Jump to content

Sukčius


ozka

Recommended Posts

Artur Borm reklamuojasi kad parduoda ozkas ir ju EKO produkcija.Pirkom ožką,sakė,kad duoda daug pieno,gera.Atsivežus paaiškėjo,ligota ir sena.VEZEM ATGAL PINIGU NEGRAZINO KAUKAZO AVIGANIUS UZSIUNDE.Ozka pajove veterinorius ir dar rado isisenejusia tuberkulioze, esu ŠOKIRUOTA kokia EKO produkcija prekiauja šis.... Bukite atsargus ir neapsigaukite.

Nurodo savo telefonus 865552727,869836161 Radviliškio rajonas ,Karčemu kaimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 metų...

Sveiki, man taip pat teko susidurti su šiuo ožkų perpardavėju praėjusiais metais. Tuo metu dar neturėjau visai patirties, tai prieš pirkdama ožką nei nusimelžt dar nesugebėjau, tad pirkau, ką pasiūlė - grįžau su viena melžiama ožka ir dviem ožiukais. Ožiukai buvo sergantys - labai kosėjo. Ožiuką pavyko išgydyti, o ožkytei nei nukirminimas, nei vaistažolės, nei antibiotikai nepadėjo. Ožka, pasak, Arthur, turėjo duoti apie 3 l. Deja, vos puslitrį numelždavau. Iš dantų matyti, kad ožkai apie 3-4 metai, o kai grįžus namo patikrinau auskarų numerius, pamačiau, kad ji užregistruota kaip vienų metų - vadinasi betvarkė ten pas jį su registracija. Apie ožką su ožiukais galiu tik gerai kalbėt, nes myliu tuos, ką auginu, bet esu labai pasipiktinusi nesąžiningais žmonėm, kurie ne patys augina, o perpardavinėja (tai patvirtina ir tas faktas, kad neseniai jis buvo netoli mano kaimo atvažiavęs ir iš pažįstamos močiutės norėjo pusvelčiui nupirkti jos ožkas, o paskui labai brangiai jas parduoda, gerai, kad močiutė tokiam žmogui nepardavė - gyvuliams tik stresas per tiek šeimininkų važinėt...

Kai praėjusiais metais pirkau, tai jis gyveno jau Marijampolės raj.,tel. nr, berods tie patys. O šunis jo ir man teko matyt - turbūt visiems pirkėjams parodo, kad jiems nekiltų noras dar kartą pas juos atvažiuoti ir dar žmona visą mano buvimo laiką isteriškai rėkia, kad greičiau, nėra laiko. Matyt jie čia tokią sistemą specialiai atidirbę, kad žmogui kuo mažiau liktų laiko pagalvot. O šnekėdamas sudaro didelę patirtį, ir išmanančio, ir mylinčio gyvulius žmogaus įspūdį. Anksčiau internete buvo galima daugiau skundų apie jį rasti, kažkur jie dabar prapuolę, kai įvedi jo vardą ir pavardę Arthur Born

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki.Rasau skundu kampelyje,nes esame isitikine,kad teko bendrauti su sukciais.Cia yra mano nuomone o Jus isvadas darykite patis.

Praitais metais pirkau grazia telycaite ,radau internete skelbimuose,kaina normali,net zemoka.Susitarem,nuvaziavau parsiveziau,prisirasiau pas save,buvusiems seimininkams savo duomenis kaip priklauso palikau.Deklaravome zemes,galvijus ir sekdama vic.lt informacija savo pastebejau,kad jie jos nenurase,per veterinarija centrine isiaiskinome.Po keliu dienu paskambino buve seimininkai ir paprase duomenu,pasak ju nuskendo tel. ir pamete bandos koda,tada as didelio demesio nekreipiau i viska ,uzsiregistravom pas save ir ramiai gyvenom ji buvo x misrune zinojau,kad as gausiu ismoka ir jie man nerupejo.Gyvenom laimingai neilgai,susirgo,ko mes tik nedarem savaite vet.vazinejo pas mus isbandem viska kas imanoma,bet kai jau visi pamatem,kad sansu jau nebera uzbaige jos kancias,padare skrodima rado sienainio plevele apie 1metro ar kiek ilgesne praryta,bet visiems keisciausia pasirode,kad ta plevele buvo surista i daug mazgu,aiskiau mazgas prie mazgo ir jau surista tokio ilgio buvo.Pas mus kur ji ganesi niekada nebuvo daromi sienainiai.Tuomet pagalvojom,kad pas seimininkus prarijo ir tokia nupirkom.Pasiemem ja is tvarto.Na nepasiseke ir tiek.Kuo

toliau tu painiau,siemet vel tavarkydama dokumentacija pastebejau,kad musu vargsele kuria pirkome pavasari geguzes1 ir prisirasiau sau ta pacia diena pastebejau,kad ji po 10 d.atsirado pas tuos pacius seimininkus.aiskiau,as pirkau 2013 05 01. o jie siemet 2014 balandi isivede,kad ja pas mus nupirko 2013 05 10.Pas mane liko nenurasymas.Parduoda pries deklaracija pigiai po 10 d ji netiketai prisirasoma atgal.mums persasi mintis,kad jie druskoje ismirko plevele su mazgais ji krenta,mes nurasome o jie ramiai sau prisiraso Po metu kaip viskas aprimsta :icon-eek: Pradejau aiskintis,siekem vel Vilniu sujudinau visus,nes jai imtas kraujas buvo pas mane,uzregistruota,tuo metu kai ji jau tipo pas juos buvo.Zodziu radau teisybe lengvai,bet jauciu,kad taip daromi kruvini pinigai,juk mesine parduoda gauna pinigus,po to savavaliskai uzsiraso atgal,kai zino musu duomenis ir gauna dar kaip uz mesine.Ziauresniu zmoniu nesam sutike! jai jie atgal pries deklaracija neprisirasytu neitartume sukciavimo,bet cia akivaizdu.Idomu ir tai,kad nelabai kas ir aiskinosi,atstate man per viena diena,pati aiskinausi susiradau veterinare kuri vieni sake ji prirase,ji pati sake,kad jie turi teise patys registruoti savo uki.Dar buve seimininkai aiskinosi Vilniaus vet.kad mes ne ta nupirkom o kita, o ta esa pas juos yra :lol: na zodziu pasimete nesitikejo,kad islis ju sukciavimas.Kas prirase as iki siol nezinau ir kaip jie toliau teisinosi,vietine vet.kuria as pati susiradau ir paskambinau,pasake,kad man atskambins,bet nesulaukus vel skambinau,tada ji paprase mano tel,nr ir bandos koda, ji net kalbeti nenorejo,skambinau i vietini o pasake ,neturiu dabar laiko atskambinsiu :lol: pazadejo isiaiskinti ir mane informuoti,bet zinoma cia tik pazadai praejo gal koks menuo ir niekam nerupi,kad tokie darbeliai darosi.

Pardavejai!!!Moletu raj. Suginciu sen.Daniskiu kaimas.J.Z.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Buna kad vetas nenuraso -ir visi akmenys savininkui -siaip reikia pries perkant ziureti ka perkat o jei nesuprantat veztis suprantanti zmogu -o siaip truksta kulturos pas pardavejus -- jei tvarkingai ligotus kreivus reikia mesai pjauti o ne pardavineti auginimui :icon-wink: gyvulys pigus ir geras nebuna - renkuosi kas daug turi ir duoda pasirinkti -tada fedia atleisk pats issirinkau :lol: ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Buna kad vetas nenuraso -ir visi akmenys savininkui -siaip reikia pries perkant ziureti ka perkat o jei nesuprantat veztis suprantanti zmogu -o siaip truksta kulturos pas pardavejus -- jei tvarkingai ligotus kreivus reikia mesai pjauti o ne pardavineti auginimui :icon-wink: gyvulys pigus ir geras nebuna - renkuosi kas daug turi ir duoda pasirinkti -tada fedia atleisk pats issirinkau :lol: ...

Sis atvejis aiskus,nes pardavejai nurase,ismoka gavau uz ja,nes pastebejau,kad nenurasyta,priverciau prisirasyti.Esme tame,kad jie jau po metu ja atgal pries deklaracija prisirase,kai pasas pas mane o kai pradejom aiskintis per vet.pradejo meluoti,kad mes ne ta pirkom...tikri sukciai!!!!nebijau apkaltinti nes slapstesi,melavo..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

Idomus atvejis pasitaike,padaviau skelbiu lt skelbima,kad parduodu T 25 traktoriuka.Ilgai laukti nereikejo,parase sms zinute toks Van is Olandijos,kad nori pirkti traktoriuka mano,prasidejo susirasinejimas,aiskino,kad pinigus persius pirmas mums per  PayPal,nes jis dirba ir negali pats atvaziuoti,visus mokescius sumokes,kai gausim pinigus I  savo saskaita atsius savo atstova kuris paims traktoriuka.Mums buvo itartina,kam Olandui seno traktoriuko veztis  I Olandija..na aplamai viskas buvo pernelyg paprasta,parduodu su padargais o jis apie juos net nekalbejo,nesiderejo,tik bijojo,kad nupirks ir spaude,kad tik greiciau.Tiesa, visas susirasinejimas viksta anglu kalba.Pradejau dometis ,nes nebuvau susidurusi su tokiu pinigu pervedimu PayPal ir ka galvojate,aptikau lygiai toki pati aprasyma policijos,kad tokiu budu perkamos brangios masinos,pinigus tikrai perveda,bet kai tik masina pajuda is kiemo pinigai uzsaldomi toje PayPal saskaitoje,nes pirkejas pasako,kad tarkim gavom nevaziuojancia,ar tik kebulas.LT nera PayPal atstovybes reikia aiskintis,zodziu pinigai uzsaldomi,masina isvezta ir dazniausia pardavejas tik pralosia.

Rasoma,kad tai naujas sukciavimo budas.Pigus Olandas pasitaike net 1993m pupsiku susidomejo uz 2300e.Ir sakyciau kvailokas,kaip galima neitarti,kad nuvezimas gal brangiau kainuotu :icon-mrgreen: pagalvociau koks kolekcionierius,bet domejosi ar tikrai vaziuojantis :eusa-clap:

Ko tik nesusigalvoja sukciai!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Idomus atvejis pasitaike,padaviau skelbiu lt skelbima,kad parduodu T 25 traktoriuka.Ilgai laukti nereikejo,parase sms zinute toks Van is Olandijos,kad nori pirkti traktoriuka mano,prasidejo susirasinejimas,aiskino,kad pinigus persius pirmas mums per  PayPal,nes jis dirba ir negali pats atvaziuoti,visus mokescius sumokes,kai gausim pinigus I  savo saskaita atsius savo atstova kuris paims traktoriuka.Mums buvo itartina,kam Olandui seno traktoriuko veztis  I Olandija..na aplamai viskas buvo pernelyg paprasta,parduodu su padargais o jis apie juos net nekalbejo,nesiderejo,tik bijojo,kad nupirks ir spaude,kad tik greiciau.Tiesa, visas susirasinejimas viksta anglu kalba.Pradejau dometis ,nes nebuvau susidurusi su tokiu pinigu pervedimu PayPal ir ka galvojate,aptikau lygiai toki pati aprasyma policijos,kad tokiu budu perkamos brangios masinos,pinigus tikrai perveda,bet kai tik masina pajuda is kiemo pinigai uzsaldomi toje PayPal saskaitoje,nes pirkejas pasako,kad tarkim gavom nevaziuojancia,ar tik kebulas.LT nera PayPal atstovybes reikia aiskintis,zodziu pinigai uzsaldomi,masina isvezta ir dazniausia pardavejas tik pralosia.

Rasoma,kad tai naujas sukciavimo budas.Pigus Olandas pasitaike net 1993m pupsiku susidomejo uz 2300e.Ir sakyciau kvailokas,kaip galima neitarti,kad nuvezimas gal brangiau kainuotu :icon-mrgreen: pagalvociau koks kolekcionierius,bet domejosi ar tikrai vaziuojantis :eusa-clap:

Ko tik nesusigalvoja sukciai!

Nu jei su anglu kalba draugaujat gerai tai reikia pirkimo sutarti sudaryti anglu kalba ,o siaip plinta toks pirkimas ir net apgaudineja ...  jei atstovas yra tai tegu pavedimu moka i normalia saskaita arba grynais 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Idomus atvejis pasitaike,padaviau skelbiu lt skelbima,kad parduodu T 25 traktoriuka.Ilgai laukti nereikejo,parase sms zinute toks Van is Olandijos,kad nori pirkti traktoriuka mano,prasidejo susirasinejimas,aiskino,kad pinigus persius pirmas mums per  PayPal,nes jis dirba ir negali pats atvaziuoti,visus mokescius sumokes,kai gausim pinigus I  savo saskaita atsius savo atstova kuris paims traktoriuka.Mums buvo itartina,kam Olandui seno traktoriuko veztis  I Olandija..na aplamai viskas buvo pernelyg paprasta,parduodu su padargais o jis apie juos net nekalbejo,nesiderejo,tik bijojo,kad nupirks ir spaude,kad tik greiciau.Tiesa, visas susirasinejimas viksta anglu kalba.Pradejau dometis ,nes nebuvau susidurusi su tokiu pinigu pervedimu PayPal ir ka galvojate,aptikau lygiai toki pati aprasyma policijos,kad tokiu budu perkamos brangios masinos,pinigus tikrai perveda,bet kai tik masina pajuda is kiemo pinigai uzsaldomi toje PayPal saskaitoje,nes pirkejas pasako,kad tarkim gavom nevaziuojancia,ar tik kebulas.LT nera PayPal atstovybes reikia aiskintis,zodziu pinigai uzsaldomi,masina isvezta ir dazniausia pardavejas tik pralosia.

Rasoma,kad tai naujas sukciavimo budas.Pigus Olandas pasitaike net 1993m pupsiku susidomejo uz 2300e.Ir sakyciau kvailokas,kaip galima neitarti,kad nuvezimas gal brangiau kainuotu :icon-mrgreen: pagalvociau koks kolekcionierius,bet domejosi ar tikrai vaziuojantis :eusa-clap:

Ko tik nesusigalvoja sukciai!

Iš ko sprendi , kad olandas ten? Gal ten litvinas ar poliakas stumia dūra...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nelabai tikim,kad gali but Olandas,bet taip rasosi,tai ir as parasiau,sakau iskarto keistai atrode,todel pazaidem,susirasinejimas ir aiskinomes.Rasem ,kad I normalia saskaita jai perves tada galim tartis,bet jis aiskinosi,kad dirba laivyne ir neturi galimybes...Na zodziu tikras nusikalbejimas.Manau kvailokas aferistas papuole.Parasiau,kad kas nepapultu pardavinejant brangia technika.Manau reiketu viesint jai jau persimete net I tokius pigius traktoriukus.Kiti gali protingiau apeiti zmogu kuris neturi galimybes pasirinkti informacijos.O T25 parduodam nes nauja nusipirkom ir nera kur laikyti T25 pas mus be kabinos.Svarstom kur laikyti nes daug I ji idejom,pakeitem daug ka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš ko sprendi , kad olandas ten? Gal ten litvinas ar poliakas stumia dūra

Jei jus galvojat,kad aferistai yra tik lietuviai ar lenkai (zodziu buves profsajuzas) tai laaabai klystat.Beveik kiekvienoj Europos saly yra regionu,kur Lietuva tai rojaus tykus kampelis lyginti apiplesimo gresme,jei vaziuoji verslo reikalais su pinigais ar afera perkant.Paypalas yra naujesne afera,kaip ir pvz: ideda daikto skelbima uz mazesne kaina ir jie nereikalauja jokiu rankpinigiu. Sako kai pristatysiu, paziuresi,patikrinsi tada ir sumokesi. Fantastika!,tik isikarsciaves jau aplaistymui uzkanda pjaustantis pirkejas praleidzia viena detale,kad praso kokiu 600 eur uz pristatyma. Argi gaila pristatymui,kad jau daiktas bus ant kiemo? pervedus pinigus iliuzija dingsta, aplaistyto traktoriaus nebus,tik kaimynui pasiseke,nes gaus laistyti dar viena 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš ko sprendi , kad olandas ten? Gal ten litvinas ar poliakas stumia dūra

Jei jus galvojat,kad aferistai yra tik lietuviai ar lenkai (zodziu buves profsajuzas) tai laaabai klystat.Beveik kiekvienoj Europos saly yra regionu,kur Lietuva tai rojaus tykus kampelis lyginti apiplesimo gresme,jei vaziuoji verslo reikalais su pinigais ar afera perkant.Paypalas yra naujesne afera,kaip ir pvz: ideda daikto skelbima uz mazesne kaina ir jie nereikalauja jokiu rankpinigiu. Sako kai pristatysiu, paziuresi,patikrinsi tada ir sumokesi. Fantastika!,tik isikarsciaves jau aplaistymui uzkanda pjaustantis pirkejas praleidzia viena detale,kad praso kokiu 600 eur uz pristatyma. Argi gaila pristatymui,kad jau daiktas bus ant kiemo? pervedus pinigus iliuzija dingsta, aplaistyto traktoriaus nebus,tik kaimynui pasiseke,nes gaus laistyti dar viena 

Nemanau kad olandas terliosis su 2600 vertes traktoriuku... ne ju apimtys mano galva...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nemanau kad olandas terliosis su 2600 vertes traktoriuku... ne ju apimtys mano galva...

2600 eur,( per 10 dienu) nesimeto,kad ir Vokietijoj, ne ju apimtys,bet kiek prigauna per diena kai ideda i tarptautinius puslapius ir ne viena skelbima tada apimtys padideja ir svarbiausia nedideliu sumu neapsimoka ieskoti,taip,kad rizika minimali.O taptautiniuose puslapiuose tokiu pilna ivairiose skiltyse.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...