Jump to content

Plūgai OVERUM


ausrius

Recommended Posts

  • po 6 mėnesių...

sveiki, norejau paklausti kaip reikia teisingai sureguliuoti owerumo kamporaizius? koks ju kampas turi buti, ar pagal verstuve ziureti?

Aš reguliavau pagal darbo kokybę, tol, kol noraliai riekės kraštą pjaut ir vagos dugnan guldyt pradėjo. Tada visus vienodai pastačiau ir viskas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, norejau paklausti kaip reikia teisingai sureguliuoti owerumo kamporaizius? koks ju kampas turi buti, ar pagal verstuve ziureti?

 

Kažkur buvau skaitęs tik nepamenu kur, tai ten rašė, kad jis turi pjaut iki 5cm. riekės. Aišku jei vieną lauką arsi sekliai, o kitą giliai, tai juos ir reikės perreguliuoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...

3PFY.jpg

 

Sveiki,

 

Gal kas nors zinot kur galima nusipirkt uzdedamu ziedu aplink cilindra kaip nuotraukoj tokiu?. Pas mane perdirbta buvo kai pirkau i toki varianta. Ten tie kur spalvoti, geltonas raudonas ir juodas. Jie skirtingo storio ir su jais reguliuodavau arimo gyli, jie uzsimauna ant cilindro.  Gal kur nors matet  tokiu dalyku pirkti? Plugas prikabinamas overumas.

 

Aciu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sveiki,ka reguliuoja sitas mechanizmas apibrauktas raudonai? kiek  suprantu plugo kampa,kad zeme normaliai uzsiverstu o neguletu staciai ar ne?

 

http://imageshack.com/a/img537/6893/DjCJck.jpg

Čia keičiamo užgriebio plūgas, kiek matos iš foto, 4 skirtingi užgriebiai nusistato per skyles. Keičiant užgriebį savaime suprantama būtina keisti ir prikabinimo padėtį, kad korpusai būtų tiesiai arimo krypčiai, o ne kaip nors kampu. Tas ir daroma su reguliuojama trauke.

Man tai įdomu tai, kad jame pirmo korpuso užgriebis reguliuojamas hidrauliškai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...