Jump to content

Inkubatoriai - perinimas


Donatas

Recommended Posts

  • Atsakymai 120
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Pavyks nesijaudink :) Tavo inkubatorius tikras kompiuteris. Viskas bus gerai.

Labai norėčiau.... Nors pradžia su putpeliukais mane kiek nuvylė - nemažai putpeliukų taip ir liko kiaušiukuose neišsiritę, nors buvo subrendę. Plėvelė buvo apdžiūvusi ir sukietėjus, tai jie tikriausiai nesugebėjo prasipjauti. Manau, kad drėgmės galėjo trūkti, buvo 60%. Keliems, kuriuos pastebėjau bevargstančius, spėjau padėti... Dabar planuoju lyginti šilumos ir drėgmės rodmenis programoje ir rekomenduojamus Genutės, jei labai skirsis - keisiu :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip dregmes turbut ir buvo mazoka nes rekomenduojama ~70.

Su putpeliukais tai 70% isperinimo rodiklis cia norma. Nes kad ir vystosi vistiek pasitaiko kad kazko pritruko kiausiniams ar pan... Juk ir pas zmones taip buna juk negimsta visi ir dar sveiki. Taip ir su gyvuneliais ir pauksteliais. Juk net naturaliai gamtoje daznai nepavyksta gyvunams ar paukstukams isauginti visus sveikus, todel ir ismeto poto blogus kiausinius ar gimusius silpnus palikuonis is lizdo. Pas mane panasiai irgi 65-70% issiperejo putpleliukai. O katik va radau viena baltuti jau atsalusi gulinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip dregmes turbut ir buvo mazoka nes rekomenduojama ~70.

Su putpeliukais tai 70% isperinimo rodiklis cia norma. Nes kad ir vystosi vistiek pasitaiko kad kazko pritruko kiausiniams ar pan... Juk ir pas zmones taip buna juk negimsta visi ir dar sveiki. Taip ir su gyvuneliais ir pauksteliais. Juk net naturaliai gamtoje daznai nepavyksta gyvunams ar paukstukams isauginti visus sveikus, todel ir ismeto poto blogus kiausinius ar gimusius silpnus palikuonis is lizdo. Pas mane panasiai irgi 65-70% issiperejo putpleliukai. O katik va radau viena baltuti jau atsalusi gulinti.

Suminde tikriausiai... Pas mane irgi yra keletas silpnesniu, kuriems per galvas kiti lipa. Turiu reanimacijos dezute, kur gyvena du silpnom kojytem, tai tuos mindomus bandziau ten priglausti. Nepavyko, nes ereliai iskart atsigauna ir tuos invalidukus pesioja ir skriaudzia... Pastebejau, kad kojytes lyg ir atsistato po truputi, pirstukai tiesinasi.

Del dregmes tai pas mane visur automatiskai skylimo metu duoda 60%, bet as pati galiu pakelti max iki 70%. Su zasiukais reiks taip ir padaryti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 3 savaičių...
  • po 4 savaičių...
  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...

šiom dienom jau pradėjo ristis dar viena mano inkubatoriaus-motinos vaikų partija :lol: jau turiu 12vnt. tokių kaip ir anksčiau-juodukų ir rudukų...

Šiai partijai padidinau temperatūrą nuo 37,9 iki 38,1, supratau- aukštesnė jiems labiau patiko, greičiau ritasi. :D

nenoriu kurti naujos temos turgelyje, gal kam reikia :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...