Jump to content

TRIUSIU FERMA. NUO PAMATU IKI VIDAUS IRENGIMO


dede fedia

Recommended Posts

  • po 1 mėnesio...
Reikia tada tau jau ir pradet butelius rinkti, arba smarkiai aluti gert is "pusliu". :lol: Siaip imanoma viskas. Tik speju, kad cia tik pasisaipys is tokios tavo idejos. :)

oj jus su savo ekologija. kas is tu palstikiniu buteliu. oras syla, sala butelei traukesi, plecesi, is sienos nieka gera nebus. o jei pradursi taipogi nieka gera termo izoleciojos nebus. jei statot statykit rimtas o ne fantazuokit ir ziuresit po tu savo fantaziju kad snipstas gavosi. po metu ar po keliu jau ziurek griuva :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vizija yra. Paprasciausiai reikia zinoti kiek 1 pateliai reikia mazdaug m2 ploto ir m3 oro. Kiek m3 oro kaitos per para. Svajoju daryti sandaria ferma su rekoperatoriumi. Kuo mazesne ferma, tuo lengviau sildyti, bet didesne oro kaita. O cia atsiranda oro srautas arba prie naturalaus vedinimo skersvejis. :)

Esu girdejas, kad 1 pateliai (su prieaugliu) skaiciuojama apie 2 m2 ir min 6 m3 oro. Dabar esu sugrudes 20 pateliu i 33 m2, tai ventiliacija ir sildyma spek reguliuot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vizija yra. Paprasciausiai reikia zinoti kiek 1 pateliai reikia mazdaug m2 ploto ir m3 oro. Kiek m3 oro kaitos per para. Svajoju daryti sandaria ferma su rekoperatoriumi. Kuo mazesne ferma, tuo lengviau sildyti, bet didesne oro kaita. O cia atsiranda oro srautas arba prie naturalaus vedinimo skersvejis. :)

Esu girdejas, kad 1 pateliai (su prieaugliu) skaiciuojama apie 2 m2 ir min 6 m3 oro. Dabar esu sugrudes 20 pateliu i 33 m2, tai ventiliacija ir sildyma spek reguliuot.

visų pirma reiktų apsispręsti kokius triušius laikysi ir kam :)

šiaip rimtesnės fermos Europoje, turinčios savo prekinius ženklus parduodamos triušius suteikia ir laikymo info kur nurodoma kaip triušį laikyti ir kuo šerti norint pasiekti jų deklaruojamus rezultatus :)

kiek teko skaityti tai bendri principai būtų pastato min tūris apie 2m3/patelei, oro srautas 6-12m/min, 0,75-2 m3 1kg gyvo svorio per val. . Pastato kvadratūra maždaug 2m2/patelei :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vizija yra. Paprasciausiai reikia zinoti kiek 1 pateliai reikia mazdaug m2 ploto ir m3 oro. Kiek m3 oro kaitos per para. Svajoju daryti sandaria ferma su rekoperatoriumi. Kuo mazesne ferma, tuo lengviau sildyti, bet didesne oro kaita. O cia atsiranda oro srautas arba prie naturalaus vedinimo skersvejis. :)

Esu girdejas, kad 1 pateliai (su prieaugliu) skaiciuojama apie 2 m2 ir min 6 m3 oro. Dabar esu sugrudes 20 pateliu i 33 m2, tai ventiliacija ir sildyma spek reguliuot.

visų pirma reiktų apsispręsti kokius triušius laikysi ir kam :)

šiaip rimtesnės fermos Europoje, turinčios savo prekinius ženklus parduodamos triušius suteikia ir laikymo info kur nurodoma kaip triušį laikyti ir kuo šerti norint pasiekti jų deklaruojamus rezultatus :)

kiek teko skaityti tai bendri principai būtų pastato min tūris apie 2m3/patelei, oro srautas 6-12m/min, 0,75-2 m3 1kg gyvo svorio per val. . Pastato kvadratūra maždaug 2m2/patelei :)

Kažkaip nesusiveda: "apie 2m3/patelei" ir "Pastato kvadratūra maždaug 2m2/patelei". Patelei skyrus 2 m2 ploto ir jei tvarto aukstis 3m, ti gaunasi 1 patelei 6 m3.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vizija yra. Paprasciausiai reikia zinoti kiek 1 pateliai reikia mazdaug m2 ploto ir m3 oro. Kiek m3 oro kaitos per para. Svajoju daryti sandaria ferma su rekoperatoriumi. Kuo mazesne ferma, tuo lengviau sildyti, bet didesne oro kaita. O cia atsiranda oro srautas arba prie naturalaus vedinimo skersvejis. :)

Esu girdejas, kad 1 pateliai (su prieaugliu) skaiciuojama apie 2 m2 ir min 6 m3 oro. Dabar esu sugrudes 20 pateliu i 33 m2, tai ventiliacija ir sildyma spek reguliuot.

visų pirma reiktų apsispręsti kokius triušius laikysi ir kam :)

šiaip rimtesnės fermos Europoje, turinčios savo prekinius ženklus parduodamos triušius suteikia ir laikymo info kur nurodoma kaip triušį laikyti ir kuo šerti norint pasiekti jų deklaruojamus rezultatus :)

kiek teko skaityti tai bendri principai būtų pastato min tūris apie 2m3/patelei, oro srautas 6-12m/min, 0,75-2 m3 1kg gyvo svorio per val. . Pastato kvadratūra maždaug 2m2/patelei :)

Kažkaip nesusiveda: "apie 2m3/patelei" ir "Pastato kvadratūra maždaug 2m2/patelei". Patelei skyrus 2 m2 ploto ir jei tvarto aukstis 3m, ti gaunasi 1 patelei 6 m3.

vadinas skirdamas patelei 2m2 tikrai išpildysi šį reikalavimą :) aš pagal savo narvus maždaug skaičiavau, kad gaunas vienai patelei 2m2 :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas turi paskaiciavimus del fermikes ploto ir plano. Noretusi laikyti apie 100 - 120 pateliu. Sklypas 50 x50 m. reik suplanuot privaziavimus prie meslo isvezimo ir ... :)

Jei rimtai planuoji, tai pirma gal reiktu atsisesti prie projekto, ir ne is galvos sumastyti. Kiek tau reikia vietos narvams, kiek serimo irangai, kiek visu kitu dalyku. Gal butu neblogai nuvykti i geresni ukiuka ir pasidairyti, kad nepadaryti daugiau klaidu, nei jau kiti yra padare ir is ju pasimokyti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
turiu tvartuka. 6x6x2,30m ir beveik per vidury yra ventilecijos kaminas 35cm skersmens. ar kaska reiktu tobulinti ar nieko ?

Cia atsakysiu ne kaip triusininkas, o ex statybininkas :) nuo to ventiliacijos kamino isvedziok ventiliacijos vamzdius su "bliudais" i norimas vietas ir apacioj padaryk skyliu oro iejimui. pas mane panasioj patalpoj apie 200 galvu buna ventiliacijos kamino nera, tiesiog lubose (persidengiancios lentos) ispuvusi skyle kokia 10 diametro ir po durimis didziausias plysys, dideles smarves nera

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
  • po 2 savaičių...
Sveiki , mastau apie triušių auginimą sau. Turiu mažą pastatėlį 8m2 jis yra iš šyferio (seniau ten buvo malkinė) , ką parekomenduotumėte apšildymui , kas ir kaip? Vasarą auginčiau lauke , žiemą į tą pastatėli. Kaip su ventiliacija? Lango reikia? Lauksiu atsakymo.

Nematau reikalo siltinti, svarbu, kad vejas neperpustu ir lietus neperlytu. o langas butinas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...