Jump to content

Keturraciai


CFMOTO

Recommended Posts

  • Atsakymai 137
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Gal kas padangas 22x10-10 turit ?

As ir pirkau kinietiska pries 2 metus 250cc, tai kaip cia pasakius...Jau daug kas perinkta ir suvirinta. Tada mokejau 4000Lt dabar toks pat 3700 Lt. Bet vaziuot ir raliuot imanoma, tik jai i purva ar per vandeni tai iskart problemos: 1. visas purvinas ir slapias tampi 2. neuzsiveda, nespeju komutatoriu keist, elektronika suslampa.

Tai visai neseniai nusipirkau sportini cdi uzdejau tai tikrai nelygint su paprastu ir apsukos kitos ir galia didesne.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
kas per paramas yra pirke keturaciu ? kaip ten problemu jokiu nebuna ? yamahos centre pasiteiravau idomumo delei, sake be problemu praeina

Na jeigu projektą pats rašysi , tai vargei ..... :) Reikia protingai yrodyt , kaip tu jį savo ūkyje naudosi , ir kad tau jis labai reikalingas ...

o tumanai kad valstieciais tik kvailiai buna? :eusa-snooty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 2 mėnesių...
  • po 4 mėnesių...
  • po 4 savaičių...

ne .as ir pries puse metu maniau jog uzteks sociai kas ka sneka man bus kitaip ziurejom i tuos 250cc kaimynas turi sakiau jega.ir netiketai pasiule kfx 700 kawasaki net nera ko lygint aisku litu daugiau bet ir i kariera nuvaziuojam ir po pelkes ir automatas nepamainomas dalykas ir trauka ziauriai gera kuro neryja daug .tai tiek nenoriu tau sakyti jog butent pirk kfx 700 bet siulau ziureti ne maziau nei 450cc dvitilti arba galingesni vientilti jei nesi nusiteikes nardyt su juo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nesiruošiu aš su juo nardy po pelkes, tik šeip keliais, laukais pasivažinė, o ir tie 450cc jau be 10000 nelabai paimsi, kur žadu keturračiau skirt apie 4000lt

na as skyriau iki 15 000, ispudziai neisdildomi. del nardymo- taip, imanoma, del pravazumo-super, baze ilga-per arima eima kaip per vieskeli....

pabandysiu imest video.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Dabar klausimas apie teises, jei rimtesnį keturratį galima vairuoti su traktorininko teisėm, vadinasi mano 15m sūnus išsilaikęs traktorininko teises galės jį vaikyt kaimo keliukais, ar aš ko nesuprantu :icon-confused: O sulaukęs 16m ir visais keliais?

Tai nesupranti .... :icon-wink: Traktorininko kategorijos neužteks - reikia savaeigės ne žemės ūkio mašinos , kitaip sakant SM . Iki 11 KW keturatis registruojamas regitroje ir važiuot su B vairuotojo kategorija .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...