Jump to content

AKPIL RYLEC


d_n_x

Recommended Posts

Aš tokį numatęs buvau pirkt (paramą gavau). Ale kai rašė gruodžio gale komercinį anas kainavo 3700 lt su pvm, o kai pažiūrėjau užvakar, tai vos nuo kėdės nenupuoliau : 6500 Lt su PVM (margučiuose). Kiba prieš darbymetį visada jų kainos šoktelna į padebesius ? Mačiau dirbantį vieną, tai visai ok, patiko. Bet kaina tai bedieviška.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Galiu pasidalinti įspūdžiais apie 'Akpil rylec 2,8'. Komplektacija: priekyje lyginimo lenta, gale 2 voleliai, 28 nagai išdėstyti 4 eilėmis. Iš pradžių maniau, kad priekyje geriau būtų buvęs volas, bet pardavęs vadybininkas neįspėjo apie lentą (jos kaina mažesnė 300 lt), todėl pasilikau su lenta. Bedirbant paaiškėjo, kad lenta labiau reikalingas dalykas - išdirbtas laukas lygus ir gražus, užlyginti išmetimai ir sumetimai. Dirbasi su juo tikrai neblogai, niekas nesusilankstė, nesusisuko. Nors buvo ir akmenų. Voliukai padaryti ant guolių, gylio ribojimo ratukai ant plastikinių įvorių. Manau dažniau sutepant laikys normaliai. Ir galiausiai kaina... Jeigu be paramos, tai nebūčiau pirkęs gyvenime, nes kainavo 6200 lt (su PVM). Kainos svyruoja nuo 6200 iki 7400 lt, priklausomai nuo pardavėjo godumo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
Aš tokį numatęs buvau pirkt (paramą gavau). Ale kai rašė gruodžio gale komercinį anas kainavo 3700 lt su pvm, o kai pažiūrėjau užvakar, tai vos nuo kėdės nenupuoliau : 6500 Lt su PVM (margučiuose). Kiba prieš darbymetį visada jų kainos šoktelna į padebesius ? Mačiau dirbantį vieną, tai visai ok, patiko. Bet kaina tai bedieviška.

Tai kad daug kas pas juos pabrango....

Kad ir bulviasodes buvo be trasu 1400 su trasom 1750 dabar ties 2450 berods atsistojo. Kaip sakant apetitas prekybininku auga... :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...