Jump to content

Skiltis chemijai


daikom

Recommended Posts

Toks klausimas: agronomas siūlo purkšt axial ir elegant 2fd (2,4d ir florasulamas) kartu.  Pernai naudojau atskirai ir viskas patiko, siemet viskas greit auga, tai tiktų variantas purkšt kartu, bet bijau kad nepakenktų. Axialio negalima su fenoksi grupe maišyti, kas man atrodo ir yra 2,4d. Ar man čia jau paranoja po pasvilusių žirnių? :D agronomas deda galvą kad viskas bus gerai. Ką manot?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , jawax pranešimas:

Toks klausimas: agronomas siūlo purkšt axial ir elegant 2fd (2,4d ir florasulamas) kartu.  Pernai naudojau atskirai ir viskas patiko, siemet viskas greit auga, tai tiktų variantas purkšt kartu, bet bijau kad nepakenktų. Axialio negalima su fenoksi grupe maišyti, kas man atrodo ir yra 2,4d. Ar man čia jau paranoja po pasvilusių žirnių? :D agronomas deda galvą kad viskas bus gerai. Ką manot?

Paranoja pas pati. Viskas gerai su tuo Elegantu. Tik Axial norma nemazinti, 0,8 l/ha ir pirmyn.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, 

Gal galite paaiskinti nepatyrusiam, kodel chemijos negalima nupirkt tiesiogiai kaip is parduotuves, o reik pirkt per kazkokius vadybinkus, sudarinet sutartiss ir t.t.?

Gal zinot kur vilniaus reg. Skubiai nupirk fungicido nuo z.kvieciu septoriozes (jau pazengusi stadija)? Koki fungicida rekomenduotumet?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 28 minutes , Turbo pranešimas:

Sveiki, 

Gal galite paaiskinti nepatyrusiam, kodel chemijos negalima nupirkt tiesiogiai kaip is parduotuves, o reik pirkt per kazkokius vadybinkus, sudarinet sutartiss ir t.t.?

Gal zinot kur vilniaus reg. Skubiai nupirk fungicido nuo z.kvieciu septoriozes (jau pazengusi stadija)? Koki fungicida rekomenduotumet?

Visu pirma reik tureti leidima pirkti profesionalia chemija.. Tada skambini i firma ir parduos ..ziuri kas arciau,pigiau..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...