Jump to content

Skiltis chemijai


daikom

Recommended Posts

Kuom purskiat kviecius nuo zoliu jei po kvieciu bus sejamas rapsas?Butu gerai kad nereiktu arti, o gal nera tokio herbicido.Klausiu todel kad nebeiseina uzauginti rapso buvau purskes Tombo, pasejau rapsa i giliai skusta ir gavosi snipstas, isariau rapsa.Itariu kad chemija turi itakos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau panaudojau husara . Pries dvi sav . Zoles jau nudvese . Naudojau anksti todel kad is rudens pridyge buvo . Pagrindine banga paemiau, dabar ziuresim ko pridygs ir apsieisim su paprastesniu papurskimu . 

Seip priejau isvados, geriausia susitvarkyti zoles is rudens . Tada pavasari uztenka ir paprastesniu dalyku

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandų, edviuks pranešimas:

Jau panaudojau husara . Pries dvi sav . Zoles jau nudvese . Naudojau anksti todel kad is rudens pridyge buvo . Pagrindine banga paemiau, dabar ziuresim ko pridygs ir apsieisim su paprastesniu papurskimu . 

Seip priejau isvados, geriausia susitvarkyti zoles is rudens . Tada pavasari uztenka ir paprastesniu dalyku

Iš rudens ką duodi, arrata? Galvojau ir aš nupūsti, bet buvo sausa niekas nedygo, o kaip pradejo dygt, apie įvažiavima į laukus buvo galima pasvajoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandų, Išradėjas pranešimas:

Kuom purskiat kviecius nuo zoliu jei po kvieciu bus sejamas rapsas?Butu gerai kad nereiktu arti, o gal nera tokio herbicido.Klausiu todel kad nebeiseina uzauginti rapso buvau purskes Tombo, pasejau rapsa i giliai skusta ir gavosi snipstas, isariau rapsa.Itariu kad chemija turi itakos.

Man šiemet ateina eilė laukui, kur sėsiu rapsą. Dabar pasėti ž. kviečiai, su tuščiosios avižos "įsėliu". Be Tombo nieko nebus ten. Giliai arti pakaks ar pamiršti ir sėti kitur?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

29 minutes ago, dumoju pranešimas:

Man šiemet ateina eilė laukui, kur sėsiu rapsą. Dabar pasėti ž. kviečiai, su tuščiosios avižos "įsėliu". Be Tombo nieko nebus ten. Giliai arti pakaks ar pamiršti ir sėti kitur?

Giliai suart pakanka  po giliai suarto ir pernai augo ir šiemet auga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

31 minutes ago, dumoju pranešimas:

Man šiemet ateina eilė laukui, kur sėsiu rapsą. Dabar pasėti ž. kviečiai, su tuščiosios avižos "įsėliu". Be Tombo nieko nebus ten. Giliai arti pakaks ar pamiršti ir sėti kitur?

Su tuom Tombo tikri reikalai...kad net žirnių negalima po jo sėti..o norisi vienu važiavimu viska nuimti..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...