Jump to content

Skiltis chemijai


daikom

Recommended Posts

Kokios kainos npk tirpiu niekad nenaudojau?bandziau kazkada tik karbamida tirpinti tai veliau uzkiso purkstukus, nusprendžiau nebezaist. Del cc gal gerai sakai, ne ka ten tekainuoja. O žemės taip, ne pacios geriausios vidurkis apie 35-36 balai kokis. Mikrikiu su karviu meslu pagal mane pakankamai turetu gauti, nes turiu galimybę kasmet apie 20 ha patrest po 30 t/ha.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš dar vis galvoju purkšt aratą tik laukiu , kad daugiau pašiltų ir dar gal kokia saulė mažu pasirodys.

 

Nemanau, kad verta. Jau praneša tik keletą dienų iki +10, o šiaip tik apie 6...7 laipsnius temperatūra suksis. Vienais metais sėjau žieminius po garstyčių ir priaugo nemažai pabirų. Vieną lauką iš rudenio purškiau arratu, kito ne. Pavasarį abu laukai atrodė lygiai taip pat ir reikėjo dar kartą purkšti nuo žolių. Manau geriau palaikyk arratą iki pavasario.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokios kainos npk tirpiu niekad nenaudojau?bandziau kazkada tik karbamida tirpinti tai veliau uzkiso purkstukus, nusprendžiau nebezaist. Del cc gal gerai sakai, ne ka ten tekainuoja. O žemės taip, ne pacios geriausios vidurkis apie 35-36 balai kokis. Mikrikiu su karviu meslu pagal mane pakankamai turetu gauti, nes turiu galimybę kasmet apie 20 ha patrest po 30 t/ha.

tiksliai neatsimenu , bet kazkas apie 6-8 eur / ha rimtesniu npk ir mikriku kompleksu cia jau pariebinant. Meslas gerai, bet purskiant per lapus visai kitas pasisavinimas, be to jei smeliai tai greitai viska isplauna. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sakai. O as kazkaip nepastebejau logu pozymiu toki pirksima darydamas. O ir agronomai priekaistu neturo del lapu ligu.

Tai mano vietoj ka keistum su fungicidais? ;)

Deti stipru fungicida kartu su antru augimo reguliatorium, arba atskirai, priklausomai nuo bbch, yra ar ne poreikis reguliatoriui. Flexity praktiskai tik nuo miltliges, o su ccc kiek esu naudojes ji, miltliges nebudavo tokiu laiku, tai jo atsisakyciai ir pakeisciau stipresniu fungicidu veliau. Tik firminiu fungicidu veikimas kiek pastebejau ilgesnis negu visu adamu, maktašimu ir panasaus spektro.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...