Jump to content

Skiltis chemijai


daikom

Recommended Posts

minty turejau lipala. uosvis naudoja kazkoki paskleideja, xrien ievo znajiet...

aaa, ka turejom ta pylem likucius kazkoki xerion ar dar terpal berods ir silvet gold (manau ta ir tavo uosvis naudoja) uzsisakem dar nes labai gerai dengia ir prilimpa, netgi lietaus ne taip bijo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek dedat i ha glifosatu pries kulima :icon-question:

Rekomenduoja dėti nemažiau 1ltr ant 50ltr vandens... :eusa-think: panašiai ir dedam :eusa-shifty:

kiek gaunasi i 1ha glifosatu , man tai apie 100ltr. vandens sueina , taip iseina 2ltr , ar uztenka 360 stiprumo ?

Kadangi dažniausiai glifosuoti tenka pūdymus, ar šiaip kokius bebrynus, tai didelių greičiu neina pavažiuoti, tai va, sunku išpurkšti mažą normą, tai aš esu sumislijęs čia tokį eksperimentą, į glifosato mišinį įkočioti magnio sulfato kokius 5 proc. koncentracijos, tas gi labai sutirština visą mišinį, ir sumažėja išpurškimo norma, galima lėčiau važiuoti. Niekas nėra bandę tokio dalyko? kaip gali glifosatai reaguoti į magnio sulfatą, ir kaip augalai sureaguos?
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet ar ne tam skirti purkstukai su mazesnemis skylutemis?

Taip taip.Susidėkit geltonus purkštukus ir problemos kaip nebūta.

Mažiausia šiūkšlelė ir tie purkžtukai nebepurškia... vargo vakarienė su tais geltonais ant lenkiško purkštuvo (ant gero purkštuvo, taip sutinku)
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...