Jump to content

Stihl ar husqvarna?


macRytis

Recommended Posts

sveiki, nupirkau nauja stihl pjukla, ir noriu paklausti ar galiu as jam nuo naujo pilti varnos zalia tepala? uzkurtas dar nebuvo

Pilk zalia ar melyna ar raudona, nesvarbu, tik islaikyk tinkama tepalo normą...

Pilti galima bet nerekomenduojama Zalias tepalas yra skistas o raudonas tirstas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, nupirkau nauja stihl pjukla, ir noriu paklausti ar galiu as jam nuo naujo pilti varnos zalia tepala? uzkurtas dar nebuvo

Pilk zalia ar melyna ar raudona, nesvarbu, tik islaikyk tinkama tepalo normą...

kiek zinau nuo pradziu galima pilti koki pasirenki, o poto maisyt negalima, nes skyriasi tepalo sudegimas ir dedasi nagaras.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, nupirkau nauja stihl pjukla, ir noriu paklausti ar galiu as jam nuo naujo pilti varnos zalia tepala? uzkurtas dar nebuvo

Pilk zalia ar melyna ar raudona, nesvarbu, tik islaikyk tinkama tepalo normą...

Pilti galima bet nerekomenduojama Zalias tepalas yra skistas o raudonas tirstas

O juodas dar tirštesnis. Bet ne tirštume, o prieduose aš esmę matau.

Pats anksčiau pildavau tik Husqvarnos arba Stihl tepalus, dabar pilu ir LOTOS ir Shell ir kitas alternatyvas.

Dažniausiai naudoju Shell tepalą dvitakčiams, pilną sintetiką, kuris kainuoja panašiai, kaip Husqv ar stihl mineraliniai tepalai.

Ties Shell apsistojau, nes daug geresnė kaina, aukštesnis kokybės standartas, o ir "karsonų" (ultralengvujų skraidyklių pilotų), bei motosporto entuziastų atsiliepimai sukelia pasitikėjimo.

Atsimenu, kaip pardavėjai sakydavo "į varną pilk tik Varnos, į Stihl, tik Stihl tepalus, nes Varnoj vienas, o Stihliui du žiedai". Dabar tas kalbas jau išaugau, nebeveikia manęs.

Šitoj vietoj tepalo spalvos pasirinkimas turi mažiau įtakos, bei benzino gamintojo pasirinkimas.

Juk retas iš mūsų, turėdamas vakarietišką traktorių piltųsi GOST standarto rusišką salerką?.. O jei dar traktorius su CR sistema...

Taip, kad ir dvitakčiams varikliams svarbiau nebe "žalias" ar "raudonas" tepalas, o kokybiškas benzinas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 mėnesių...

Mano mieli,siuolaikiniai tepalai i benzina buna keliu rusiu (mazdaug kaip masinose mineraliniai,pusiau sintetiniai ir sintetiniai) tad reikia ziureti i tepalo RUSI pvz sintetinis,toks tepalas turi savo spalva..tik neatsimenu kuria, gal zalia :) sita dalyka turi zinot pardavejai.Va paskutini karta pirkau stihl tepala,zalia kuri naudoju i husqvarna,pas atstovus sumoketa 39lt uz litra.man tai nemazi pinigai,bet tarkim pjuklui nuo to geriau bus :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man paciam stihl servise sake ,kad  stihl raudonas, o varnai ir raudunas ir zalias tepalas tinka. raudonas tipo labiau tepa o sthil del dvieju ziedu didesne trintis. Per sezona sunaudoju apie 20l benzino tai nematau didelio reikalo taupyti ir isvedineti savo tiesas, naudoju ka gamintojas rekomenduoja ir tiek. Jei kas labai nori sutaupyti taigi yra ir rankiniai pjuklai, dalgis- labai ekonomiskas variantas :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man paciam stihl servise sake ,kad  stihl raudonas, o varnai ir raudunas ir zalias tepalas tinka. raudonas tipo labiau tepa o sthil del dvieju ziedu didesne trintis. Per sezona sunaudoju apie 20l benzino tai nematau didelio reikalo taupyti ir isvedineti savo tiesas, naudoju ka gamintojas rekomenduoja ir tiek. Jei kas labai nori sutaupyti taigi yra ir rankiniai pjuklai, dalgis- labai ekonomiskas variantas :icon-mrgreen:

a kada cia tau taip sake?jau mitas cia yra kad stil raudonas o varnai zalias,melynas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek jus dar cia kiekvienas savo tiesas stumsit? AUTOMALONUMAS  gi aiskiai pasake, svarbu atsirinkt koki tepala ketini pilt, ir koks santykis reikalingas. isikalkit sau i galveles, kad nei stihl, nei husqvarna nera tepalu gamintojai. cia tik prekinis zenklas. Nu jei dar giliau pasiziuresim, tai paaiskes didele tiesa, kad tepalo gamyklu per pasauli yra tik keletas, o va toliau jau viska daro priedai, pilami i bazini tepala ir dazikliai tame tarpe taip pat, kad lengviau butu galima atsirinkt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek jus dar cia kiekvienas savo tiesas stumsit? AUTOMALONUMAS  gi aiskiai pasake, svarbu atsirinkt koki tepala ketini pilt, ir koks santykis reikalingas. isikalkit sau i galveles, kad nei stihl, nei husqvarna nera tepalu gamintojai. cia tik prekinis zenklas. Nu jei dar giliau pasiziuresim, tai paaiskes didele tiesa, kad tepalo gamyklu per pasauli yra tik keletas, o va toliau jau viska daro priedai, pilami i bazini tepala ir dazikliai tame tarpe taip pat, kad lengviau butu galima atsirinkt.

tai parasyk koks tepalas man tiktu stihl pjuklui? ir kiek sutaupyciau atradinedamas kazka db moku apie 5lt-5ltr.?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu STIHL pjūkla ir krūmapjove ir naudoju ka gamykla gamintoja rekomenduoja.Bet esu pyles ir žalio ir mėlyno to tepalo jokio skirtumo nebuvo.Nors gamykloje kada buvau tai tik rekomendavo naudoti stihl tepalus.Nors dabar yra jau ir žalio ar tai mėlyno gerai nepasakysiu to tepalo supakuoto į tuos stilinius butelius

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...

Pilti galima bet nerekomenduojama Zalias tepalas yra skistas o raudonas tirstas

stihl gaimina raudonas sintetinis tepalas kaina nepamenu bet apie26lt pusiau sintetinis žalias kaina 35 lt kazkur o sintetinis toks lyg melsvas tas netoli 50lt 

karta buvom nuveze taisyt atsuko profke ziuri zalias benzas sako cia tas geresnis 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Štiliui dabar yra trijų rūšių ir spalvų tepalo.Kurį pradėjai pilt nuo naujo pjūklo,tą ir varai visam laikui.Jei mažai pjauni,pili seną gerą raudoną,o daug pjaunant-gal ir verta sintetiką naudot.Be to,tie "naujieji" tepaliukai mažiau teršia aplinką,tai tik tiek jų naudos.Populiaresni užsieny,kur labiau paisoma aplinkosaugos,kai kuriuose pjūkluose išmetimo sistemos kitokios dėl taršos.

Pirkau seną štilių 280,dirbu beveik 10 metų,tiesa,sezoniškai.Nesaugau visai.Vieną kartą pjaunu,jaučiu,nebeina.Žiūriu,kad benzas ne raudonas,pamiršau mikstūrą užtaisyt.Tai tik tepaliuko pridėjau,ir nieko nedariau,jau penkmetis nuo to atvejo,ir nieko.Trimerį naują štilių pirkau,8 metai be gailesčio naudoju.Aišku,trimeris silpnas 130,jaučiasi kai reik kokį 10 cm skersmens meduką nurėžt,nes tenka pažaist.Visgi greičiau gaunasi tokius nusikapot kirviu,kitus krūmu kardu,o tada visus šūdukus su pjovimo disku moment nuvarai.Bet sakau,kiek bandžiau pradžioj tokių riebesnių medelių nurėžt,tai atlaiko įranga,tik kad diską dažnai galandi,ir ilgai žaidi.o galiausiai diskas trūkinėja prie centro.

Pirkau ir gyvatvorių žirkles naujas Stihl.tik kad stovi be darbo,per metus valandai ištraukiu tik.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Dar pradekit diskutuoti pas kuri gamintoja susukti geresni varztai...   Ar dazytas dyzelis prastesnis uz nedazyta.... Jums gal 12metu?     Tema zmogus apie pjuklus uzvede, o ne tepalus ir ju spalvas. 

Pries tris metus pirkau Varna 560xp 3.5kw namams. Taigi po 36darbo valandu(pjuklas viska i savo atmenti isiraso darbo laika ir kurimo skaiciu) parejo veleno guoliai. Nuvezes i garanti serviza pakeite visa bloka su velenu, nes nustate kaip defektuota. Siai dienai eina kaip bite, nors retai uzkuriu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...

Aš varna naują esu nusipirķes, tai jau užpis.. Nuveži suregulioja trys pagalius atpjauni ir vėl reikia regulioti ir taip čiut ne nuo pat pradžių iš pradžių dar biški ėjo dabar tai tragedija bakeli benzino sude gina glebiui malku, dabar pats pasiregulioju iš garso tai sanaudos keliais pagaliais daugiau eina pripjauti nuveži remontuoti tai čiut ne pats kaltas sako tipo niekam taip nėra o tau pastoviai bent korpusą bandytu pakeisti dar kanors dabar nieko paregulioja ir atgal atiduoda daryk ką nori. Senajai varnai tai budavo užsiguli visų svorių ir varo sau į priekį kiek miško išpjovus buvo dvylika metų atlaikė, dabar tą kur turiu tai turbūt naudosiu kol supykęs medžio ant jos nenuleisiu. Kai tik turėsiu pinigų varysiu pirkti štiliaus bandyti nes į varna nei žiūrėti nebesinori:@

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš varna naują esu nusipirķes, tai jau užpis.. Nuveži suregulioja trys pagalius atpjauni ir vėl reikia regulioti ir taip čiut ne nuo pat pradžių iš pradžių dar biški ėjo dabar tai tragedija bakeli benzino sude gina glebiui malku, dabar pats pasiregulioju iš garso tai sanaudos keliais pagaliais daugiau eina pripjauti nuveži remontuoti tai čiut ne pats kaltas sako tipo niekam taip nėra o tau pastoviai bent korpusą bandytu pakeisti dar kanors dabar nieko paregulioja ir atgal atiduoda daryk ką nori. Senajai varnai tai budavo užsiguli visų svorių ir varo sau į priekį kiek miško išpjovus buvo dvylika metų atlaikė, dabar tą kur turiu tai turbūt naudosiu kol supykęs medžio ant jos nenuleisiu. Kai tik turėsiu pinigų varysiu pirkti štiliaus bandyti nes į varna nei žiūrėti nebesinori:@

konkurencigos kainos yra Echo pjuklai ir garantija 5 metai 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...