Jump to content

šienapjoves


EdgarasL

Recommended Posts

pernai 4250 su pvm talexas 2,8 siaip [amirsau pamineti talexui nepatiko sliuze kur palei rata stovi tai kai pusuki darai jei nepakelia paaria zemes vat prisiminiau, samasz samba lb jau nesa i talexa, as uz KDT buciau jei is samasz, jei bielkis priekiy neturi frontalinio ar svoriu 450kg didziuju tai tik iki 2,6 metro samasz, nes as manau kad butu lb nestabilu ir nesaugu vazineti us didesne, nes pas mane frontalinis ir 3,0 ir tai kipuoju nedrasiai, o slaunys pas mane ant sitos sienapjoves dedu trumpikes, kad kuo arciau traktoriaus pareitu sienapjove.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

13 valandas ago , Koledzas said:

pernai 4250 su pvm talexas 2,8 siaip [amirsau pamineti talexui nepatiko sliuze kur palei rata stovi tai kai pusuki darai jei nepakelia paaria zemes vat prisiminiau, samasz samba lb jau nesa i talexa, as uz KDT buciau jei is samasz, jei bielkis priekiy neturi frontalinio ar svoriu 450kg didziuju tai tik iki 2,6 metro samasz, nes as manau kad butu lb nestabilu ir nesaugu vazineti us didesne, nes pas mane frontalinis ir 3,0 ir tai kipuoju nedrasiai, o slaunys pas mane ant sitos sienapjoves dedu trumpikes, kad kuo arciau traktoriaus pareitu sienapjove.

O kuom samasz KDL ir KDT skiresi cia vieno vadybininko klausiau tai nesugebejo paaiskinti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

4 minutes ago, Žemaitis2 said:

Esat kolegos susidure su tokiu komplektu, MTZ-82 ir krone 3,20m? ka galit pakomentuoti?

as pjoviau nemazai su 2.80 easy cut, pernai draugas prie mtz 820 nusipirko 3.20 easy cut nupjove apie 70 ha, sake nesigaili kad toke pirko, tai slaunys nelaiko, linksta abu perdarem kitokes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

16 minutes ago, Žemaitis2 said:

neguldo kelyje ant šono ir ar darbinis nebuksuoja? aš dabar derinu su lytagra pirkimą tai kaina 2,8 ir 3,2 ta pati kaina ir jie porina kad mtz 82 pilnai ves

82 tai paprastas pakabinimas silpna vieta yra netai kad slaunys o virsutiniai peciai , gali nulinkti desinysis, man su 3,0 ppirma met biski nulinko lb nezymiai, bet tam tada galima deti papildomus cilindrus ir manau beda issspresta butu. O del darbinio tai virs 3,0 manau darbinis turetu buti su placiaja juosta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

23 minutes ago, Žemaitis2 said:

neguldo kelyje ant šono ir ar darbinis nebuksuoja? aš dabar derinu su lytagra pirkimą tai kaina 2,8 ir 3,2 ta pati kaina ir jie porina kad mtz 82 pilnai ves

Darbinis laike be problemų, kelyje tikrai neguldo. Nebent su pakelta leistis dešine puse per kokį išmetima būtų nejauku, bet taip daryt kvaila būtų :) Bielkis su paprastu tiltu, tik tiek kad komplekte visi originalus svoriai, priekį 450 kg, ir gale kiek ten.. 100 lyg.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

3 minutes ago, Koledzas said:

82 ir 3,2 plocio pakabinama jau tikrai per daug, ratai siauri svorio maziau gali kur posukio neisriest, o jei per kokias provezas vaziuot tektu tai pipec ar kelias jei prastas kur jojama tai isvis.

Tikrai nėra taip kaip sakot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as turiu 820 ir 650kg 3,0metro pakabinama, tai svoriai prieky didieji, ant 82 nejo dideiji vadinasi prieky viso ten ~250kg, jei maza kabina dar svorio netenkam, ratai bus 15,5 siauroki sakyciau, slaunys paprastos, o juosta ant darbinio siaura, pas jus jau placioji darbinio juosta turetu buti del ko darbinis veikia geriau, su 3,0 juostos ciut uztenka siauros, nes jei daug mases tarkime iselis sustoja net kartais, 210 euru isideti reikes su placia juosta. Kas dar butina bielkiui tvarkinga vairo sistema :D pas mus kelias laukuva varniai yra tragedija vaziuoti ten su sienapjove glai tik viduriu keliu kitaip gali apsivost, joja man ir case net su 3,0 :D bet tai kelias toks kaip taigoje jau :D ale plentas.... kai sienapjove bus nuleista jei nebus rimtu iseliu pjaus be bedu, jei bus traiskytuvas isvis nepavilks. as turiu ir 3,0 ir 2,8 tai rasiau kad bielkiui iki 3,0 per akis paskui smaugimas, ateity darbiniai prades buksuot ir netolimoi, o pirmi 70ha tai apkatke tik gera sienapjovei ir traktoriui dar 2x tiek tada galima teigti kad visx ok. Asmenine nuomone kuri neturi sutapti su kita :D nes du 820 dvi sienapjoves virs 150ha pjaunamos pats pjaunu, visokie keliai ir pats matau kad ko kam truksta, 2,8 yra aukso viduriukas ant paprasto 82. paskui prasideda investicijos i pakabinimo sistema, darbini ir sveikata :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

3 minutes ago, daivarass- said:

Nepadaryk klaidos kaip as db yra 120 ag traktorius o sienapjove jau siauroka. Noretusi to 320

Sei dienai as imciau 320 pastiptinciau slaunis, uzdeciau ant vienos puses svoriu ir drasei vazineciau.

Na bet cia mano nuomone nebutinai jos turi klausyt

 

pavaru deze tokiu atveju yra :D jei reljefas leidzia :D o siaip tiesa rasot, jei bus ateity rimtesnis traktorius tai tada galima metus pazaist ar du, bet jei cia mazdaug visx nesiplesiu turesiu ka turiu variantas tai manau bus hemarojus ne darbas su 3,2

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane yra frontalinis uždėtis tai skaityk dar +apie  900kg balansyro, ir ant galiniu ratu orginalai svoriai, tai jei paimu ta 3,20 verčiu ratus atraip tada jau pats traktorius plačiau remia zeme ir ko pasekoje su frontaliniu stabiliau dirbti. tik jau palieka klausimas kaip darbinis laikys ir ar sikna neluzines, 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nemanau kad reiktu tuos ratus verst, pas mene frontalinis irgi yra,bet pjoves nemazai ir be jo, tai ka pastebejas kad pries dideli kalna suka traktorio i sienapjoves puse ko su krautuvu nebudavo, bet jau pries didelius kalnus. tik tos slaunys silpnos man du kart sulankste atitiesinau ikaitines, trecia karta sulankste prailgintoja, pakaitinau atitiesinau ir po nedidelio darbo nuluzo, dabar tos bedos pamirstos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 minute ago, daivarass- said:

nemanau kad reiktu tuos ratus verst, pas mene frontalinis irgi yra,bet pjoves nemazai ir be jo, tai ka pastebejas kad pries dideli kalna suka traktorio i sienapjoves puse ko su krautuvu nebudavo, bet jau pries didelius kalnus. tik tos slaunys silpnos man du kart sulankste atitiesinau ikaitines, trecia karta sulankste prailgintoja, pakaitinau atitiesinau ir po nedidelio darbo nuluzo, dabar tos bedos pamirstos.

Kur pirkai tas slaunis vientisas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...