Jump to content

šienapjoves


EdgarasL

Recommended Posts

Tai vat galėsi kitiems ir papasakoti. :) man taip pat tiesiog piršo per prievartą tą Daros. Nei ji vokiečių, nei ką... Italai jas gamina. Pamenu ilgai ieškojau aš informacijos apie tas šitas šienapjoves ir nieko neradau. Tik tiek, kad gamykla italijoje gamina grėblius ir vartytuvus žolės.. Kokybė, manau, ne geresnė nei lenkų.

 

O kainą plėšia kaip už gerą. Kaži kaip su dalimis, jei neduok Dieve koks dantratis subyrės... Tai ir reikės rudens laukti... Dar ir kaimyninių ūkininkų "sėkmės" istorijos bendradarbiaujant su agropara atbaidė. 

Ir kodėl visi galvoja, kad jei kitam taip padarė (kiaulę pakišo), tai jau man tai tikrai nieko nepadarys, nes tie kiti buvo durni, o manęs apip***t nedrįs. :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkaip painiai su padargais -es visur reikalaujamas zenklinimas kilmes salis vieta ..man idomumo delei del preso teko ieskoti info -nors ir ,,gamykline,, lentele prikalta bet tik miesta radau tokiu pavadinimu :) kazkaip suktai su tuo kilmes zenklinimu .
O jei tikrai norit  atrasti nueikit i alibaba.com ten tokiu graziu padargu kad net lenkia orginala :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 3 savaičių...

Turim kaip tik krone easycut 2.8 be apsaugos, Tai lb patenkinti nupjove gal jau koki 1k. Tai ragaves ir akmenu ir stulpu. Na aisku po stulpo dantraciu reikejo pakeist, bet taip tai lb patenkinti ir su 82 uk pradzioje pjoveme. Lengvas ir greitas peiliuku pakeitimas. I akmenis kai pataiko tai net 1 traktoriui slaunis palinko, o krone'i nieko .. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prašau padėkite išsirinkti žolepjovę iš šių, pasidalinkite patirtimi ir nuomone.

Kverneland ar Krone. Turėtų būti 2,8m užgriebis.

Pernai ir aš rinkausi iš šių.Ėmiau taarup-ą.Priežastis-didesnė pjovimo juostos talpa tepalui.Kitas man svarbus dalykas-perdavimas sukimo į pjovimp juostą ,kvernelandai neturi papildomo(atskiro)dantračio lyginant su kitomis šienapjovėmis.Diskų forma man nereikšmingas dalykas.Jei pas tave belarusas80 arklių,siūlyčiau pirkti 3-3,2m šienapjovę(jei turi pinigų).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mtz 892. Ačiū už info, bet aš linkstu link Krone.

 

 O aš rekomenduoju Kuhn GMD 700 GII. Ji ir dantračių apsaugą turi (Protectadrive), ir tikrai patvarus daiktas. Tik aišku ne Dojuje pirk, o "Armeduva" Tauragėje. Jie labai gerą kainą pasiūlo visada (na bent jau iš mano praktikos). Jau dabar bus 3 sezonas, ir dar kaip nauja (tik siauresnė - 2,4m). Ir paimsi ją armeduvoj gerokai pigiau negu Krone iš Lytagros. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš turiu lely splendimo, tik pas manęs pakabinama ir 3,20 pločio. Pjoviau dar tik vieną sezoną, tai dirbo puikiai, jokių problemų. O dėl prikabinamos (apskritai bet kokios firmos), kalbama kad jas lengviau traukia ir nei kad tokio pat pločio pakabinamas. Kaimynas turėjo kvernelandą 3 m prikabinamą, tai tampė su mtz 892 kelis sezonus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taarup, 3,6m rašo, kad reik 115ag, tai 3,7m turėtų tampyti.

Galimybės leidžia 3,6m imti, bet pasirinkom 3,2m, grėblys vistiek technologijoje yra, laukai ne masyvai, plius 3,6 ar platesnių jau 9 diskai, transportavimas, ilgesnė lenta, gavno gamina, didesnė tikimybė, kad perlūš. Mano pasirinkimo motyvai, o skirtumas tik/net apie 5 k lt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taarup, 3,6m rašo, kad reik 115ag, tai 3,7m turėtų tampyti.

Galimybės leidžia 3,6m imti, bet pasirinkom 3,2m, grėblys vistiek technologijoje yra, laukai ne masyvai, plius 3,6 ar platesnių jau 9 diskai, transportavimas, ilgesnė lenta, gavno gamina, didesnė tikimybė, kad perlūš. Mano pasirinkimo motyvai, o skirtumas tik/net apie 5 k lt.

 Vat ir mes mėtomes tarp tų pločių. Norisi vis didesnio našumo, bet ir kaina daug ką lems. Tai ir mastom,čia pasiklausinejam

Žiurinejam irgi visokių ir Taarup, ir Kuhn, ir Fella, ir Lely,dar krone nepamirštam.

Dar idomu ar Taarup šienapjovė nestrigs labai aukstoj ir storoj žolėj ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...