Jump to content

šienapjoves


EdgarasL

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...

Isbandziau ir as savo naujaji pirkini. I lenkiskos puse kai paziuriu dabar... Tai drebulys sukrecia ir saltas prakaitas ispila kai prisimenu praeitu metu sienapjute. :) Gal cia lyginant su jusu pjovimo sparta man reiketu nervingai kamputyje rukyti, bet as savo 2.8ha/h rezultatu esu labai labai patenkintas. Ir laukai nera labai lygus, ir traktorius biski pakratantis ir pavibruojantis.. Dabar jau sienapjute nebeatrodo tokia baisi. :) dabar jau greblio platesnio noretusi. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Jei jau perki sienapjove ieskok su apsaugom, jei koks akmuo ar kas kad dantraciu nesuknistu. Mes turim easy cut 280, viena karta pabiro stulpiuka pagaves. O siemet apsipyle tepalais nes verzle atsileidus buvo, o isarde dar ir 2 dantraciu 2 dantukai nuleke. Daliu kainos tai :eusa-doh: , kainos beveik x2 didesnes nei pries kokius 3-4 metus.

P.S. O del AM ir easy cut skirtumu, bent is nuotrauku matau, kad easy cut turi kopijavima ( per viduri pakabinimas ). Kopijuoja tikrai gerai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokio pločio geriau žoliapjovė krone easycut280 ar krone easycut 320 prie belarus 820?

Aš visgi siūlyčiau 280.Pats esi iš kalvoto krašto,tai transporte apverst bielkį tikrai nemažai šansų turėsi.O ir dirbant kalvose jei daugiau žolės eis dūmais apsipyles.Jei šienavimo greitis iki 10km/val.tai veš ir 320,jei norėsi apie 15km/val su 320 nieko nebus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...