Jump to content

Trasos ir ju pardavejai


Algis...

Recommended Posts

https://www.agrochema.lt/kontaktai/regionu-vadybininkai/

iš kurio regiono, tam ir skambink

 

prieš 7 minutes , valdasbal00 pranešimas:

Imeskit kas nuoroda i achemos kontaktus. Nes dabar kai per Jonavos agromax kreipiuos, gal kaina uzlauzta gaunas.. Cia reik per agrochema vadybininkus kreiptis? Ar i achemos prekybos skyriu tiesiai skambint siais kontaktais fotkej? 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-03-04 at 09:39, M&M pranešimas:

mūsų mėginyje sieros mažokai rado tik tiek... Užtai ir siūlau pasitikrinti ką perki :eusa-shifty: paskui ir pradedi kartais galvot gal per anksti išpylei, gal per vėlai, gal per mažai, gal drėgmės tūko, o pasirodo sieros sulfate trūksta :D 

Laba diena,

Iš kur pirktą amonio sulfatą tyrėte? Kiek sieros radot? Nenoriu komentuoti nežinodamas faktų, tačiau kad sieros trūktų, tikrai pirmas jūs sakote. Smulkiau aprašykit prašau situaciją ir kur tyrėte, nes tai taip pat labai svarbu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-03-04 at 11:24, yogop pranešimas:

Pernai man teko pora maišų granmaxinio tirpdyt purkštuve, tai nuo maišo pora kibirų dolomitinės skaldos liko. Tai nenuostabu kad sieros trūksta :D

Ar tikrai Granmax gamybos tirpdėt, nes dolomito į amonio sulfatą tikrai niekas nededa :D Šitas toks linksmesnis... Galima smulkiau sužinoti? Parašykit man savo telefoną asmenine žinute, paskambinsiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-03-04 at 10:49, M&M pranešimas:

nori tikėk nori ne, mum pernai žiemą jį labai kišo, bet ir frakcija ir spalva keista pasirodė, tai nuvežėm ištirt. Pasidalinčiau rezultais man negaila, bet nusprogo senas kompas ir dalis senesnių laiškų dingo, kartu ir tie rezultatai nenoriu viešam forume apsimeluoti su tais procentais, bet buvo ne tas ką deklaruoja. Sakau, nenori netikėk aš tik perspėjau. :wink:

Atsiųskit man savo asmeninį telefono numerį, norėčiau daugiau sužinoti apie jūsų atvejį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , Vilius pranešimas:

Ooo vabybininkai sukruto. Šūda pardavinėjat kokių dar jum atsakymų reikia?

Granmaxo nebenaudoju nes nekokybiška atvežė sušokusi o ir barstyklę sulaužiau kai ikrito 0,5t luito gabalas.... dėjau ant tokių trašų 

Kad iš maišo išleist, reikėdavo į žemę padaužyti didmaišį. Nors ir tai nelabai padėdavo. Nebenaudojam irgi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 15 minutes , Tomas01 pranešimas:

Kad iš maišo išleist, reikėdavo į žemę padaužyti didmaišį. Nors ir tai nelabai padėdavo. Nebenaudojam irgi.

Taip dauguma arba beveik visus reikdavo šiek tiek padaužyt 2metus pakentėjom trečiais metais atvežė visišką šūdą ir buvo stop. Geriau brangesnis lenkiškas makro nei mano degantys nervai 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 36 minutes , Vilius pranešimas:

Taip dauguma arba beveik visus reikdavo šiek tiek padaužyt 2metus pakentėjom trečiais metais atvežė visišką šūdą ir buvo stop. Geriau brangesnis lenkiškas makro nei mano degantys nervai 

tai grazinai ta susokusi ir nusipirkai normalu? 

Siemet pirmi metai granmax bandysiu. jau atveze  kolkas jokio susokimo pozymio visiskai nematyt. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, Remse pranešimas:

Prancūziška salietra. Dar tokios geros salietros neesu turejęs, granulės stambios, vienodos frakcijos. O kas liečia dėl granmax sulfato, tai tik neigiami atsiliepimai. Dulka, sušoka, visokių priemaišų pilna ir taip toliau. 

 

received_540040076618500.jpeg

Kas prekiauja ta prancūziška salietra? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 14 valandų, Vilius pranešimas:

Taip dauguma arba beveik visus reikdavo šiek tiek padaužyt 2metus pakentėjom trečiais metais atvežė visišką šūdą ir buvo stop. Geriau brangesnis lenkiškas makro nei mano degantys nervai 

Mes tai plaktuku per šonus ir gražiai išbyra. Aišku uzknisa. Šįmet nepirkau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-03-06 at 18:10, Vilius pranešimas:

Ooo vabybininkai sukruto. Šūda pardavinėjat kokių dar jum atsakymų reikia?

Granmaxo nebenaudoju nes nekokybiška atvežė sušokusi o ir barstyklę sulaužiau kai ikrito 0,5t luito gabalas.... dėjau ant tokių trašų 

Laba diena,

Šūdo deja negaminam, klausiu dėl to, jog trąšos pardavinėjamos per kitas įmones, kurios ne visada tiesiogiai iš mūsų pristato prekes. Noriu patikinti, kad Iš mūsų gamyklos neišvažiuoja nei vienas sušokęs ar kitaip pažeistas maišas, todėl ir noriu sužinoti daugiau informacijos apie pirktas prekes (iš ko pirkot, kada pirkot, kokį kiekį ir t.t.). Pagal gautą informaciją mums būtų nesunku atsekti, kuriame etape galėjo būti sugadintas produktas. Kas rašėt dėl priemaišų, tai taip pat atmestinas variantas, kadangi gamyboje nenaudojama niekas kitas išskyrus amonio sulfatą. Kviečiu visus, kam įdomu ir kas turit laiko, atvykti pasižiūrėti amonio sulfasto trąšų gamybą Klaipėdoje. Su malonumu aprodytumėm visą technologiją nuo žaliavos sandėliavimo iki pilnai pagaminto produkto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Dovydas Did pranešimas:

Laba diena,

Šūdo deja negaminam, klausiu dėl to, jog trąšos pardavinėjamos per kitas įmones, kurios ne visada tiesiogiai iš mūsų pristato prekes. Noriu patikinti, kad Iš mūsų gamyklos neišvažiuoja nei vienas sušokęs ar kitaip pažeistas maišas, todėl ir noriu sužinoti daugiau informacijos apie pirktas prekes (iš ko pirkot, kada pirkot, kokį kiekį ir t.t.). Pagal gautą informaciją mums būtų nesunku atsekti, kuriame etape galėjo būti sugadintas produktas. Kas rašėt dėl priemaišų, tai taip pat atmestinas variantas, kadangi gamyboje nenaudojama niekas kitas išskyrus amonio sulfatą. Kviečiu visus, kam įdomu ir kas turit laiko, atvykti pasižiūrėti amonio sulfasto trąšų gamybą Klaipėdoje. Su malonumu aprodytumėm visą technologiją nuo žaliavos sandėliavimo iki pilnai pagaminto produkto.

naudojom pora metu,dabar jau antri metai kai gryzom prie lenkiskos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...