Jump to content

Trasos ir ju pardavejai


Algis...

Recommended Posts

prieš 3 minutes , Zvanas pranešimas:

Paerzinimui užsiminei, tai db visi vešim tikrint..

mūsų mėginyje sieros mažokai rado tik tiek... Užtai ir siūlau pasitikrinti ką perki :eusa-shifty: paskui ir pradedi kartais galvot gal per anksti išpylei, gal per vėlai, gal per mažai, gal drėgmės tūko, o pasirodo sieros sulfate trūksta :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , M&M pranešimas:

mūsų mėginyje sieros mažokai rado tik tiek... Užtai ir siūlau pasitikrinti ką perki :eusa-shifty: paskui ir pradedi kartais galvot gal per anksti išpylei, gal per vėlai, gal per mažai, gal drėgmės tūko, o pasirodo sieros sulfate trūksta :D 

mažokai, tai procentais nuo normos kiek? :D įtikinai, vešiu ir aš savo mėginį :D

Kokios kontoros tiria?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, manttys pranešimas:

mažokai, tai procentais nuo normos kiek? :D įtikinai, vešiu ir aš savo mėginį :D

nori tikėk nori ne, mum pernai žiemą jį labai kišo, bet ir frakcija ir spalva keista pasirodė, tai nuvežėm ištirt. Pasidalinčiau rezultais man negaila, bet nusprogo senas kompas ir dalis senesnių laiškų dingo, kartu ir tie rezultatai nenoriu viešam forume apsimeluoti su tais procentais, bet buvo ne tas ką deklaruoja. Sakau, nenori netikėk aš tik perspėjau. :wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 33 minutes , M&M pranešimas:

nori tikėk nori ne, mum pernai žiemą jį labai kišo, bet ir frakcija ir spalva keista pasirodė, tai nuvežėm ištirt. Pasidalinčiau rezultais man negaila, bet nusprogo senas kompas ir dalis senesnių laiškų dingo, kartu ir tie rezultatai nenoriu viešam forume apsimeluoti su tais procentais, bet buvo ne tas ką deklaruoja. Sakau, nenori netikėk aš tik perspėjau. :wink:

Pernai man teko pora maišų granmaxinio tirpdyt purkštuve, tai nuo maišo pora kibirų dolomitinės skaldos liko. Tai nenuostabu kad sieros trūksta :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 42 minutes , M&M pranešimas:

nori tikėk nori ne, mum pernai žiemą jį labai kišo, bet ir frakcija ir spalva keista pasirodė, tai nuvežėm ištirt. Pasidalinčiau rezultais man negaila, bet nusprogo senas kompas ir dalis senesnių laiškų dingo, kartu ir tie rezultatai nenoriu viešam forume apsimeluoti su tais procentais, bet buvo ne tas ką deklaruoja. Sakau, nenori netikėk aš tik perspėjau. :wink:

Aš ne dėl netikėjimo. jeigu būtų nustatytas neatitikimas kas ant pakuotės lapelio, kiekvienas įgytų teisę į kompensaciją. Aš agrochemai jau pasiūliau išsitirti, nes jis tipo žiauriai populiarus, tai būtų GALIMAI daug apgautų žmonių.

Įdomu, kaip tirti mėginį, kad jis turėtų teisinį pagrindą?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , manttys pranešimas:

Aš ne dėl netikėjimo. jeigu būtų nustatytas neatitikimas kas ant pakuotės lapelio, kiekvienas įgytų teisę į kompensaciją. Aš agrochemai jau pasiūliau išsitirti, nes jis tipo žiauriai populiarus, tai būtų GALIMAI daug apgautų žmonių.

Įdomu, kaip tirti mėginį, kad jis turėtų teisinį pagrindą?

Greičiausiai dalyvaujant pardavėjo atstovui ar antstoliui iš nepažeistos pakuotės , surašant aktą ir plombuojant mėginį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, M&M pranešimas:

mūsų mėginyje sieros mažokai rado tik tiek... Užtai ir siūlau pasitikrinti ką perki :eusa-shifty: paskui ir pradedi kartais galvot gal per anksti išpylei, gal per vėlai, gal per mažai, gal drėgmės tūko, o pasirodo sieros sulfate trūksta :D 

Jeigu nepaslaptis kiek tyrimas kainavo? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Patarkit del amonio salietros, kuria protingiau butu pirkt. Achema siulo po 232+PVM lietuviska salietra, o KG siulo po 210+PVM gruziniska salietra. Verta taupyt ir imt gruziniska? Ar visgi ji blogesne kazkuo ir neverta pirkt? Butu smagu isgirst nuomoniu apie gruziniska salietra, nes neteke dar susidurt. O lietuviska visad gera pakliudavo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , valdasbal00 pranešimas:

Sveiki. Patarkit del amonio salietros, kuria protingiau butu pirkt. Achema siulo po 232+PVM lietuviska salietra, o KG siulo po 210+PVM gruziniska salietra. Verta taupyt ir imt gruziniska? Ar visgi ji blogesne kazkuo ir neverta pirkt? Butu smagu isgirst nuomoniu apie gruziniska salietra, nes neteke dar susidurt. O lietuviska visad gera pakliudavo. 

Gruziniskos ieskok skandagroje manau deryboms vietos dar yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 46 minutes , valdasbal00 pranešimas:

Sveiki. Patarkit del amonio salietros, kuria protingiau butu pirkt. Achema siulo po 232+PVM lietuviska salietra, o KG siulo po 210+PVM gruziniska salietra. Verta taupyt ir imt gruziniska? Ar visgi ji blogesne kazkuo ir neverta pirkt? Butu smagu isgirst nuomoniu apie gruziniska salietra, nes neteke dar susidurt. O lietuviska visad gera pakliudavo. 

Cia uz grynus po tiek?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, 00900storas pranešimas:

Praita sav 

Gali but, kad del to jog per agromax parda teiravaus tokia kaina man pasiule? Kaip ir tas pats visas tinklas ju, juk agrochema plius, agromaxai, bet gal kai per parduotuves vadyba teirautasi, tai kazkiek jie uzsideda. Reiks ryt grynai i achemos pardavimo skyriu pasiskambint, gal mazesne kaina bus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...