Jump to content

Trasos ir ju pardavejai


Algis...

Recommended Posts

Naudojau 10-26-26 pavasari mieziuose v rapsuose. Buvo sausas pavasaris ir manau sunkiai augalai gavo P ir K, vistik leciau tirpstanti nei azofoska. Kaip manot ar trst tokia pacia ateinanti pavasari ar vargt su azofoska? Gal kas turit patirties labiau del tresimo ivairiomis trasomis pavasari?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Esam bande timac sulfama rapsui tai veikia jis labai gerai. yra kazkokio velnio prideta kas staigiai patempia augala. Barstem po 300 kg/ ha. Tik va kai paskaiciuoji kad paprasto vos ne tona uz tiek pinigu gali supilt tai nesigauna matematika. Mano manymu papildomas derliaus priedas neatsveria net islaidu, jau nekalbant kad isbarstytos trasos turi duoti ekonomine graza. :icon-wink:

Aj beje likuti turejau tai antram tresimui ant kvieciu vietoj paprasto sulfato uzmeciau, tie pradejo staigiai reaguot dar salietros nesuvalge, o dar kaip tycia krumijimasis nepasibaiges buvo. Is graziausio lauko padariau pieva,  kuliau maziau, o kvieciai smulkus kaip aguonos. Taigi, tokia mano patirtis su situo produktu  :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Esam bande timac sulfama rapsui tai veikia jis labai gerai. yra kazkokio velnio prideta kas staigiai patempia augala. Barstem po 300 kg/ ha. Tik va kai paskaiciuoji kad paprasto vos ne tona uz tiek pinigu gali supilt tai nesigauna matematika. Mano manymu papildomas derliaus priedas neatsveria net islaidu, jau nekalbant kad isbarstytos trasos turi duoti ekonomine graza. :icon-wink:

Aj beje likuti turejau tai antram tresimui ant kvieciu vietoj paprasto sulfato uzmeciau, tie pradejo staigiai reaguot dar salietros nesuvalge, o dar kaip tycia krumijimasis nepasibaiges buvo. Is graziausio lauko padariau pieva,  kuliau maziau, o kvieciai smulkus kaip aguonos. Taigi, tokia mano patirtis su situo produktu  :icon-mrgreen:

tai gal ant kiekio apsiskaiciavai, ne 300 o 30 kg reikejo bert? :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar rudenį sėtas augalas paims fosforo ir kalio deficitą jeigu išbersiu pavasarį?  Ir ar esant sausrai, paviršiuje esanti trąša, gali išgaruoti? 

garuoja tik azotas. kaskiek fosforo ir kalio paims, bet efektas didziausia lokaliai iterpt sejant. siaip sako pavasari ale geriausiai paima sesioliktuka (ale augalam geriasiai prieinamas).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

garuoja tik azotas. kaskiek fosforo ir kalio paims, bet efektas didziausia lokaliai iterpt sejant. siaip sako pavasari ale geriausiai paima sesioliktuka (ale augalam geriasiai prieinamas).

Mes tik papildomai ji barstom. Jai atseliuojami kvieciai tai po 200kg/ha jai ne 100kg/ha.

Pernai nebarstem, nes kvieciu kaina nekazka buvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar antiek prisidaugino firmu ir firmeliu prekiaujanciu "stebuklingomis" trasomis visokiais pavidalais , kad net ausise spengia nuo ikiriu tel. skambuciu. Visi nori dirbti ir uzsidirbti . Dabar verslas , praeiti spekuliacija , gaila , kad tokios prekes nepaprasatai ir nepamatuotai antiek brangios ir neatnesa naudos finansiskai. Mano nuomone pradeti reikia nuo dirvozemio gerinimo. Trasos tai tik viena is priemoniu ta gerinima kelti . Jei ju perdaug gausis atvirkstinis variantas , taspats ir su nepamatuotai brangiomis trasomis. Siais laikais sunku net atsiginti nuo visokio brukalo , timacas neisimtis , nevazinetu pakiemiais ir nesiulitu jei tai butu paklausi preke pav kaip amonio salietra ar sulfatas kuris siai dienai priklausomai nuo pateiktos granuliacijos kainuoja apie 170e/t. Kiek timaco sulfamo ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...