Jump to content

KVIETRUGIAI


Raimisx

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...
kaip siemetiniai kvietrugiu derliai(zieminiai) kurios veisles issiskyre gerais derliais,geru ziemojimu,atsparumu ligoms

Aš kvietrugių šiai javapjūtei neturėjau, bet iš vieno ūkininko girdėjau, kad nuvylė jį šių metų kvietrugių derlius.

O as kaiptik dziaugiuosi siumetiniu derliumi. Neissalo neivienas grudelis.

Seklos pavadinimo nepasakysiu . Bet patenkintas labai. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip siemetiniai kvietrugiu derliai(zieminiai) kurios veisles issiskyre gerais derliais,geru ziemojimu,atsparumu ligoms

Aš kvietrugių šiai javapjūtei neturėjau, bet iš vieno ūkininko girdėjau, kad nuvylė jį šių metų kvietrugių derlius.

O as kaiptik dziaugiuosi siumetiniu derliumi. Neissalo neivienas grudelis.

Seklos pavadinimo nepasakysiu . Bet patenkintas labai. :)

O nepasakysi dėl to, kad pamiršai ar išduot nenori? :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia gal nelabai į temą, bet užtikau tai internete ir pamaniau, kad pravers šioks toks kiekvieno pažinimas, nes kaip parodė praktika- šiuose forumuose kartais užverda tokios kovos, apie kurias nė vienas veiksmo filmų režisierius nėra nė sapnavęs. :D

http://psichika.eu/blog/pasnekovu-tipai-internete/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na ka, pradejom seti kvietrugius, kazin neankstoka dar? o zemes sausumas tai baisu,kaip i pelenus seji tik :icon-redface:

Jau sėjat žieminius kvietrugius?Man tik užvakar Dotnuvos projektai sėklą atvežė, o vakar paskutinius hektarus suart baigiau.Bandysiu šiemet "sequenz" veislę sėt :D .O kokiu laiku kiti sėjat kvietrugius- pasigirkit. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Draugas jau šiandien sėti pradėjo.

Mes pernai met sejom rugsėjo 7 , šiemet manau pradesim tapacia diena.

kokia norma seti zadat ? Aš sėsiu 300kg/ha.

Kodel tokia didele norma, cia gi apie 6 mln seklu i ha eina. As planuoju pradeti kvietrugius seti apie 09 05, o po ju ir i kviecius iskart.

Tokia norma visada darom... nebuna pertankus. tad liuks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

3.3 mln i ha daigiu seklu

Galiu pasakyti, kad tamstos mažų sėjos normų technologijos yra ganėtinai rizikingas dalykas. Ypač tai nepasiteisino šiemet kviečiukuose. Sėjau aišku kiek tankiau, bet matyt sėklų pardavėjai gerokai paspalvinę savo sėklų daigumus. Tai sudygo būtent apie 3,3 mln/ha. Anksti panaudojau Cycocel, bet stebūklų nebesutankėjo. Aišku gal ir dėl to, kad du mėnesius spaudė sausra. Bet reziume toks, kad geriau jau tegu būna tankesni, padaryti retesnius lengviau nei tankesnius. Galų gale patys išretėja jei neišmaitina visų ūglių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vadinasi padarei ne viska, ir nereikia kaltinti mano mazu normu, trasos ir ju panaudojimo laikas yra kertiniai momentai lemiantys paselio tankuma,

be to vasariniai kvietukai yra kiek kitokie ir kazi ar as galejau sakyti 3,3 mln i ha, vo 3,5 mln gali buti mano zodziai :)

kvietrugiai yra kvietrugiai, seja ankstyva ir siltas ruduo pries akis, jums spresti kaip elgtis, as sesiu butent 3,3 mln daigiu seklu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vadinasi padarei ne viska, ir nereikia kaltinti mano mazu normu, trasos ir ju panaudojimo laikas yra kertiniai momentai lemiantys paselio tankuma,

be to vasariniai kvietukai yra kiek kitokie ir kazi ar as galejau sakyti 3,3 mln i ha, vo 3,5 mln gali buti mano zodziai :)

kvietrugiai yra kvietrugiai, seja ankstyva ir siltas ruduo pries akis, jums spresti kaip elgtis, as sesiu butent 3,3 mln daigiu seklu

Na matyt kiekvienas darykim savaip. Bet aš pasimokiau ir vėl grįžtu prie sau įprastų 5-5,5 mln/ha, kas mūsų žemėm manau optimalu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

be to vasariniai kvietukai yra kiek kitokie ir kazi ar as galejau sakyti 3,3 mln i ha, vo 3,5 mln gali buti mano zodziai :)

.

Kiek prisimenu kalbi apie Hamlet kvietukus tai ju norma man buvo liepta didinti iki keturiu su puse mil.tai aš ir sėjau tiek gal truputi daugiau kg buvo kažkur apie du šimtus šiašiasdešimt nes jie ir užpraeitais metais mažai krumijosi.Matyt tokia veislė.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...