Jump to content

Tvoros irengimas


daikom

Recommended Posts

On 2022-01-02 at 10:27, kestasxxxl pranešimas:

Pernai pradėjau tvorą apie sodybos kiemą. Gal kam bus įdomu. Vietoj betoninio pamato darau palaidų akmenų sienelę, po to seks tvora iš skardinių tvorlenčių. Jei yra daug akmenų, kodėl nepanaudojus. 

IMG-4c3f2753b5d0645a6be36b39ec37cd9b-V.jpg

Darbo eiga. Nukasiau juodžemį ir pripyliau smėlio, laisčiau ir tankiau. Sugrežiau ir įbetonavau stulpus. Stulpus dėjau į plastikinius vamzdžius, kad nekilnotų. Pasidariau 10 cm. aukščio rėmą pyliau betoną ir dėjau turėtą metalą vietoi armatūros. Tada pjausčiau segmentinę tvorą po 35 cm. ir kišau į betoną. Gavosi 20 cm. pločio ir 30 cm. aukščio tvoros pamato lovys, į kurį dėliojau akmenukus. Po akmenimis dar yra laidas perimetro apšvietimui. Darbo buvo visai vasarai, ir tai nespėjau. Dabar vitrinu stumdomų vartų rėmą. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2022-01-08 at 20:45, dvidas pranešimas:

Pamatas labai gražiai atrodo,Darbo idėta labai daug,bet gal papasakok apie gyvenimą vėjo jėgainių kaiminystėje,ar nėra kokių nepatogumų,čia kiek suprantu kažkur prie tryškių

Čia jėgainių parkas Latvijos pasienyje, Buknaičiai. Stovi 19 vnt. po 2400 kw/h. Nejaučiu aš jų, tik kai vėjas (pietryčių) pasisuka nuo manęs į jėgainių pusę tai girdisi sparnų šniokštimas, nors tai būna labai retai, nes vyraujantis yra vakarų ar pietvakarių. Gyvenu šone, tad nėra to šešeliavimo, nors laukuose šešėlį meta ir už 3 km. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , kestasxxxl pranešimas:

Čia jėgainių parkas Latvijos pasienyje, Buknaičiai. Stovi 19 vnt. po 2400 kw/h. Nejaučiu aš jų, tik kai vėjas (pietryčių) pasisuka nuo manęs į jėgainių pusę tai girdisi sparnų šniokštimas, nors tai būna labai retai, nes vyraujantis yra vakarų ar pietvakarių. Gyvenu šone, tad nėra to šešeliavimo, nors laukuose šešėlį meta ir už 3 km. 

O kaip derliaus atžvilgiu ar ne mažesnis.Draugas sako 500m spinduliu nuo jėgainiu vienodai tręšiant apie 2t.mažesnis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , nivistas pranešimas:

O kaip derliaus atžvilgiu ar ne mažesnis.Draugas sako 500m spinduliu nuo jėgainiu vienodai tręšiant apie 2t.mažesnis.

Kad arti žemės mano nėra, (arčiausiai 850 m.) tai negaliu nieko atsakyti. Prie progos :orcs-cheers: paklausiu grandų, kurie pjauna po sparnais ir parašysiu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , kestasxxxl pranešimas:

Kad arti žemės mano nėra, (arčiausiai 850 m.) tai negaliu nieko atsakyti. Prie progos :orcs-cheers: paklausiu grandų, kurie pjauna po sparnais ir parašysiu. 

Super jei paklaustum,nes pas mus dar galingesnes pastatė,man arčiausiai iki jų 450m.tai idomu šiemet pirmi metai bus tai idomu derliaus atžvilgiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Netikiu, kad mažesnis niekaip.

Danijoj ne vieną lauką išbraidyt teko, ten tų jėgainių bile kiek. Nė vienas ūkininkas nėra užsiminęs, kad derlius būtų sumažėjęs ar sliekų nebūtų. Čia sąmokslo teorija kaip ir su skiepais. Viskas priklauso kuri smegenų skiltis  buvo aktyvi kai informacija atėjo, ar roplio smegenys, ar tos bent biški pažengę.  Visa kita info po " nušvitimo " tik akustinis triukšmas ... :icon-lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , voras pranešimas:

Netikiu, kad mažesnis niekaip.

Danijoj ne vieną lauką išbraidyt teko, ten tų jėgainių bile kiek. Nė vienas ūkininkas nėra užsiminęs, kad derlius būtų sumažėjęs ar sliekų nebūtų. Čia sąmokslo teorija kaip ir su skiepais. Viskas priklauso kuri smegenų skiltis  buvo aktyvi kai informacija atėjo, ar roplio smegenys, ar tos bent biški pažengę.  Visa kita info po " nušvitimo " tik akustinis triukšmas ... :icon-lol:

Bet siemet ar sutapimas ar ne, ariant pas mus paukščių nebuvo kaip kitais metais, nes jėgainės tik pirmi metai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 56 minutes , kestasxxxl pranešimas:

Čia jėgainių parkas Latvijos pasienyje, Buknaičiai. Stovi 19 vnt. po 2400 kw/h. Nejaučiu aš jų, tik kai vėjas (pietryčių) pasisuka nuo manęs į jėgainių pusę tai girdisi sparnų šniokštimas, nors tai būna labai retai, nes vyraujantis yra vakarų ar pietvakarių. Gyvenu šone, tad nėra to šešeliavimo, nors laukuose šešėlį meta ir už 3 km. 

Užtad iš  Mažeikių ETG naktį gerai atrodo tos jėgainės :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 3 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...