Jump to content

technologines vezes


Recommended Posts

Ne su visom eina sėt puse sejalkos arba papildoma terlionė, norint pusę sėjalkos uždaryt. Tiesiog galima sėt be užleidimo, purškimo metu uždarant galinę sekciją.

Gal ir ne su visom galima uždaryt puse, nežinau, bet daugumai galima, terlione papyldoma man rodos ne kelis ležuvelius uždaryt sejamojoi o važiuti su išjungta sekcija prie kokio kelio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vargo vakariene tiek vienu tiek kitu atveju

su savo 6 m sedavau 24 metru tech vezem, nu i na... isitaisiau 30 m purkstuva ir viska ok, tas puse sejalkos labai suletina darbus, net labai, o jei neudarai dozes tai aplink lauka turi ligu zidini

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vargo vakariene tiek vienu tiek kitu atveju

su savo 6 m sedavau 24 metru tech vezem, nu i na... isitaisiau 30 m purkstuva ir viska ok, tas puse sejalkos labai suletina darbus, net labai, o jei neudarai dozes tai aplink lauka turi ligu zidini

Kai gali sau leisti tokia smulkmena kaip pasikeist purkstuva iš 16 metru i 30m tai manau ir klausimu jau nekyls kaip padaryt technologines kas 16m su 4m sejama.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai ar ne tau cia reikejo 20 metru, zmogau neklaidink kitu su savo norais, zodziu svajoji apie 20, o turi 16, nuo to ir reikejo pradeto

as daug ko , labai daug ko negalejau sau leisti, tiesiog viskam savas metas

Man tai nereik nei 16 nei 20, pas mane 24 ir as kol kas dar suskaiciuju, žmogus paklause kaip padaryt 16 metru pirkstuvui vezes su 4m sejama, tai aš ir patariau, o 30m purkstuvo jis supratau neturi pakol kas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ir vistiek nieko nebus, po dvieju vaziavimu turi but 8 metri nuo tarpvezio vidurio iki lauko krasto

:)

Kurio atveju nieko nebus? Pirmas važevavimas 2m, antras 4m, trečiu važevimu darai tech. vežes(ties viduriu bus 8m), 2+4+2.

Aš šitaip sėju su 3m sėjama 12m purkštuvas: pirmas puse uždares 1,5+3+1,5. Kai laukas 1-2ha tikrai nervuoja darineti tuos ležuvėlius, bent ant didesnio viskas gerai. Tik kai nusipirkom sėjama bandėm daryti su viena technologine: į prieki nuvažiuoji darydamas ir atgal grįšti darydamas. Tai ir vėžios negražios ir ilgiau padirbęs pamiršti pakėles sėjamą vėl įjungti technologines.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Šiaip Horsch, o tikriausiai ir kitos sėjamos turi kompiuteryje tų programų įvairiausių. Yra kur vėžes darai dviem gretimais pravažiavimais. Ir su ta pačia 3m sėjama galima padaryti vėžes bet kokiam gaminamam purkštuvui. Tik komandų seka gaunas gan ilga. Jei neklystu Horsch 20 ar kitam nesidalinančiam iš 3 purkštuvo pločiui padaryti gaunas ar ne 18 komandų seka. Tai gali būti maišalynė atsitikus kokiem nesklandumam. Aš irgi padariau klaidą kad neužsakiau sėjamosios su galimybe sėti puse pločio. Tai dabar tenka irgi suktis įvairiai. Šiaip darau vėžes 4 pravažiavime. Nuo lauko krašto gaunasi 3+3+3+1,5=10,5. Reikėtų 12m. Purkštuvas 24m. Su herbicidais važiuodamas stengiuos "pamylėt" galulaukes, nes ten pastoviai netrūksta visokių kiečių ir pan. Jei šalia rapsai tenka pasislinkti per vėžą apie 1,8m ir sudvigubinti šiek tiek. Visus kitus purškimus irgi pasislenku nuo krašto. Galima būtų sėjant susėti dvigubai 1,5m. Tik sunku pasakyt kaip mažiau nuostolių gautųsi. Tai vat ir vėl sugrįžom prie to paties moralo. Užsakinėjant techniką reikia nepagailėt pribambasams babkių, nes paskui atsirūgsta keleriopai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kas is to je po to negali naudoti tech. veziu zymekliu, pvz rapsu purskimui labai aktualu, reikia derinti visa komplekta, o ne pribombasus rinkti, kurie vistiek visko neissprendzia

Kodėl neišsprendžia? Pravažiuoji vieną kartą apie lauką su puse sėjamos ir toliau sėji be problemų. O dėl galinių žymeklių matyt, kad būtų keblu, nes priraustų vagučių kur nereikia. :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...