Jump to content

Mėsinių galvijų ir jų skerdenų kainos


aivaras us

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...

Gal cia jis perka po tiek. Man atrodo, kad neuzilgo staigiai pakils ta kaina. :) O jus gal zinot, gal pavasari buna daugiau verseliu, ar tai panasus visus metus buna ju skaicius? Gal ukininkai, kurie laiko daugiau galviju, planuoja kada patogiau butu verseliu atvedimas? Na, nelabai moku paklausti, bet gal supratot. :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal cia jis perka po tiek. Man atrodo, kad neuzilgo staigiai pakils ta kaina. :) O jus gal zinot, gal pavasari buna daugiau verseliu, ar tai panasus visus metus buna ju skaicius? Gal ukininkai, kurie laiko daugiau galviju, planuoja kada patogiau butu verseliu atvedimas? Na, nelabai moku paklausti, bet gal supratot. :lol:

Supratom. Na taip, daugelis ukininku planuoja versevimus pavasari,ar ziemos gale, kai sako ant ganyklinio laikotarpio. Verseliai gimsta sveikesni,judresni, geriau auga, nei rudeniniai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Va, va ar nebus cia biznio reikalas, kad paeme ir kainas numuso su ta sugalvota , manau, liga. Zino, kad pavasari pas ukininkus daugiau verseliu. Ot rupuzes. Mano mama dar laiko verseli, laukia. Nors ilgai negalima laukti, bet kiek imanoma temps manau. :) Aisku, vienas verselis jiems tai niekis cia. Bet va ka didiesiems augintojams daryt. :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 3 savaičių...
  • po 1 mėnesio...

Laba diena, trumpa įžanga: Turiu pieninių galvijų ūkelį(20vnt) ir galvoju apie veiklos perorentavimą į mėsinius.

Klausimas: Norėčiau nusipirkti veislei buliuką, gerai būtų Angusas(kanadinis) arba limuzinuką. Amžius būt gerai jaunas-mažas.

Kiek kainuotų, kur kreiptis? :eusa-shifty:

Dėkoju iš anksto :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...