Jump to content

koki germinatoriu rinktis


karolyys

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...
  • Atsakymai 199
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Sveiki, sugalvojom pirkt 3.6m germinatorių pavasariui. Išrinkome du variantus. Dirbsime 70 ha per metus, tai Genys, ar Laumetris? Skaičiau daug, bet noriu naujesnės Informacijos. Dirbsime manau tikrai nedaug, tai gal neapsimoka Laumetrio? Laukiu nuomonių.

Laumetrio pliusas kas gylis reguliuojasi patogiai rankenele pasukant, pas geny turi varztus kaisaliot uzsima laiko bet kai 3 sekcijos tera tai nera baisu ir nusireguliuoja gan greit. O dirba abu panasiai, tik kad laumetrio kaina baido. as jau su 3,6m nugerminaves kazkur 700ha kol kas remontuot neteko tik apsukt noragelius. Jei turint pinigu tai imciau laumetri vien del gylio reguliavimo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane yra vienas laukas smėliukas, tai noragėlius sukeliu iki galo, važiuoja vien ant voliukų ir tai per gilu, ir vieno karto tikrai užtenka, priklauso nuo arimo kokybės ir kokia žemė, o laumetrio pirkau ir dėl voliukų dydžio, jie didesni ir ne taip greit užsikemša šlapia žeme, ir jei truputį aplimpa greičiau patys išsivalo, ko nepasakysiu apie kitų gamintojų germinatorius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane laumetris, paskaimyna genys. na tai tikrai mano graziau isdirba zeme. zeme kaiminysteje. nezinau gal turi reiksmes kad pas mane 6m o pas ji 4m ar 3,6m. bet faktas kad pas mane akiai graiziau atrodo.

tai dar pasakyk kad uztenka tau vieno karto per arimus pralekt ir jau seti gali?

na kur juodzemis tai gan neblogai atrodo ir po 1 karto, iskart ant arimo vaziuoto, na bet seip as varau ant arimu skersai, tada sejimo kryptim dar karteli ir seju, na buna vietu kur ir dar karta reikia prasukti moli padauzyti. bet seip 2 pravaziavimai ir seju. (sejalka diskine,mechanine be dirbimo)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane laumetris, paskaimyna genys. na tai tikrai mano graziau isdirba zeme. zeme kaiminysteje. nezinau gal turi reiksmes kad pas mane 6m o pas ji 4m ar 3,6m. bet faktas kad pas mane akiai graiziau atrodo.

tai dar pasakyk kad uztenka tau vieno karto per arimus pralekt ir jau seti gali?

na kur juodzemis tai gan neblogai atrodo ir po 1 karto, iskart ant arimo vaziuoto, na bet seip as varau ant arimu skersai, tada sejimo kryptim dar karteli ir seju, na buna vietu kur ir dar karta reikia prasukti moli padauzyti. bet seip 2 pravaziavimai ir seju. (sejalka diskine,mechanine be dirbimo)

O ka jus cia per stebuklus buriat kad po desimt kartu vaziuojat vienam lauke ? Tsss...

Turim laumetri. Dar raudonaji, patys pirmi. 15m jau germinatoriui. nei lyginimo lentu like nei ko. viena kart prabraukiu lauka ir fsio. dedu ne tuos orginalius maziukus kaltelius, o dedu ilgus kaskur 10 - 15cm ilgio jie . nematavau. bet esme ta kad pakanka ir vieno vaziavimo. ir nekinkau traktoriaus dirbant su juo iki 16 km/h ar 14.. vaizuoju 12, 13 km/h ir puikiai issidirba. juodzemis kai buna tai ir sukelt reikia visa drapoka, nes pradeda kaip su buldoreziu varyti. na aisku, yra laukai kur ir nubalkiuojiu, jai laiko yra, bet su laiko stoka nevisada pavyksta. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sweiki germinatoriu turetojai. kadangi pradejau dairytis ir as naujo germinatoriaus,tai iskilo nemazai klausimu, kuriu kazkaip cia neradau, gal kas pirke esat is dinapolio 3,6plocio 2 darbiniu sekciju germinatoriu aisku yra ir 3 darbiniu sekciju.taiva idomu kuris butu geresnis, gal kas is patirties ar siaip pamastant?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sweiki germinatoriu turetojai. kadangi pradejau dairytis ir as naujo germinatoriaus,tai iskilo nemazai klausimu, kuriu kazkaip cia neradau, gal kas pirke esat is dinapolio 3,6plocio 2 darbiniu sekciju germinatoriu aisku yra ir 3 darbiniu sekciju.taiva idomu kuris butu geresnis, gal kas is patirties ar siaip pamastant?

mano nuomone 3 sekciju kopijuos pavirsiu labiau ir isdirbs tolygiau nei dvieju .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sweiki germinatoriu turetojai. kadangi pradejau dairytis ir as naujo germinatoriaus,tai iskilo nemazai klausimu, kuriu kazkaip cia neradau, gal kas pirke esat is dinapolio 3,6plocio 2 darbiniu sekciju germinatoriu aisku yra ir 3 darbiniu sekciju.taiva idomu kuris butu geresnis, gal kas is patirties ar siaip pamastant?

kaip anksciau rasęs turim dinapolio. kaimynas su geniu kur trys sekcijos dirbo šalia mūsų lauką, ir tikrai jokio skirtumo tiek 2 tiek trys sekcijos dirba gerai, :) genio manau tik vienas minusas, kad darbinis gylis reguliuojasi perkisant kaištukus :) dinapolyje reguliuojama rankena.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sweiki germinatoriu turetojai. kadangi pradejau dairytis ir as naujo germinatoriaus,tai iskilo nemazai klausimu, kuriu kazkaip cia neradau, gal kas pirke esat is dinapolio 3,6plocio 2 darbiniu sekciju germinatoriu aisku yra ir 3 darbiniu sekciju.taiva idomu kuris butu geresnis, gal kas is patirties ar siaip pamastant?

kaip anksciau rasęs turim dinapolio. kaimynas su geniu kur trys sekcijos dirbo šalia mūsų lauką, ir tikrai jokio skirtumo tiek 2 tiek trys sekcijos dirba gerai, :) genio manau tik vienas minusas, kad darbinis gylis reguliuojasi perkisant kaištukus :) dinapolyje reguliuojama rankena.

geriau 3 jei koks akmuo ir kas maziau zalos padarys blogiausiu atveju

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...