Jump to content

koki germinatoriu rinktis


karolyys

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...
  • Atsakymai 199
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

bet kad vienodom salygom laumetrio geriuasudirba uz ta raudona germinatoriu. as turiu laumetrio kaimynas ta raudona, abu atrodo taip pat, bet mano nu tikrai graziau sudirba dirva, o laukai ribojasi tokiie pat moliai

Kaimynas turejo abu ir geny 6m ir laumetri 6m kiek jis man pats sake ir kiek aš pats mačiau dirbimo kokybė ta pati ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
manu reiktu 5 metru,nes traktorius 4 cilindru,ir dar lengvesnis, jd 6630 turi ka veikt su 6 metru, pilnom nuleistom lyginimo lentom :icon-wink:

Taip vertetu nepersistenkti siuo atzvilgiu, geriau siauresnis siek tiek padargas, o jei bus pakankamai arkliu tai ir darbini greiti galesite palaikyti didesni, tai beveik tas ant to ir gausis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

T150 tampom 6 metru dinapolio. Jokio vargo. :eusa-whistle:

apsiklausinejau keleta aplink gyvenanciu ukininku, sake kad manajai valtrai 5 metrai pats tas, 6 metru jei kur slapesne gali ir nepatraukti. kita savaite jau vaziuoju parsitraukt 5 metru geny. :)

22 tukst. pinigai iskarto beveik visi buvo pervesti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

T150 tampom 6 metru dinapolio. Jokio vargo. :eusa-whistle:

apsiklausinejau keleta aplink gyvenanciu ukininku, sake kad manajai valtrai 5 metrai pats tas, 6 metru jei kur slapesne gali ir nepatraukti. kita savaite jau vaziuoju parsitraukt 5 metru geny. :)

prasti patarejai jei ant 150ag traktoriaus rekomendavo tik 5metru germi... Kolega su 6630 jd 135ag tampo 6 metru germi ir eina smagiai :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sėjo rapsą man 170ag valtra ir 3metru rapidas.. trašu užkrauta 1 tona ... idirbimas minimaliai paleistas liginimo lenta irgi minimaliai tai i kalniukus vos 10 ibezdedavo.. skaitau su pustušte sėjamaja, o ką daryt kai pilnai uzkrovus ir diskini idirbima giliau paleidus??? :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...