Jump to content

Kaimynas nupurske mano kvietrugius, ka patartumete daryti?


Romka

Recommended Posts

Patarimas eit pas kaimyną su fleškele ir paprašyt "sabonio". :D Aš tai dar neprašiau, bet galėčiau, nes kaimynas su javiniais herbicidais rapsą "pamylėjo". Bet pats kaimynui skalnas, tai tiek to, gal čia žmogus taip bando primint, kad skalnas esu. :lol:

Jei rimčiau, tai visiems matyt tenka susidurt su tokiais dalykais. Pamenu purškiau glyfosatą, važiavau sija gal už metro nuo kaimyno ir vėjas į manę, o padeginimų visviena matėsi. :icon-rolleyes: Labai jau tie Glifosatai griebia, gal net kvapo pakanka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pamastymui:

Augalu apsaugos inspektorius skirs baudą 200 - 400 Lt, toliau nuostoliai atlyginami teismo keliu jei nesutinka gražiuoju. Žodžiu vargo vakarienė.

Kaip ne keista sįmet turėjau ir as toki nutikima. išpurškė man kokį 1-1,5 ha ž. kvietrugio. tai sutarėm rudenį apsimokės 2t/ha kvietrugio kainą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 3 savaičių...

sveiki turiu ir as tokia beda. turiu žemes 2.5 h . as joje nieko neauginu ir nesėju . bet viena diena atvaziaves prie žemes ziuriu mano žeme suarta ir apsėta rapsais. nulekiu pas ūkininkas tai tas prižada sumokėti uz nuoma. bet jau taip 3 metai kaip nemoka už nuoma. kelis kartus skambinau vis prižada bet vis dar nieko. beto dar isvartes visus rubežio kuolus.reikia kviesti geodezininka kad ribas atmatuotu

ka patartumėte daryti? kur reiketu kreiptis ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nemanau, kad jau taip drastiškai iš karto reiktų grasinti sudorot derlių rudenį. Pirmiausia pareikalauk nuomos iki tam tikro termino tegul apsimoka. O jei jau nesutiks, tada griebk kaip reikiant. Beje policija ir dar kaip padėtų. Toks variantas: rudenį dorojant tavo lauke rapsą išsikviesk patrulį, parašysi pareiškimą dėl vagystės ir pasibaigs tavo bėdos. Tada tikrai ateis į protą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nemanau, kad jau taip drastiškai iš karto reiktų grasinti sudorot derlių rudenį. Pirmiausia pareikalauk nuomos iki tam tikro termino tegul apsimoka. O jei jau nesutiks, tada griebk kaip reikiant. Beje policija ir dar kaip padėtų. Toks variantas: rudenį dorojant tavo lauke rapsą išsikviesk patrulį, parašysi pareiškimą dėl vagystės ir pasibaigs tavo bėdos. Tada tikrai ateis į protą.

siaip gera mintis

nuomos sutarties nera. o jau gražiuoju su juo nebera kantrybes. Daug kartu skambinau daug pažadu ir nieko nedaro. paskutini karta skambinau tai ne bekele ragelio. tai galvoju nebeskambinsiu jam daugiau.

dar pyktis ima dėl kuolu išvartymo. Galvojau ir as kad reikia nusikulti. Bet galvoju gal i teisma duoti dėl rubežiu ir dėl žemes ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nemanau, kad jau taip drastiškai iš karto reiktų grasinti sudorot derlių rudenį. Pirmiausia pareikalauk nuomos iki tam tikro termino tegul apsimoka. O jei jau nesutiks, tada griebk kaip reikiant. Beje policija ir dar kaip padėtų. Toks variantas: rudenį dorojant tavo lauke rapsą išsikviesk patrulį, parašysi pareiškimą dėl vagystės ir pasibaigs tavo bėdos. Tada tikrai ateis į protą.

siaip gera mintis

nuomos sutarties nera. o jau gražiuoju su juo nebera kantrybes. Daug kartu skambinau daug pažadu ir nieko nedaro. paskutini karta skambinau tai ne bekele ragelio. tai galvoju nebeskambinsiu jam daugiau.

dar pyktis ima dėl kuolu išvartymo. Galvojau ir as kad reikia nusikulti. Bet galvoju gal i teisma duoti dėl rubežiu ir dėl žemes ?

Supranti kame esmė, jeigu tu dabar jį grasinsi teismais, jam nuostoliai bus minimalūs. Kuria prasme? O gi jis daugiau nebe investuos į tą tavo žemę ir rudenį nebus ką kūlt. Viską daryk apgalvotai, ramiai, ir pasieksi max. efektą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
sveiki turiu ir as tokia beda. turiu žemes 2.5 h . as joje nieko neauginu ir nesėju . bet viena diena atvaziaves prie žemes ziuriu mano žeme suarta ir apsėta rapsais. nulekiu pas ūkininkas tai tas prižada sumokėti uz nuoma. bet jau taip 3 metai kaip nemoka už nuoma. kelis kartus skambinau vis prižada bet vis dar nieko. beto dar isvartes visus rubežio kuolus.reikia kviesti geodezininka kad ribas atmatuotu

ka patartumėte daryti? kur reiketu kreiptis ?

neaugini neseji.. nedeklaruoji?

tai ko taip sek, deklaruok..

nes po keliu metu, ta tavo zeme skaitysis apleista, na ir kaina kris, nes ismoku nebegaus, net naujas savininkas..

o jai tam ukininkui nusibodo is tavo zemes, salia, piktzoles lekiancios ka jam darit?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man negaila tuos žemes bet tegul nemeluoja ir nuoma užmoka. o pikdzoliu kaip ir nebuvo buvo pieva graži kuria pats tas ūkininkas ir pjaudavo. nesėju as toje zemeje man nepatogioje vietoje ji yra toli nuo manes.

na tai jei plove,o dabar aria... tai kame beda? jei pjauna tai gerai,o jei suare tai jai blogai? :lol: sejomaina tai reikia padaryti ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...