Jump to content

Herbicidai


varstelis

Recommended Posts

Kasmet naudodavau SEKATORIU arba LINTURA, bet pernai linturas nuvyle, nepakankamai suveike, o del sekatoriaus, irgi teko isgirsti nusiskundimu, norejau paklausti kokius preparatus jus naudojat, gal kas naudojat MUSTANG, ARIANE, MONITOR, Ar kokius kitokius preparatus, kokius fungicidus naudojate, vasariniams ir zieminiams javams, rapsams

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki

naudojau Sekatoriu bet man asmeniskai nepatiko

nes jo labai ilgas veikimas gal kokios 3 sav. ( zudo palaipsniui)

per ta laika zoles nespeja nuvysti o dar vis tas 2-3 sav auga

jei koks lipikas tai per 2 sav uzauga oi oi. o paskui pasikabina arba visai nezusta ir vel atzelia

dabar naudoju MUSTANG tai kerta per 2- 5 dienas praktiskai viska :)

nors yra tokia zole kaip Veronika jei neklystu zydi melynai ( zema gal kokia 10- 12 cm )

ta ir Mustangas "neparmuse"

teko naudoti banvela su MCPA ( gerai kad 1 ha tik toks buvo kur Veronika augo :) )

kada nupurskiu Mustangu zoles krenta, naujos nespeja ataukti

i ta laika javai uzstelbe viska ir viskas Cool

Tik kazkur skaiciau kad po mustango purskimo

nera gerai auginti rapso

Gintokas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip jau keletą metų naudoju Sekatorių ir viskas normaliai. Pernai dalį miežių purškiau Linturu, tai nesuveikė jis normaliai. Šiaip tai chemiją reikia kaitalioti, nes piktžolės adaptuojasi prie vienos rūšies. Šiemet sakiau darysiu mišinius iš dviejų, nes taip geriau suveikia nei vienas herbicidas. Sekatorius nenaikina piktžolių, kurios žydi mėlynai. Net nežinau kodėl, bet čia faktas. Pamatei lauke mėlynos spalvos žiedų ir Sekatorių gali padėt į šoną. Labai patogu iš kitos pusės :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip jau keletą metų naudoju Sekatorių ir viskas normaliai. Pernai dalį miežių purškiau Linturu, tai nesuveikė jis normaliai. Šiaip tai chemiją reikia kaitalioti, nes piktžolės adaptuojasi prie vienos rūšies. Šiemet sakiau darysiu mišinius iš dviejų, nes taip geriau suveikia nei vienas herbicidas. Sekatorius nenaikina piktžolių, kurios žydi mėlynai. Net nežinau kodėl, bet čia faktas. Pamatei lauke mėlynos spalvos žiedų ir Sekatorių gali padėt į šoną. Labai patogu iš kitos pusės :)

Sumaišyti ir purkšti vienu metu du skirtingus herbicidus irgi gali būti pavojinga :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kasmet naudodavau SEKATORIU arba LINTURA, bet pernai linturas nuvyle, nepakankamai suveike, o del sekatoriaus, irgi teko isgirsti nusiskundimu, norejau paklausti kokius preparatus jus naudojat, gal kas naudojat MUSTANG, ARIANE, MONITOR, Ar kokius kitokius preparatus, kokius fungicidus naudojate, vasariniams ir zieminiams javams, rapsams

as ir eile metu naudojau sekatoriu ir nusiskundimu neturiu. o nuo mustango esu girdejes kad sustresuoja javai ir buna mazesnis derlius.

siemet pabandysiu nauja herbicida ARRATA. BASF firma labai jau isgyre :) be to jo hektarine kaina gaunasi pigesne nei sekatoriaus ir perkant visa deze del 40 ha duoda dovanu elektronines svarstykles. be to siemet pasirodys ir naujas skystas Sekatorius jo reikes per pus mazesnes normos nei miltuku buvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kviečiams aš irgi naudojau SEKATORIŲ jokių problemų neturėjau,nes pas mane laukuose nėra rugegėlių. Šiais metais Kviečius purkšiu su ARATU nes jo hektarinė kaina pigesnė už SEKATORIAUS. Tik lipniaja medžiaga naudosiu Contact, nes jų rekomenduojamas DAŠAS blogai maišosi šaltame vandenyje. :icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kviečiams aš irgi naudojau SEKATORIŲ jokių problemų neturėjau,nes pas mane laukuose nėra rugegėlių. Šiais metais Kviečius purkšiu su ARATU nes jo hektarinė kaina pigesnė už SEKATORIAUS. Tik lipniaja medžiaga naudosiu Contact, nes jų rekomenduojamas DAŠAS blogai maišosi šaltame vandenyje. :icon-cool:

apie Dasa as ta pati girdejau.Naudosiu irgi Arata

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...