Jump to content

Fortschritt K442


gintareta

Recommended Posts

  • po 3 metų...
sveiki,o pas mane nerisa,bet atkerpa sniura.sunku adata nusireguliuoti,ji atsakinga uz risima,siandien viena suliauziau.pirma sezona su juo dirbu,padieles,bet geras daiktas.reik suprasti apie ji.

tame ir beda kad nera kas supranta apie ji o del nerisimo pabandyk spyruokles esancias ant risimo aparato paverst

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,o pas mane nerisa,bet atkerpa sniura.sunku adata nusireguliuoti,ji atsakinga uz risima,siandien viena suliauziau.pirma sezona su juo dirbu,padieles,bet geras daiktas.reik suprasti apie ji.

tame ir beda kad nera kas supranta apie ji o del nerisimo pabandyk spyruokles esancias ant risimo aparato paverst

Senas presas su juo dedukai dirbo jie prie ineto nesedi -foto ikelkit risimo aparato -o info inete kaip manualo neieskojot ?nerisa daug priezasciu -- sukant is leto su ranka reikia ziureti gal adata per daug nutolusi (atsileidusi)-degimas negeras -peilukai kur pjauna sniura atsipe ... pas mane ir nejo rimtai prisedau ir eina gerai -- ta krankliuka kur gaudo sniura nuvalykit(blizgantis) kad sniuras nuslystu lengvai ir pati mazga reikia ziureti kas netaip - kol pats neperprasi jo veikimo tol jis neis ---- be to megsta apsukas presai -
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,o pas mane nerisa,bet atkerpa sniura.sunku adata nusireguliuoti,ji atsakinga uz risima,siandien viena suliauziau.pirma sezona su juo dirbu,padieles,bet geras daiktas.reik suprasti apie ji.

tame ir beda kad nera kas supranta apie ji o del nerisimo pabandyk spyruokles esancias ant risimo aparato paverst

Senas presas su juo dedukai dirbo jie prie ineto nesedi -foto ikelkit risimo aparato -o info inete kaip manualo neieskojot ?nerisa daug priezasciu -- sukant is leto su ranka reikia ziureti gal adata per daug nutolusi (atsileidusi)-degimas negeras -peilukai kur pjauna sniura atsipe ... pas mane ir nejo rimtai prisedau ir eina gerai -- ta krankliuka kur gaudo sniura nuvalykit(blizgantis) kad sniuras nuslystu lengvai ir pati mazga reikia ziureti kas netaip - kol pats neperprasi jo veikimo tol jis neis ---- be to megsta apsukas presai -

klausimelis atsirado pakeitus preso risimo aparata ka nors reguliuoti reikia?ka reikia sukti ranka kad pamatyt risimo procesa?darbini?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 -pazymetas peiliukas jis turi buti astrus ,2 krankliuko kur laiko ir daro mazga surisimo stipruma reguliuoja . 3- laiko sniura po kitkos darymo . reguliuojant reikia po puse apsisukimo pasukti ir ziureti -jei per daug uzverzta tai greiciau devisi tas visas aparatas . krankliukas turi blizgeti svelnaus pavirsiaus ...norint pamatyti kaip dirba reikia uz kardano ar skriemulio sukti-ta kryptimi- kaip dirba presas--cia neuzkurtam neprikabintam presui--- ir ziureti kaip juda adata kokiu atsumu ji nuo risimo aparato ar pagauna sniura -kad adata sujudetu reikia pasukti (imituoti kitkos pastuma) zvaigzde kur per viduri stovi kur kitka lenda .

post-9775-141521838646_thumb.jpg

post-9775-141521838652_thumb.jpg

post-9775-141521838658_thumb.jpg

post-9775-141521838663_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 4 mėnesių...

koks jusu melynas ar rudas ? konkreciai tam neturu manualo bet visi kiti raso 0.5-1mm savaime aisku kad nupjautu nereiklinga uodega peilis visada turi buti astrus 

pas mane toks kaip foto melynas, 442 o gal zinot kurie peiliai reguliuojasi ant kujo ,ar tie kurie stovi kameros apacioj?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Galvoju kad nera tam melynam 442 peilio stumokli atstoja panasu i sakes kazkas jis toks lengvo risimo yra .. o tam tamsiame jau yra ir stumoklis ir peilis ....beje pradejo risti jis jums ?

yra jam peiiai,tos sakes tik pristumia siena arciau prie kameros,kad pagautu kujis,nera jis lengvo risimo kitka gaunasi normali kaip ir kito preso kur idejot nuotraukas,o rist pas mane pradejo tik poto kai perinkau risimo aparata,pakeiciau labai sudilusias dalis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

yra jam peiiai,tos sakes tik pristumia siena arciau prie kameros,kad pagautu kujis,nera jis lengvo risimo kitka gaunasi normali kaip ir kito preso kur idejot nuotraukas,o rist pas mane pradejo tik poto kai perinkau risimo aparata,pakeiciau labai sudilusias dalis

pasiduodu tada  :icon-mrgreen:   o tai jum kitka su kita sulimpa ar kaip?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...