Jump to content

Kokias buhalterines programas naudojate?


Recommended Posts

,,,,,,,,,,,,,,

Aš nesakau, kad DB apskaita yra bloga, nes dažniausiai kalta ne programa, o dvikojė būtybė prie jos.

100 % pritariu visoms jūsų mintims.. Ir tada aišku visiškai nesvarbu, kokia programa bus dirbama jei šitokios ataskaitos yra gaunamos..

Kas buvo padaryta iš patobulinimų, tai jie nėra asmeniškai man, o tiems kurie pasirengia už juos mokėti..

Vienam ūkininkui drąsiai sakau, su šia programa buvo, yra ir bus brangu dirbti bei ją išlaikyti.. o kur dar užmokestis už tą "dvikoję būtybę" prie jos.. :D

Aš tikrai ne iš blogos valios ar dėl to kad trūktų darbo :) bet niekaip nesuprantu, kam dirbti arba net kalbėti apie tai ko neišmanai, o čia dar paskutiniu laikotarpiu vis daugiau pamatau tų "dvikojų būtybių" pridaryto š..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

...hmm :)

Aš tikrai ne iš blogos valios ar dėl to kad trūktų darbo :) bet niekaip nesuprantu, kam dirbti arba net kalbėti apie tai ko neišmanai, o čia dar paskutiniu laikotarpiu vis daugiau pamatau tų "dvikojų būtybių" pridaryto š..

...nus pavarei ...po senovei vedu "dvejybinę su pieštuku " o .... "dvikojų būtybių" pridaryto š..... -žema ,žmogau :icon-twisted:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

...hmm :)

Aš tikrai ne iš blogos valios ar dėl to kad trūktų darbo :) bet niekaip nesuprantu, kam dirbti arba net kalbėti apie tai ko neišmanai, o čia dar paskutiniu laikotarpiu vis daugiau pamatau tų "dvikojų būtybių" pridaryto š..

...nus pavarei ...po senovei vedu "dvejybinę su pieštuku " o .... "dvikojų būtybių" pridaryto š..... -žema ,žmogau :icon-twisted:

Jūs gal ne taip kažką supratote???

Jei norite aiškumo, tai čia aš apie tas kurios ateina iš įmonių ir garsiai šaukia, kad ūkininkas nuo įmonės niekuo nesiskiria...

Pabandžiusios vesti apskaitą, metų pabaigoje (arba dažniausiai pradžioje) pabėga (dažniausiai pas kitą bandyti iš naujo)..

O tuos kurie dvejybinę veda pieštuku - gerbiu! Nes jie tikrai žino ką daro..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš naudojuosi DB apskaitos programa ir ji jau yra gerokai pažengusi visais atvejais, bet išlaikymas jos tikrai yra brangus. (visi atnaujinimai ir visa kita) :icon-wink:

Brangūs.. taip, bet gali nenaujinti dirbti su pradiniu paketu... kuriuo pradžiai sočiai užtenka jei sugebi tvarkyti buhalterinę pieštuku.. t.y puikiai moki debetą ir kreditą.. :D Ironiškai skamba, bet tiesa..

O visos naujovės lengvina darbą ir padeda dirbti žaliam buhalteriui, kuris sugeba spaudinėti reikiamus mygtukus..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, as naudoju, jau 2-3 metai. Galiu pasakyt kad kaip ir visos programos, nera pritaikyta zu, bet susikonfiguravus esu patenkintas, buvo islindes vienas programos bug'as, bet pavyko rankiniu budu susitvarkyti, tiesa teko pasedeti gal pora valandu ir paieskoti klaidos.

Kaip nemoka programa - liuks, rekomenduoju. (del teisybes pas mane tik augalininkystes ukis, ir nera samdomu darbuotoju)

Kas liecia "Nano ukininkams", tai butenta netycia is manes susizvejojo ukininkams organizuojamu buhalterines apskaitos kursu medziaga ir va jums nano ukininkams. Paciam dabar del to nesmagu.

Ar yra kas naudoja nemokama apskaitos programa nuo Niemand http://tax.lt/postt12748.html
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 metų...
  • po 3 mėnesių...

Programos "vesti buhalteriją ūkininkui nėra". Visos programos tam tinkamos. Plačiai reklamuojama DB apskaita (neva tinkamiausia ūkinininkams) -  LŽŪKT paskleistas mitas. Kainos - pradedant 0Lt, baigiant keliasdešimt tūkstančių. Kaina priklauso nuo modulių skaičiaus, aptarnavimo sąlygų, darbo vietų skaičiaus, yra kasmėnesiniai atnaujinimo mokesčiai ir pan., tačiau dažniausiai padoresnę programą (kur nenušoka nuolat formulės, duomenys ir pan.) galima įsigyti už 500-800Eur.

Tačiau jei įsivaizduojate, kad programa viską padarys už jus - klystate. Darbui su programa visų pirma reikalingos buhalterinės žinios.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o šiaip, nieko nešarinančiam buhalterijoje, galima programos pagalba pasidaryti dvejybinę buhalterija?

Su programa dar sunkiau nei su rankytėm - nežinosit elementarių kontuočių, sąskaitų uždarymų ir pan. Ir nieko nešarinančiam tvarkyt dvejybinę... Drąsa begalinė.

 

Programa - tai nėra atsisėdau, suspaudžiau mygtukus ir pasidarė. Reikia žinoti, ką darai. O žinių, patikėkit, reikia daug, ūkininko buhalterija pakankamai specifinė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...