Jump to content

Renginiai , parodos, seminarai


gedmins

Recommended Posts

Sveiki. Buvau sioj parodoj kaip dalyvis. Paroda buvo superine, ne tik triusiu, bet ir visu gyvunu. Organizatoriai padirbejo tiesiog super. Triusiu buvo apie 400, is dideliu veisliu daugiau pilku belgu, tarp ju ir parodos cempionas (97 balai), is vidutiniu balti zelandai ir kaliforniai. Mazu veisliu irgi buvo nemazai.

Blogai tik tas, kad sia svente taip greit baigesi.

400 ??? abejoju ar tiek buvo :( gal su visais kiemo triusiais ...nors ir tai nelabai :(

Opats su kokiais triusiais buvai ? Kurioi vietoi ? kaskaip nemaciau reklamos , kad is Lietuvos :( Buciau pakalbines :) .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Buvau sioj parodoj kaip dalyvis. Paroda buvo superine, ne tik triusiu, bet ir visu gyvunu. Organizatoriai padirbejo tiesiog super. Triusiu buvo apie 400, is dideliu veisliu daugiau pilku belgu, tarp ju ir parodos cempionas (97 balai), is vidutiniu balti zelandai ir kaliforniai. Mazu veisliu irgi buvo nemazai.

Blogai tik tas, kad sia svente taip greit baigesi.

400 ??? abejoju ar tiek buvo :( gal su visais kiemo triusiais ...nors ir tai nelabai :(

Opats su kokiais triusiais buvai ? Kurioi vietoi ? kaskaip nemaciau reklamos , kad is Lietuvos :( Buciau pakalbines :) .

Buvo katalogas, gali paimt ir perskaiciot. Rasau ne 400 o apie. Pristatinejau baltus ir pilkus belgus. O del reklamos, tai man inai ne reikalinga, o organizatoriams to labiau. Ten ir taip mane daug kas zino.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvo katalogas, gali paimt ir perskaiciot. Rasau ne 400 o apie. Pristatinejau baltus ir pilkus belgus. O del reklamos, tai man inai ne reikalinga, o organizatoriams to labiau. Ten ir taip mane daug kas zino.

Tai ten per viduri buvo kaskurie tavo ?

Nu gal ...jei koks 201 triusis tai APIE 400 tai gali būti :D :D :D ...

O tie lauke taippat ieina i tuos 400 ?

Na buvo tu riusiu ,buvo ... bet kaskaip ,kad ten labai jau arti to 400 tai nepasakyciau ...reikes specialiai pasiziureti kur turiu filmuota ir paskaiciuoti kiek ten isviso tu triusiu buvo ...

O del reklamos tai tu neteisus ...reikia Lietuva pristatineti , reklamuoti ....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvo katalogas, gali paimt ir perskaiciot. Rasau ne 400 o apie. Pristatinejau baltus ir pilkus belgus. O del reklamos, tai man inai ne reikalinga, o organizatoriams to labiau. Ten ir taip mane daug kas zino.

Tai ten per viduri buvo kaskurie tavo ?

Nu gal ...jei koks 201 triusis tai APIE 400 tai gali būti :D :D :D ...

O tie lauke taippat ieina i tuos 400 ?

Na buvo tu riusiu ,buvo ... bet kaskaip ,kad ten labai jau arti to 400 tai nepasakyciau ...reikes specialiai pasiziureti kur turiu filmuota ir paskaiciuoti kiek ten isviso tu triusiu buvo ...

O del reklamos tai tu neteisus ...reikia Lietuva pristatineti , reklamuoti ....

Tai tau butu geriau suzunot del triusiu skaiciaus, o paskui komentuot. Turbut cia tavo hobi. Buvo 411 narvu, 15 triusiu neatvaziavo. 411-15=396. Lauke cia ne prie ko. Odel lietuvos pristatymo, tai ne as pirmas pradejau. Lietuvos draugija neleido pristatyti savo triusius parodoj Alytuje, keista ju politika. Bet taip jau yra. Tai kodel as darysiu kitaip? Ziuresim, kaip bus toliau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tau butu geriau suzunot del triusiu skaiciaus, o paskui komentuot. Turbut cia tavo hobi. Buvo 411 narvu, 15 triusiu neatvaziavo. 411-15=396. Lauke cia ne prie ko. Odel lietuvos pristatymo, tai ne as pirmas pradejau. Lietuvos draugija neleido pristatyti savo triusius parodoj Alytuje, keista ju politika. Bet taip jau yra. Tai kodel as darysiu kitaip? Ziuresim, kaip bus toliau.

Na perziurejau viska ka buvau nufilmaves ...bet niekaip nedaskaiciavau tu 396 :(

Na max gaunasi iki 300 triusiu nedaugiau .

Tai nesvarbu ...

Tai del to garsinimo ...gal neta draugija pasirinkes esi ? Siai dienai yra dvi . LVTAA ir kita draugija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 3 savaičių...
  • po 2 savaičių...
Gal kas nors buvot parodoj Algordiškes parodoj? Kas ten gero buvo iš triušiu, kokios kainos, kaip vertinti?

Buvau . Seip tai buvo triusiu ...ir tuopaciu nebuvo .:(

Triusiu veisliu pristatymas ...lygus apvaliam nuliui :(

Ispudis toks ,kad dalyvavimas parodoi buvo tik del "pauksciuko" :(

Tai tiek to ir vertinimo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas nors buvot parodoj Algordiškes parodoj? Kas ten gero buvo iš triušiu, kokios kainos, kaip vertinti?

Buvau . Seip tai buvo triusiu ...ir tuopaciu nebuvo .:(

Triusiu veisliu pristatymas ...lygus apvaliam nuliui :(

Ispudis toks ,kad dalyvavimas parodoi buvo tik del "pauksciuko" :(

Tai tiek to ir vertinimo :)

:lol: Cia gi Lietuva :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...

Renginio vieta: RASEINIAI (Muziejaus :icon-cool:

Data: 2014-11-08 d.

9. 00- 10.00. Įleidžiami lankytojai

10.0-11.00 Parodos atidarymas;

Įžanginis žodis. Draugijos pirmininkas prof. dr. A. Stimbirys

Raseinių Tecnologinjų ir verslo mokyklos direktorė A. Dragūnaitė

Sveikinimo žodis: Raseinių m. seniūnas J.Elzbergas

VGVPT tarnybos atstovas M. Tendzegolskis

11.00 – 12.00. Nugalėtojų apdovanojimai

nuo 12.00Seminaras. Triušininkystės aktualijos: praktiniai aspektai

13.00-15.00. Triušių aukcionas

16.00 - 17.00. Konsultacijos triušininkystės klausimais.

Parodoje eksponuojamų triušių eksterjerą vertins tarptautinės kategorijos ekspertas iš Čekijos respublikos Josep Blokeš

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 3 savaičių...

Na va grįžom iš parodos. Buvo eksponuojami 958 triušiai. Paroda tikrai vykusi, buvo gražu pažiūrėti. Aišku ne viską gavom ką norėjom. Kaina iėjimo buvo 5zl. katalogas 10zl. Triušių kainos nuo 55zl iki 820zl. :) pavyko įsigyti Havanų porelę ( čempioną ir vicečempionę) gerų balų. Olandiškų triušių porelę. Marmurinių rexų,Japonų,Vienos mėlynųjų veislės triušių :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...