Jump to content

Renginiai , parodos, seminarai


gedmins

Recommended Posts

Na as tik paprasiau kad jai kas nuvaziuosit ir jai nesunku na nufotografuokit as cia nematau nieko blogo visada visiems buna savos nuomones ir visa kita galit nedet i foruma galit man atsiusti gal kam neidomu ka zinau na man butu idomu pamatyt didesne paroda ir kokie triusiai kaip atrodo kaip ivertinti....

Butinai idesiu, nesunku.

Kaskaip is praeitos parodos nelabai maciau pacio nuotrauku ...nors liktais buvote dalyvis (jei neklystu) :( .

Na as taip pat palauksiu nuotraukyciu :) , nors vaziuosiu ...butinai vaziuosiu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as tik paprasiau kad jai kas nuvaziuosit ir jai nesunku na nufotografuokit as cia nematau nieko blogo visada visiems buna savos nuomones ir visa kita galit nedet i foruma galit man atsiusti gal kam neidomu ka zinau na man butu idomu pamatyt didesne paroda ir kokie triusiai kaip atrodo kaip ivertinti....

Butinai idesiu, nesunku.

Kaskaip is praeitos parodos nelabai maciau pacio nuotrauku ...nors liktais buvote dalyvis (jei neklystu) :( .

Na as taip pat palauksiu nuotraukyciu :) , nors vaziuosiu ...butinai vaziuosiu :)

Buvo jusu nuotraukos, smagu. Man ne buvo prasmes kist daugiau ju. Ir man atrodo, kad jau utenka diskutot apie sia "problema". :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sveiki. Nu va, grizau is parodos Wielune. Ispudziu daug, man paroda pavyko, gavau uz savo triusius gan gerus balus 94-95,5. Pristatinejau baltus belgus, kiskine prancuzu patele (pardaviau), gelezine belge patele ir kiskinis belgu patinas. Is vis 9 triusiai. Vertintoju komisia, kaip ir rasau, buvo is voketijos, cekijos, slovakijos, lenkijos, is vis 19 .Belgus ir prancuzus vertino vokeciai, tai esu patenkintas savo augintoju vertinimo. Triusiu buvo virs 1000, vistos, antys, balandziai. Parodos cempionas is triusiu tapo kiskinis belgijos milzinas 97 balai (tikrai ispudingas). Daug kas norejo ji nupirkt, siule tikrai didelius pinigus, bet seimininkas ne pardave (ir as siulau 800 lt). Gaila. Nuotraukos idesiu veliau.

P.s jai domina tikrai grazi balti belgai su vertinimais, rasykit, kelios galiu parduoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Nu va, grizau is parodos Wielune. Ispudziu daug, man paroda pavyko, gavau uz savo triusius gan gerus balus 94-95,5. Pristatinejau baltus belgus, kiskine prancuzu patele (pardaviau), gelezine belge patele ir kiskinis belgu patinas. Is vis 9 triusiai. Vertintoju komisia, kaip ir rasau, buvo is voketijos, cekijos, slovakijos, lenkijos, is vis 19 .Belgus ir prancuzus vertino vokeciai, tai esu patenkintas savo augintoju vertinimo. Triusiu buvo virs 1000, vistos, antys, balandziai. Parodos cempionas is triusiu tapo kiskinis belgijos milzinas 97 balai (tikrai ispudingas). Daug kas norejo ji nupirkt, siule tikrai didelius pinigus, bet seimininkas ne pardave (ir as siulau 800 lt). Gaila. Nuotraukos idesiu veliau.

P.s jai domina tikrai grazi balti belgai su vertinimais, rasykit, kelios galiu parduoti.

Sveiki.Laukem foto.Ai o idomu kokiu imasi saugumo reikalavimu kada tiek triusiu buvo ir kada dar ir vistu ir anciu tokioj parodoj ligu prisigaudyti tai labai didele tikimybe ar ka tokio daro kad isvengti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Nu va, grizau is parodos Wielune. Ispudziu daug, man paroda pavyko, gavau uz savo triusius gan gerus balus 94-95,5. Pristatinejau baltus belgus, kiskine prancuzu patele (pardaviau), gelezine belge patele ir kiskinis belgu patinas. Is vis 9 triusiai. Vertintoju komisia, kaip ir rasau, buvo is voketijos, cekijos, slovakijos, lenkijos, is vis 19 .Belgus ir prancuzus vertino vokeciai, tai esu patenkintas savo augintoju vertinimo. Triusiu buvo virs 1000, vistos, antys, balandziai. Parodos cempionas is triusiu tapo kiskinis belgijos milzinas 97 balai (tikrai ispudingas). Daug kas norejo ji nupirkt, siule tikrai didelius pinigus, bet seimininkas ne pardave (ir as siulau 800 lt). Gaila. Nuotraukos idesiu veliau.

P.s jai domina tikrai grazi balti belgai su vertinimais, rasykit, kelios galiu parduoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Sveiki triusininkai

Gal kas nors buvot Kaune parodoj Agrobalt? Kas ten gero is triusiu buvo?

Laba, mes buvom ir latvijoj ir agrobalte.

Pirmiausia latvijoj nedaug veisliu. Nebuvo nei belgu, nei vokietijos demetu milzinu. Jokios egzotikos. Eksponuojama buvo keletas avinu, burgundu, vienos melynu,pilku,baltu... naujosios zel.raudonu,sidabrinių, keletas castor rex, bei ugniniu. Du narvai (del parodos, auginimui nelabai tinkami ). Dar nemaloniai nustebino jog buvo eksponuojamas čiaudintis ir visiskai apsisnargliaves burgundu veisles triusis.

Kaune buvo gerokai idomiau. Triušiai buvo gražesni nei latvijoje (su malonumu buciau priglaudus vienos melynaji patina kuris buvo neparduodamas).

p.s. patarimas organizatoriams paprastam lankytojui zymiai idomiau butu skaityti triusio korteleje svori,gimimo data,lyti o ne abejotinus balus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki triusininkai

Gal kas nors buvot Kaune parodoj Agrobalt? Kas ten gero is triusiu buvo?

Laba, mes buvom ir latvijoj ir agrobalte.

Pirmiausia latvijoj nedaug veisliu. Nebuvo nei belgu, nei vokietijos demetu milzinu. Jokios egzotikos. Eksponuojama buvo keletas avinu, burgundu, vienos melynu,pilku,baltu... naujosios zel.raudonu,sidabrinių, keletas castor rex, bei ugniniu. Du narvai (del parodos, auginimui nelabai tinkami ). Dar nemaloniai nustebino jog buvo eksponuojamas čiaudintis ir visiskai apsisnargliaves burgundu veisles triusis.

Kaune buvo gerokai idomiau. Triušiai buvo gražesni nei latvijoje (su malonumu buciau priglaudus vienos melynaji patina kuris buvo neparduodamas).

p.s. patarimas organizatoriams paporastam lankytojui zymiai idomiau butu skaityti triusio korteleje svori,gimimo data,lyti o ne abejotinus balus.

Juo,sutinku 100% del korteliu. Lietuvoj paruodose (Alytus) irgi triusiu korteles buvo be svorio. Nesamone. Bet, kaip yra taip ir yra. Bet su ciaudejimo - tai yra tik pelnas organizatoriams, daugiau nieko. Jiems dzin, kokie triusiai. Ocia yra didelis parodos minusas. Paroduose turi buti gyditojas, butinai.

P.s. paroda bus 27-28 birzelio, lenkija, Szepietowo. Bus apie 500 triusiu ( tikimes). Maloniai kvieciame. Triusiu kainos tikrai ne lietuviskos ( mazesnes).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 3 savaičių...
  • po 2 savaičių...
  • po 3 savaičių...
  • po 2 savaičių...

Sveiki. Buvau sioj parodoj kaip dalyvis. Paroda buvo superine, ne tik triusiu, bet ir visu gyvunu. Organizatoriai padirbejo tiesiog super. Triusiu buvo apie 400, is dideliu veisliu daugiau pilku belgu, tarp ju ir parodos cempionas (97 balai), is vidutiniu balti zelandai ir kaliforniai. Mazu veisliu irgi buvo nemazai.

Blogai tik tas, kad sia svente taip greit baigesi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...