Jump to content

Claas kombainai (informacija)


donace

Recommended Posts

Nu jo, kazkaip atrodo, kad nurasot ruski jo net nemate ir negirdeje :) bet cia gal stereotipai gyvi daugumoje. as tai paklausiu kitaip, ar lexas ant tiek geras, kad butu uz ji verta moketi kainos skirtuma? Uk davidas ne vakar gimes, manau mokes protingai pasirinkti

http://www.agrobook.ru/node/38504

cia kaip tik palyginimas abieju modeliu, galima issiversti i anglu ar lietuviu, kaip kam patogiau :) kaip suprantu bugnu separavimo plotas rostelmacho vos ne dvigubas, bet gerokai trumpesni kratukai, bet gal jie jau nebegauna tiek darbo po tu 4 bugnu bugneliu. siaip daiktas is video atrodo ne kirvio darbo ir ne is akmens amziaus, smagu, kad atsiranda nauju veju ir atvirai mastanciu zmoniu, kurie nepatingi paieskot alternatyvu musu dievams

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Rusui nėra vario pjaunamosios, minusas, daugiau viskas prikista jau kaip ir vakarieciui, kainos abiejų apie 170k tik lexionas bus jau 5metu, rusas jau deklaruoja iki 45t/ val našumą, diržai sudegė gate firmos nebereikia keisti į sezoną po kelis kartus, ir sietus galima jau reguliuoti darbo metu, nieko bendro nebeturi su acrosu, 

O mes jį žiūrėdami isivaizduojam kad čia acrosas su savo minusais

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, ukdavidas pranešimas:

Rusui nėra vario pjaunamosios, minusas, daugiau viskas prikista jau kaip ir vakarieciui, kainos abiejų apie 170k tik lexionas bus jau 5metu, rusas jau deklaruoja iki 45t/ val našumą, diržai sudegė gate firmos nebereikia keisti į sezoną po kelis kartus, ir sietus galima jau reguliuoti darbo metu, nieko bendro nebeturi su acrosu, 

O mes jį žiūrėdami isivaizduojam kad čia acrosas su savo minusais

O NH nedomina, mačiau lytagroi parduoda demonstracine technika, NH cx8.70 pradirbes berods 140valandu už 185 tūkstančius

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, ukdavidas pranešimas:

Rusui nėra vario pjaunamosios, minusas, daugiau viskas prikista jau kaip ir vakarieciui, kainos abiejų apie 170k tik lexionas bus jau 5metu, rusas jau deklaruoja iki 45t/ val našumą, diržai sudegė gate firmos nebereikia keisti į sezoną po kelis kartus, ir sietus galima jau reguliuoti darbo metu, nieko bendro nebeturi su acrosu, 

O mes jį žiūrėdami isivaizduojam kad čia acrosas su savo minusais

pats pasakei viena is svarbiausiu aspektu pasirinkime is siu dvieju variantu:) kokia kaina bus lexiono po tu 5 metu ir kokia kaina bus rostelmaso po 5 metu:) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 52 minutes , edviuks pranešimas:

jau vien paziurejusi siaudu smulkintuvo darba, juokas kyla su tokiais spjaudymais. 

Koks dar juokas? Normaliai tas smulkintuvas dirba, paziurek kokia siaudu mase susmulkint reikia. O ir siaudus paskleidzia normaliai. Isbandyt idomu butu, bet pirkti nedrisciau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 19 valandų, ukdavidas pranešimas:

Rotorių irgi gerai klijuoja, roturiai reikia masės jei tuščias suksis irgi bus nuostoliai

Šiandien apziurejau nauja rostermasch 161 visai neblogai jis jau atrodo tai dabar sudvejojau tarp lexion 670

9 sezonus atkūliau su 580 hibridu, teko kult rapsus kur balandos panašiai kaip rapso, esu kūlęs kviečius 30+ drėgnumo, esu kulęs rapsus kai jau rasa pilnai iškritus ir donai bei jd kratukai užsikišusiom šiknom smulkintuvose važiuoja namo, nes nebepakulia... Todėl nereik man pasakot apie klijavimus, nieks ten nieko neklijuoja, ka ir užklijuoja tai nebent sietą viršutini... aišku apie nuostolius nekalbama, bet iš patirties sakau kad hibridas gali suryt bet kokį š... ir per tą laiką, netgi nebuvo nė kart nei bugnas, nei rotoriai užsikišę. 

Šiemet ekstreumumas teko 670 lexion, pupos 34-28 dregnumo, iš pradžių nesupratau ko nenori iš bunkerio byrėt, bet kai pamatavo drėgmę tapo aišku, vidutinis greitis tokiose buvo apie 6 km/h :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , M&M pranešimas:

9 sezonus atkūliau su 580 hibridu, teko kult rapsus kur balandos panašiai kaip rapso, esu kūlęs kviečius 30+ drėgnumo, esu kulęs rapsus kai jau rasa pilnai iškritus ir donai bei jd kratukai užsikišusiom šiknom smulkintuvose važiuoja namo, nes nebepakulia... Todėl nereik man pasakot apie klijavimus, nieks ten nieko neklijuoja, ka ir užklijuoja tai nebent sietą viršutini... aišku apie nuostolius nekalbama, bet iš patirties sakau kad hibridas gali suryt bet kokį š... ir per tą laiką, netgi nebuvo nė kart nei bugnas, nei rotoriai užsikišę. 

Šiemet ekstreumumas teko 670 lexion, pupos 34-28 dregnumo, iš pradžių nesupratau ko nenori iš bunkerio byrėt, bet kai pamatavo drėgmę tapo aišku, vidutinis greitis tokiose buvo apie 6 km/h :icon-wink:

kuom skiresi krartiklinio ir hibrido smulkintuvai. kad nesikisa?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad jau  apie skmulkintuvus...su  pupom tokį reikalą turėjau šiemet dominatorius 108 classic. užsikišdavo po smulkintuvo peilių. kame replės gali būt? priešpeiliai nauji buvo apsukti prieš sezoną, o peiliai galasti. Tai sieti dėl didelės jų drėgmės 22-24 ar kažką patobulint reik?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau AK lauko dienoje naisiuose. Stovėjo kažkuris ten isbdideliu kombainu naujas bet jau pernai dirbęs. darbuotojo klausiau kaip? Atsakymas šūdas diena ar kelias kūle ir į remontą krapste servisas nieko nesukrapste. Išvežė ir parvežė šiemet prieš lauko diena.

Paziurai po tu ruskiu apdarais kai jie pakelti plaukai siausiasi košmaras, ne inžineriniai sprendimai jau geriau nukopijuotu nuo ko nors.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, MBLORINSER pranešimas:

Seip smulkintuvas jeigu uzsikemsa, tai ne po peiliu ne ismetime. bet pries peilius iejime sukrenta stagarai ir peiliai nepaima. skaicius peiliu tam itakos neturi. smulkintuva tik viena karta esu uzsikises, bet del mano kaltes nes buvo neyjungtas tai ir uzkisimu nepavadinsi.

Koks kombainas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, M&M pranešimas:

9 sezonus atkūliau su 580 hibridu, teko kult rapsus kur balandos panašiai kaip rapso, esu kūlęs kviečius 30+ drėgnumo, esu kulęs rapsus kai jau rasa pilnai iškritus ir donai bei jd kratukai užsikišusiom šiknom smulkintuvose važiuoja namo, nes nebepakulia... Todėl nereik man pasakot apie klijavimus, nieks ten nieko neklijuoja, ka ir užklijuoja tai nebent sietą viršutini... aišku apie nuostolius nekalbama, bet iš patirties sakau kad hibridas gali suryt bet kokį š... ir per tą laiką, netgi nebuvo nė kart nei bugnas, nei rotoriai užsikišę. 

Šiemet ekstreumumas teko 670 lexion, pupos 34-28 dregnumo, iš pradžių nesupratau ko nenori iš bunkerio byrėt, bet kai pamatavo drėgmę tapo aišku, vidutinis greitis tokiose buvo apie 6 km/h :icon-wink:

650 lexas stipriai atsklieka našumu nuo 580 hibrido nes skirtingu klasiu kombainai ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandų, Vilius pranešimas:

650 lexas stipriai atsklieka našumu nuo 580 hibrido nes skirtingu klasiu kombainai ?

Jeigu derlius apie 10t kviečiu tada jau 670 gautu kruopu, aukštam rapse ir visose kultūrose kur daug masės reik suvirškint... Visumoj per diena mažiau 5 ha kažkur mažiau padarau, nei su 580, nes laukai daugmaž tie patys, derliai irgi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandų, MBLORINSER pranešimas:

Zalias tie kur namo vaziuoja kai jus dar kuliat. bet senas cia tokiu jau turbut nenaudoja. JD1188

Nu neįsižeisk, viena kart taip tik buvo gyvenime :icon-lol: kūles ir aš pora sezonu su JD 2264 geri tie seni kombainai, ten kažkuris iš wts buvo. Uošvis mano dirbo bendrovėj vienoj, kur turėjo 4 wts, tarp ju keli metai skirtumas tai senesniem sakė jei tik drėgniau kišdavos gale, kur parėjo naujesni nebuvo problemų, kas ten patobulinta nežinau, tik jam nepasisekė, kad su senesniu teko dirbt...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, Brukshnys pranešimas:

Kad jau  apie skmulkintuvus...su  pupom tokį reikalą turėjau šiemet dominatorius 108 classic. užsikišdavo po smulkintuvo peilių. kame replės gali būt? priešpeiliai nauji buvo apsukti prieš sezoną, o peiliai galasti. Tai sieti dėl didelės jų drėgmės 22-24 ar kažką patobulint reik?

Po peilių, tai gerai supratau, kad peilius praeina ir po to kišasi? Man kišo dėl to, kad smulkintuvas po avarijos ir atplyšus skardelė, už jos ir pradėdavo kabintis ir užkišdavo, žirniuose. Paskui sutvarkiau ir bėdų nėra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 14 valandų, Brukshnys pranešimas:

Kad jau  apie skmulkintuvus...su  pupom tokį reikalą turėjau šiemet dominatorius 108 classic. užsikišdavo po smulkintuvo peilių. kame replės gali būt? priešpeiliai nauji buvo apsukti prieš sezoną, o peiliai galasti. Tai sieti dėl didelės jų drėgmės 22-24 ar kažką patobulint reik?

Reikėjo bandyti pakeisti peilių kampą, kur raudonai apibraukiau, aš taip galvoju.

image.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...