Jump to content

Claas kombainai (informacija)


donace

Recommended Posts

Prieš 6 valandų, Gedas1 pranešimas:

Sveiki,gal kuliat su lexion 540 c 6 metru kederis ar uztenka variklio galios jam ten atrodo gaunas apie 250 arkliu ar geriau 550 pirkti ieskoti

va dabar iskilo man toks klausymas:))) kodel kaikurie renkas tarkim lexiona tokios galios?:) kai pvz uz dvigubai pigiau gali paimt mega 218 su lexiono kabina ir darysi daugiau?:) niekaip nesuvedu atsiperkamumo:)  kazkaip jei lexiona ziuret tai reik kad nebutu slabnas:) siai dienai dairomasi 580-600 arba 760-770  nes reliai kiti padaris tapati ka ir mega:) cia tik siaip apmastymui klausymas. nenoriu nieko izeist:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 15 minutes , Gytis924 pranešimas:

va dabar iskilo man toks klausymas:))) kodel kaikurie renkas tarkim lexiona tokios galios?:) kai pvz uz dvigubai pigiau gali paimt mega 218 su lexiono kabina ir darysi daugiau?:) niekaip nesuvedu atsiperkamumo:)  kazkaip jei lexiona ziuret tai reik kad nebutu slabnas:) siai dienai dairomasi 580-600 arba 760-770  nes reliai kiti padaris tapati ka ir mega:) cia tik siaip apmastymui klausymas. nenoriu nieko izeist:)

Progresas. Technika sensta. Megos pagamintos pries 25 metus. Per tuos metus jos prisuko valandų daugiau ar mažiau. Aš irgi rinkčiausi geriau tarkim naują jd7810 nei naują jd 6215r. Bet. Iš kur ištraukt tą jd 7810 ar megą su mažom valandom.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , tadasg pranešimas:

valdymas patogesnis, bunkeris, aps, seperavimo plotas didesni, išleidimo sraigė aukščiau ir t.t. Galima vardinti ir vardinti kuo Lexion 540 geresnis už 218 mega. Ir dėl didesnio kiekio darymo galima labai diskutuoti.

na kazkaip man idomiai tai visa atrodo. aisku ne mano reikalas bet asmenine nuomone jei jau ziuri ir turi kazkam pinigu tai reik imt kad bent kazkiek nasiau butu uz senesni modeli:)  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , Gytis924 pranešimas:

na kazkaip man idomiai tai visa atrodo. aisku ne mano reikalas bet asmenine nuomone jei jau ziuri ir turi kazkam pinigu tai reik imt kad bent kazkiek nasiau butu uz senesni modeli:)  

Tai Lexion 540 našesnis už 218 mega. Tiek aps dydžiu, tiek būgno pločiu, tiek bendru seperavimo plotu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On ‎2017‎-‎11‎-‎17 at 13:05, Minduksx pranešimas:

kiek kūlimo turi?

Aišku svarbu, kad 1ha kliūtų kaip minimum 1AG, o mano patirtis rodo kad tokiais metais kaip šie ne pro šalį turėti ir 1,5 AG/ 1ha. Tik noriu visiems kas renkasi kombainą priminti, kad reiktų žiūrėti ne vien į kombainą. Kūlimo spartumą lemia kombainas, transportas, džiovinimo ir sandėliavimo pajėgumai. Man pačiam kartais tenka stovėt su kombainu dėl transporto. Be to praleidau kokia pora dienų kūlimo vien dėl to, kad užsiverčiau drėgnais grūdais, dėl per mažo našumo džiovyklos, dėl mažų sandėlių ir dėl eilių prie elevatorių. Taigi reiktų žiūrėt į viską visumoj.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na idomi cia diskusija uzvire:) relei kai tokie metai  tai uzuojauta daugumai:) pas mus 250ha yra 430ag per abu:) tai galim sakyt iki pirmo lietaus maratono spejom pasiimt viska:) su maziau ag turi ilgint javapjute su kulturom:) o isilginus javapjute rizikuoji prarast kokybe arba netekt derliaus kaip siemet buvo:) skaiciuojant taip reikia turet tiek kad per savaite-10d galetum prasisukt laukuose:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, M&M pranešimas:

Aišku, kad hibridas visą š..... gali suryt, bet problemėlę kainoje galima įžvelgti...:icon-wink:

Rotorių irgi gerai klijuoja, roturiai reikia masės jei tuščias suksis irgi bus nuostoliai

Šiandien apziurejau nauja rostermasch 161 visai neblogai jis jau atrodo tai dabar sudvejojau tarp lexion 670

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , ukdavidas pranešimas:

Rotorių irgi gerai klijuoja, roturiai reikia masės jei tuščias suksis irgi bus nuostoliai

Šiandien apziurejau nauja rostermasch 161 visai neblogai jis jau atrodo tai dabar sudvejojau tarp lexion 670

Nemanau kad rusas atstos lexiona. Tik tiek kad gal paprastesnis rusas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...