Jump to content

Claas kombainai (informacija)


donace

Recommended Posts

Iš aprašymo kaip suprantu, tai jei užuolaidos nėra arba susidėvėjus tai gali būti, kad varpos su šiaudais nebus spėtos išvalyti ir gali papulti ant kratukų galų, kur bus išmestos į smulkintuvą ar lauką.

Esmė, kad be užuolaidos atskirs ne visus grūdus iš varpų, nes anie su varpomis gali pakliūti ne į kratukų pradžią, o į vidurį arba galą, tarkim su didesne šiaudų mase slinks viršum ir nebus kratomi arba nenueis viso kratukų kelio. Tai be užuolaidos ant žemės gali išmesti nepilnai ikšultas varpas arba visai nekultos gali papulti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš vėl su debiliavotu klausimu, gal kas gali nufotkinti ar nupasakoti, kur randasi 8 serijos dominatoriuje rankinio stabdžio indikacinis daviklis. Pas mane jis dingęs, bet P lemputė yra, tai noriu susitvarkyti.

Diržą aš dėčiau originalą, nemanau, kad baisia daugiau kainuos už tą sumą kuri paminėta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandų, manttys pranešimas:

originals apie 250, čia ateičiai jeigu reiktų. Nu čia 108, bet turėtų būti tas pats

sveikas kazi kur protingiausios dirzu kainos  ma holandui reikia pjaunamosios dirza litagroje  100 uzisauke nes vien uz pavadinima kad is litagros pirkai permoketi nenoriu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 23 valandų, pukotukas pranešimas:

sveikas kazi kur protingiausios dirzu kainos  ma holandui reikia pjaunamosios dirza litagroje  100 uzisauke nes vien uz pavadinima kad is litagros pirkai permoketi nenoriu

Nu va ruskinio kombaino bent dalys pigios :icon-mrgreen: yra firma raudondvario.pl  cia aisku miestas Kowno ,ir dar ramuciuose yra bandyk pas juos ..garliavoje yra tokia pl.stena ir pas juos buna (karta smaluota ukininka maciau)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
prieš 33 minutes , stasio pranešimas:

Saugiklius pirmiausia žiurėk,jei prieš tai veikė.Man taip buvo.

saugykliai jau 5 sykius perziureti ir testeriu patikrinti,greičiausiai bus didzioji plata,nes per didziaja uzsimaitina mazoji,o mazaja keiciau nauja,bet nepadejo,šiandien ir lenktuvai nusprogo,vos sukas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...