Jump to content

Claas kombainai (informacija)


donace

Recommended Posts

Prieš 5 valandų, manttys pranešimas:

durnas klausimas, bet ar neprikabintas kederis nebus bėda ? :)

Tai va aš ir galvoju, nes lenktuvu greitis automatinis, tai jaučiu spyntoj bus nušovus kokia rėlė, nes prikabinus ar atkabinus ta pati meta, plius dar tokia beda kompas rodo kad sietai suversti i viena puse gal dar ten bedos ieskot 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

28 minutes ago, Mantas. pranešimas:

Butu įdomu sužinoti kaip kolegos darot, dedat tik originalius diržus ar ieškot pigesniu alternatyvų? Man prireikė kuliamosios diržo tai konekesko 520e užsišaukė o kitoje parduotuvėje 320e už neorginlų vokiečių gamybos. Tai dabar esu apmąstymuose ką vertėtu pasirinkti.

nežinau, bet aš pagrindinius diržus (kuliamosios, smuklintuvo ir t.t.) arba kur reikia nuimti penkis diržus kad tą vieną pakeistum, perku orginalius. Buvo momentas, kad 98 dominatoriui reikėjo pakeisti smulkintuvo diržą. nupirkęs neorginalą, po kelių dienų jis suaižėjo, na vėl pakeičiau į neorginalą, tas po savaitės suėjo ir kai nupirkau orginalų, jau 3 sezonas bus ir jokių bėdų. Tad mano logika, kad investavęs daugiau, negaišiu laiko ant prastovų ir važinėjimo pirkti vis naują diržą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, Mantas. pranešimas:

Butu įdomu sužinoti kaip kolegos darot, dedat tik originalius diržus ar ieškot pigesniu alternatyvų? Man prireikė kuliamosios diržo tai konekesko 520e užsišaukė o kitoje parduotuvėje 320e už neorginlų vokiečių gamybos. Tai dabar esu apmąstymuose ką vertėtu pasirinkti.

Kolega teisingai rašo, jog diržus, prie kurių sudėtingiau prieiti geriau dėti originalius, o eksperimemtuoti su paprastesniais. Nes ne vieną atvejį žinau, kai neoriginalūs diržai palaiko savaitę ir skutais nueina.

O originalias dalis ne vien kesko parduoda... ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, Mantas. pranešimas:

Butu įdomu sužinoti kaip kolegos darot, dedat tik originalius diržus ar ieškot pigesniu alternatyvų? Man prireikė kuliamosios diržo tai konekesko 520e užsišaukė o kitoje parduotuvėje 320e už neorginlų vokiečių gamybos. Tai dabar esu apmąstymuose ką vertėtu pasirinkti.

Keiciau du kart kūliamos diržą tada nelabai būdavo alternatyva abu kartus buvau mokejas po 1700lt, dėlk pigesni nesunku jį pakeisti, o jei užkiši būgną ir padegimo diržą du kartus gali mesti jį lauk nebesukelia apsuku poto,  su pigesniais diržais neatitinka ilgiai jų tai nebegali į tempti tai per trumpas esu gates naudojas bet nepatiko orginalus nėra brangus palyginus ir nesuki galvos, iš lytagros diržai tik laikinai iki kol parves tikrąjį dirza

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, Leksionas pranešimas:

Tai va aš ir galvoju, nes lenktuvu greitis automatinis, tai jaučiu spyntoj bus nušovus kokia rėlė, nes prikabinus ar atkabinus ta pati meta, plius dar tokia beda kompas rodo kad sietai suversti i viena puse gal dar ten bedos ieskot 

Su sietas būdavo kūlimo metų rodyda kad užsidarė, susireguliuoji tada vėl vėjus rodo, valdymo modulį ištraukiami kombaina užgesinus po 10 min idejau dingo nesąmones visos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

5 minutes ago, manttys pranešimas:

Naudoju optibelto diržus ketureilius pagrindiniam pjaunamosios paleidimui ir hidrovažiuoklei,  tai sezoną atlaikė be problemų, į didesnius kalnus hidro diržas šiek tiek buksuodavo :) bet čia gal dar reikėtų su įtempimu pažaisti.

Tai čia orginalūs claas ar tik tiek, kad optibelt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 hour ago, ukdavidas pranešimas:

Keiciau du kart kūliamos diržą tada nelabai būdavo alternatyva abu kartus buvau mokejas po 1700lt, dėlk pigesni nesunku jį pakeisti, o jei užkiši būgną ir padegimo diržą du kartus gali mesti jį lauk nebesukelia apsuku poto,  su pigesniais diržais neatitinka ilgiai jų tai nebegali į tempti tai per trumpas esu gates naudojas bet nepatiko orginalus nėra brangus palyginus ir nesuki galvos, iš lytagros diržai tik laikinai iki kol parves tikrąjį dirza

Tu pasigriebk kokį jaunuolį, nupirk ledą ir tegul tavo telefonui išjungia tą žodžių taisymą, bent jau dėl mūsų ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

49 minutes ago, manttys pranešimas:

tikriausiai claas vis tiek stipresni, bet apie optibelt irgi neblogų atsiliepimų girdėjęs. Tiesa, o kas nors esat naudoję tuos purškaliukus sukibimui gerinti? Jie ten kažką kažin padeda, arnelabai

Taip claas stipresni nes gaminami tik pagal claas užsakyma. Purškalas kažkuri laika veikia puikiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taip taip ir claas ir john deere ir visi optibelt diržai gaminami pagal  užsakymą ... 

Visi, kas yra dirbę masinėj gamyboj, žino, kad kliento įgeidžius galima tenkint tol kol tai nesikerta su tech. linijos galimybėmis. Kokybės prasme galima kažkiek manevruot į geresnę ar blogesnę pusę, bet nieko kardinalaus. 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 18 valandų, semprius pranešimas:

Taip - claas 88. Kažkas keisto, nes tas mygtukas neveikia... lygtais. Rytoj pasitikslinsiu. Bet šviesos šoninės ir galinės neveikia nepriklausomai nuo to mygtuko padėties... Turbūt reiktų pabandyti apeiti tą "kelio rėžimą"? Ir dar: pas mane viskas valdosi mechaniškai, nebent tas mygtukas valdo dar kažkokį hidraulio vožtuvą, kuris atjungia 'joystick'ą'.

Del lempu dazna beda. Pas mus 88tam irgi sonine neveikia. O ir prieki ijungus visos uzsidega iskarto.  na pas 88 pas mus ir mechaniskai viskas tai is esmes turetu kazkokiu budu dzoistika atjungt. Megoje jau elektroniskai atjungia maitinima ir kaip minejau beveikia tik vairas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2011-01-28 at 20:01, tadasg pranešimas:

bendro kūlimo, jei gerai suprantu, būtų 200ha, ar 150ha jau su rapsu? aš ir ieškau dar vieno, bet žiūriu didesnį, min 108sl, keskai turi Latvijoj Jalgavoj nebloga mega maxi 118sl už 96 000lt. gal kitą savaitę pavyks nuvažiuoti apžiūrėti. šiaip, jei gerai atrodo, nesudrožtas, nesupuvęs, elektra veikia, tai vertas dėmesio. Kartais ne Auridana siūlo? :)

sukėlė šypseną prisiminus ką kalbėjau prieš 6 metus. Dabar prie esamo Lexo atsiranda poreikis dar vieną Lexą turėti, o tuo metu pagal turimą plotą buvo mąstoma taip... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

36 minutes ago, ramunas.s pranešimas:

O ar esat kas remontave zvynini sieta? Pas mane laikikliai tu zvynu nupuve, ten tokia skardele ant virsaus prispaudzia.

Taip šią žiemą remontavausį juos buvo sutrukineje, vielinės strypu yra pirkti ir tu zvinu, įkiši viela tuos žvynus prikabino su kempu, darbo dahuja

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

10 minutes ago, ukdavidas pranešimas:

Taip šią žiemą remontavausį juos buvo sutrukineje, vielinės strypu yra pirkti ir tu zvinu, įkiši viela tuos žvynus prikabino su kempu, darbo dahuja

Žinant, kad darbas dabar kainuoja nepigiai tai ar ne verta iš karto juos pasikeist i naujus, nebūtinai orginalius. 

Kai remontuojat tai viso sieto tuos žvinelius ir vielas keičiat ar tik tuos kuriu jau nėra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandų, viktorass pranešimas:

Žinant, kad darbas dabar kainuoja nepigiai tai ar ne verta iš karto juos pasikeist i naujus, nebūtinai orginalius. 

Kai remontuojat tai viso sieto tuos žvinelius ir vielas keičiat ar tik tuos kuriu jau nėra.

Buvo dvi vielos suluzusios bet keiciau berods 7 ne kitos irgi buvo stipriai sudilusios, o kitos tai labai gero stovio tai kam keisti viską, o norint viena viela pakeisti, turi visą sietą issiardyti, viena viela berods 6e kainavo, o žiemą laiko sočiai buvo tai bejokiu skubejimu sutvarkem

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

32 minutes ago, Mantas. pranešimas:

Kreipiuosi vel su tokiu klausymu: nerodo lenktuvu sukimosi greičio( km/h), bet greitis reguliuojasi. Kaip suprantu cia tas daviklis kur ant kederio stovi, ir ar ji galima suremontuoti ar reikia naujo? 

IMAG0014.jpg

Šiandien tokia bėda išsprendžiau šone viršui yra toks daviklis desnej pisej prieš žvaigžde pažiūrėk jo varzos jai rodys 1 jam šakės o jai kitokie skaičiai veikia. Jai veikia ir nerodo reik ieskot gedimo grandinej, tu to daviklio nepataiysisi jis apie 100eu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...