Jump to content

Claas kombainai (informacija)


donace

Recommended Posts

1 hour ago, jaunasis21 pranešimas:

Nu tarpas tarp spragilu ir pobūgnio :) vadina pas mus kašė :D 

man buvo užsiėdusios įvores per kurį eina vamzdis kurio galai prikelia pobugni,purškiau wd ir su rankena judini,judini kol prasisuka,tada į įvores pripurski skysto tepalo ir liuks,kas liečia del šiukšliu labai abejoju

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-07-10 at 14:40, Leksionas pranešimas:

Gal žinot kai lexiono 440 kratoma lenta išsiima? Prieki išėm po gumais buvo istrauke o kaip vidurys? Visas mesuprantu.. 

Buvo ir man iskiles sis klausimas, Tai dabar issiaiskinau, kad po ta balta plokstele yra keturi varstai juos atsukus turetu issiimti 1499240539358.thumb.jpg.a4173d484bef11e28b6e34a5e9c1e342.jpg.a5c28a30ec18c93d593374d28a0e3060.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-07-11 at 22:22, semprius pranešimas:

Koks atjungimo principas? Kurioj vietoj tikrint ar jis veikia ar ne?

cia as kaip suprantu (bent jau pas mane taip raso knygoj) kad atjungia visas hidraulikas transportavimui keliu.lieka tik vairas kad tipo netycia kanors nepaspaustum ir neprisidarytum nesamoniu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

18 minutes ago, Jaunasis pranešimas:

cia as kaip suprantu (bent jau pas mane taip raso knygoj) kad atjungia visas hidraulikas transportavimui keliu.lieka tik vairas kad tipo netycia kanors nepaspaustum ir neprisidarytum nesamoniu

Supratau, bet kaip ją atjungia? Kur ieškot sliekų, jei jis neveikia? Ir dar klausimas kaip susijęs šitas mygtukas su galinėm ir šonine darbinėm šviesom ,esančiom ant kombaino? Nes lygtais relytė ta pati...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tiesa sakant nznau kaip veikia.neteko niekada ieskoti kazkokios problemos su tuo susijusios.o sviesos tai atsijungia galines ir sonines gal delto kad bent jau pas mane pavadinta tas dalykas "kelio rezimas".beja pas mane kombainas 9560 wts o pas tave cia kaip suprantu bus kazkas is 14 - 15 serijos ane?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandų, Jaunasis pranešimas:

tiesa sakant nznau kaip veikia.neteko niekada ieskoti kazkokios problemos su tuo susijusios.o sviesos tai atsijungia galines ir sonines gal delto kad bent jau pas mane pavadinta tas dalykas "kelio rezimas".beja pas mane kombainas 9560 wts o pas tave cia kaip suprantu bus kazkas is 14 - 15 serijos ane?

Speciau pas zmogu vps ten claasas is ft kiek iziuriu aisku gal klystu:) atjungimo principas nebera maitinimo i pagrindini valdymo bloka. niekas nebeveikia iskyrus vaira. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

„Auto reel fault“ tai išsiverčia kaip „Auto lenktuvų klaida“. Neturiu Claas ir nežinau kas ten per sistema, bet spėju gal koks lenktuvų sukimosi greičio daviklis ar net varikliukas neveikia, dėl ko negali automatiškai reguliuoti lenktuvų greičio priklausomai nuo kombaino važiavimo greičio.

Kas dėl kelio režimo tai pas New Holland irgi viskas atsijungia išskyrus vairą ir transportines šviesas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandų, Gytis924 pranešimas:

Speciau pas zmogu vps ten claasas is ft kiek iziuriu aisku gal klystu:) atjungimo principas nebera maitinimo i pagrindini valdymo bloka. niekas nebeveikia iskyrus vaira. 

Taip - claas 88. Kažkas keisto, nes tas mygtukas neveikia... lygtais. Rytoj pasitikslinsiu. Bet šviesos šoninės ir galinės neveikia nepriklausomai nuo to mygtuko padėties... Turbūt reiktų pabandyti apeiti tą "kelio rėžimą"? Ir dar: pas mane viskas valdosi mechaniškai, nebent tas mygtukas valdo dar kažkokį hidraulio vožtuvą, kuris atjungia 'joystick'ą'.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...