Jump to content

kas augina salotas parasykite apie tai


titiitk

Recommended Posts

  • po 7 metų...

Aš auginu, bet pakankamai nedideliais kiekiais, tai pardavinėju rajonų turguose bei ūkininkų turgeliuose. Ištikrųjų kiek atvykstu į turgų, tiek nereikia net iki galo būti- viską išperka. Aš perku visas sėklas iš Nojaus , tai kokybė gera, viskas sudygsta, bet pas mane žemė šilainė, tai pastoviai lieti turiu, jeigu noriu geros kokybės salotas užauginti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-07-30 at 12:54, IrenaPet7705 pranešimas:

Aš auginu, bet pakankamai nedideliais kiekiais, tai pardavinėju rajonų turguose bei ūkininkų turgeliuose. Ištikrųjų kiek atvykstu į turgų, tiek nereikia net iki galo būti- viską išperka. Aš perku visas sėklas iš Nojaus , tai kokybė gera, viskas sudygsta, bet pas mane žemė šilainė, tai pastoviai lieti turiu, jeigu noriu geros kokybės salotas užauginti.

Sveiki, o auginate lauke ar šiltnamyje? Visa vasara auginate? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiltnamyje tik pačioj pradžioj sezono, o potolauke tik. Tai daugiau toks dasidūrimas prie pensijos, nėra pagrindinės pajamos :)  O žiūriu pagal situaciją... Šiais metais planuoju visą, nes labai geras oras, greit auga, bet pernai, tai liepą labai su širdžia blogai buvo, tai turėjau jau liepą stabdyti viską... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...