Jump to content

hibridiniai rugiai


balandis00

Recommended Posts

sejau tik nzn kokia veisle sake kad lenkiski ir jau sejau antro atselio.i ha seju po 250-280. nors pirmo atselio tas ukininkas sejo tik 80kg.dar pas mane jie jau kokio 4-5 atselio.dera gerai aukstoki gerai stelbia zoles ko man ir reikia ekouki

suprantu, eko ukis, bet vistiek idomu po kiek mazdaug prikuli?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau vokietijoj KWS firmos seminare apie hibridinius rugius, juos seti galima tik viena kart, taprasme jokio 2-3atsėlio, 3 aplamai nėra atsėlio tai ūkinė sėkla, o sėjasi 80-90kg ir antra kart nesėjama dėl kokybės, nes pasėjus sekančiais metais gaunamas didesnis skalsiu kiekis. Derliai turbūt panašus kaip ir kitų bet esmė kad sėklos mažiau reikia ir skalsiu kiekis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau vokietijoj KWS firmos seminare apie hibridinius rugius, juos seti galima tik viena kart, taprasme jokio 2-3atsėlio, 3 aplamai nėra atsėlio tai ūkinė sėkla, o sėjasi 80-90kg ir antra kart nesėjama dėl kokybės, nes pasėjus sekančiais metais gaunamas didesnis skalsiu kiekis. Derliai turbūt panašus kaip ir kitų bet esmė kad sėklos mažiau reikia ir skalsiu kiekis.

vienas pazistamas siemet is dotnuvos projektu pirko 3 hektaram. tai po 80 kg set. kitiem dviem hektaram paime antro atselio. kad maziau moket. :D tai po 120 berods set reik. ir dar patys sake, kad tris metus gali tuos pacius set. tik pirmai 80 seji, antrais 120, treciais 180 berodt, tai vat, reiskia galima atseliuot. tik mazeja ju krumyjimasis, todel reik didint seklos norma.ir viskas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Matosi kad labai netolygiai paseta ir nevienodai issikrumyje.... su kuo seta? :icon-rolleyes:

siaip matosi kur sejalkos arba traktoriaus ratu ispausta, ten labiau isikrumyje todel. bent as taip manau. gal sakyciau net su sz seta. :) laukas neprivoluotas, tai kiek ratai suspaude tiek. bet siaip graziai atrodo. tokie kuokstai issikrumyje :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau vokietijoj KWS firmos seminare apie hibridinius rugius, juos seti galima tik viena kart, taprasme jokio 2-3atsėlio, 3 aplamai nėra atsėlio tai ūkinė sėkla, o sėjasi 80-90kg ir antra kart nesėjama dėl kokybės, nes pasėjus sekančiais metais gaunamas didesnis skalsiu kiekis. Derliai turbūt panašus kaip ir kitų bet esmė kad sėklos mažiau reikia ir skalsiu kiekis.

vienas pazistamas siemet is dotnuvos projektu pirko 3 hektaram. tai po 80 kg set. kitiem dviem hektaram paime antro atselio. kad maziau moket. :D tai po 120 berods set reik. ir dar patys sake, kad tris metus gali tuos pacius set. tik pirmai 80 seji, antrais 120, treciais 180 berodt, tai vat, reiskia galima atseliuot. tik mazeja ju krumyjimasis, todel reik didint seklos norma.ir viskas.

idomu kokia kaina?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taip seta su sz.taip nevoluota nes neturiu volu.juk as smulkus ukininkaitis pas mane nera tiek moternios technikos kaip pas kitus :icon-redface:

tai as su savo laukais palyginau ir padariau isvadas. :D pats seju su sz. Ir normaliai pasiseja. :) as nematau tikslo pirk nauja technika. (Isskyrus traktoriu.) vieni labai ispuoseleja savo laukus, tai jie daug ir kulia, bet ir labai daug isleidzia ant vakarietiskos technikos. O cia prasciau viska atlieki, maziau kuli, bet tau kaip sakant nereik pastoviai kist daug pinigu i technika. pelnas normalus gaunasi. ;p bet cia tik mano nuomone. Pluga kultivatoriu turiu. pagrindas. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na kas liečia sėjama dar galima butu kaip ir sutikt kad nauja nereikalinga, bet jei gerai lauko nesuarsi tai š.ir gausis, ir aš nusprendžiau kad čia ne vieta derėtis ir nupirkau naujus plūgus, nes jei laukai ekologiniai ir velėnos yra tai su odesos gamybos plūgais suares paskui jokiu padargu gero sėklos guolio nepadarysi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na kas liečia sėjama dar galima butu kaip ir sutikt kad nauja nereikalinga, bet jei gerai lauko nesuarsi tai š.ir gausis, ir aš nusprendžiau kad čia ne vieta derėtis ir nupirkau naujus plūgus, nes jei laukai ekologiniai ir velėnos yra tai su odesos gamybos plūgais suares paskui jokiu padargu gero sėklos guolio nepadarysi.

as ne ekologas. turiu rusiska pluga ir taip graziai aria. tik gaila, kad be apsaugos. jei kur akmenai stuktelni ir keisk noraga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...