Jump to content

zalioji trasa.


balandis00

Recommended Posts

  • po 4 savaičių...

O kaip kuliasi rapsas? Lygiai taip pat ir garstyčios,gal net geriau,praktiškai nesugula,sėklos stambesnės,ankštaros neatsidaro.

Auginti žaliajai trąšai ir sėklai-skirtingi variantai.Trąšai reik sėt tankiau,sėklai rečiau.Trąšai nereik purkšt nuo žolių,nereik saugot nuo žiedinukų.Šiaip kultūra liuks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip kuliasi rapsas? Lygiai taip pat ir garstyčios,gal net geriau,praktiškai nesugula,sėklos stambesnės,ankštaros neatsidaro.

Auginti žaliajai trąšai ir sėklai-skirtingi variantai.Trąšai reik sėt tankiau,sėklai rečiau.Trąšai nereik purkšt nuo žolių,nereik saugot nuo žiedinukų.Šiaip kultūra liuks.

man tai siemet priplake , rapso stalas kimsosi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip kuliasi rapsas? Lygiai taip pat ir garstyčios,gal net geriau,praktiškai nesugula,sėklos stambesnės,ankštaros neatsidaro.

Auginti žaliajai trąšai ir sėklai-skirtingi variantai.Trąšai reik sėt tankiau,sėklai rečiau.Trąšai nereik purkšt nuo žolių,nereik saugot nuo žiedinukų.Šiaip kultūra liuks.

man tai siemet priplake , rapso stalas kimsosi

Man tai priešingai,nebuvo ką veikt-karščiai kai uždžiovino,vos po 500kg/ha prirankiojau.Bet tiek gerai,kad sausos buvo,nereikėjo džiovint,apie 9,2% drėgmės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip kuliasi rapsas? Lygiai taip pat ir garstyčios,gal net geriau,praktiškai nesugula,sėklos stambesnės,ankštaros neatsidaro.

Auginti žaliajai trąšai ir sėklai-skirtingi variantai.Trąšai reik sėt tankiau,sėklai rečiau.Trąšai nereik purkšt nuo žolių,nereik saugot nuo žiedinukų.Šiaip kultūra liuks.

man tai siemet priplake , rapso stalas kimsosi

Man tai priešingai,nebuvo ką veikt-karščiai kai uždžiovino,vos po 500kg/ha prirankiojau.Bet tiek gerai,kad sausos buvo,nereikėjo džiovint,apie 9,2% drėgmės.

o tai po kiek ju mazdaug siaip kulasi, jei neuzdziovina ir normalios oro salygos

?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Naudoju tik žaliai trąšai,rudenį masę apariu be problemų(kartais lieka viršunėlės išlindę).Durpynuose tik problema su aparimu.

Dėl žiemos-neteko palikt įkį šių metų-rudenį melioratoriai remontavo sistemas,tai darbai nusitesė į lapkričio pabaigą ir liko nesuartas laukas su tom garstyčiom,tai dabar "žaliuoja".Teks art pavasarį,bus smagu :eusa-doh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Naudoju tik žaliai trąšai,rudenį masę apariu be problemų(kartais lieka viršunėlės išlindę).Durpynuose tik problema su aparimu.

Dėl žiemos-neteko palikt įkį šių metų-rudenį melioratoriai remontavo sistemas,tai darbai nusitesė į lapkričio pabaigą ir liko nesuartas laukas su tom garstyčiom,tai dabar "žaliuoja".Teks art pavasarį,bus smagu :eusa-doh:

tai po žiemos turetu jos but pasikloje ant dirvos, apire jau. gyvumo netures jau to. tai leksciuot gal pabandyt butu idomu. o susiart turetu nesunkiai. po ziemos bus sukniube. bent taip manau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
jei uzaugini didele mase zalios trasos,tai su kuo ja geriau idirbt? lekstem ar su skutiku geriau per lauka lekt?

Man kažkodėl šviečia, kad reikėtų su lėkštemis suguldyt ir pasmulkint visą masę, o paskui apart. Ar aš neteisus ? Žalia trąša labai sudomino, mėginsiu šitą variantą ir aš.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei uzaugini didele mase zalios trasos,tai su kuo ja geriau idirbt? lekstem ar su skutiku geriau per lauka lekt?

Man kažkodėl šviečia, kad reikėtų su lėkštemis suguldyt ir pasmulkint visą masę, o paskui apart. Ar aš neteisus ? Žalia trąša labai sudomino, mėginsiu šitą variantą ir aš.

teko skaityt, kad po kulimo paseja garstyciu kokiu ir palieka augt visa rudeni. ir nieko su jom nedaro. nusala tos garstycios, ziema sniege buna. :D o pavasari tik biski pralekia su kokiu padargu ir seja. tik man idomu jei garstycioms jau nustojus augt, paemus jas pirmoms salnoms, nulekt ir suleksciuot pora kartu. pavasari su kultivatoriu praleki ir seji. gal geriau butu, nei siaip ziemai palikt? :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...