Jump to content

Zemes ukio paslaugu kainos


Pofke

Recommended Posts

atvažiuoja traktorius su viskuo savo. susuka sausa šieno rulona,kiek moket reikia,susuka šienainio rulona kiek moket reikia,suvynioja plevelia kiek moket reikia,kas dar kam neaišku,o tai su mano,ar su tavo ,kas per bredai.tiesiai šviesiai eiles tvarka parašot kainas,kad visiems butu aišku.ačiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pjovimas 30-35, vartymas grebimas 20-25, sieno rulonavimas 5-6, balti rulonai be krovimo 13, krovimas 0,5-0,75e.arimas 50-60e germinavimas (nepavirsiui ) 30-40e/ha krautuvo darbai 20-25e/ mth. kam brangu nusipirka tegu savo technika ir lauzo.... kaina skiriasi pagal darbo salygas, paros laika, "terorizavima telefonu" ... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, jaunasis21 pranešimas:

Lyginau  arima su lyginimo lenta einancia kartu su volu, 6.3m. 15e uz ha normaliai ar per mazai? :/

Tai paskaičiuok, kiek kainuoja tavo traktoriaus 1 motovalanda su visais aptarnavimais, + kuras, + kiek kainuoja su padargu įdirbti 1 ha (kartu su dylančiom dalim), + kiek kainuoja tavo darbo valanda + bent 10-15 % marža ir žinosi, nusipiginai ar ne :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandų, jezusLT pranešimas:

Chebra, skaitau skaitau, ir nelabai suprantu, kodėl grėbimo/vartymo(ar jūs čia už abu iškart kainą parašot)  kaina tokia didelė? Nu nes ten turbūt pigiausias darbas po krovimo turėtų būt mano galva.  

Nes grėbia visi naujais grėbliais ir naujais traktoriais :) labai brungi savikaina gaunasi tokio grėbimo. O jeigu rimtai, tai nežinau, chebra lyg ir nusisvaigsta su tom kainom, bet jeigu kampais duotis per išmetimus gal ir normaliai. O didelių plotų tokiom kainom niekas ir negrėbia.

Bet durniausia tai, kad kuo esi mažesnis, tuo mažiau tau moka ir tuo daugiau moki tu. Aš nuėjau kitu keliu,   imu tikrai pigiai, bet gaunu geras lygias dirvas ir didelius plotus, tai per masto ekonomiką atsigriebiu ir nervų sutaupau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...