Jump to content

sejamoji TUME NOWA KOMBI


Recommended Posts

  • Atsakymai 55
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

pavasari konekesko buvo atveze pabandyti. 3m su skutiku. Sejau i skusta raziena, i dirva suarta su tankintuvu, atsejinejau issalusius kviecius be dirbimo.visur pasisejo ir sudygo puikiai.Gerai seti i slapesne dirva nes ant visu besisukanciu daliu yra gramdikliai.Daug atraminiu ratu,todel nereikia galingo traktoriaus. As tampiau su 120 aj. Mazoka galios nors vadyb. sako kad turi uztekti. Mano manymu trukumai:

- daug ratu ir besisukanciu daliu -daug prieziuros

-gramdikliai nuo disku greitai dyla(gal tik tos kur pas mane buvo)

-seklu ir trasu dozavimo aparatai -noretusi su variatoriais

Bet visumoj sejamoji man patiko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš esu nusipirkęs šią sėjamają (Tume Nova combi su Culti pack'u). Aš ją kolkas tampau su belarasu (aisku galios labai trūksta belarusui, bet ką padarysi kai kitokio traktoriaus neturiu)bet tikiuosi greitu laiku tampyti su vakariečių... Dėl sėjimo, pasėja labai gražiai, kai moki gerai sureguliuot.ir beje jei kas nesuprato kas tas Culti pack -tai yra diskinis skutikas kuri lengvai gali atsikabit nuo sėjamosios ir naudoti atskirai ko negali Vaderstad'as...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš esu nusipirkęs šią sėjamają (Tume Nova combi su Culti pack'u). Aš ją kolkas tampau su belarasu (aisku galios labai trūksta belarusui, bet ką padarysi kai kitokio traktoriaus neturiu)bet tikiuosi greitu laiku tampyti su vakariečių... Dėl sėjimo, pasėja labai gražiai, kai moki gerai sureguliuot.ir beje jei kas nesuprato kas tas Culti pack -tai yra diskinis skutikas kuri lengvai gali atsikabit nuo sėjamosios ir naudoti atskirai ko negali Vaderstad'as...

jei tokia kainike ar nebutu geriau koki tai horscha ar vaderstad papirkti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš esu nusipirkęs šią sėjamają (Tume Nova combi su Culti pack'u). Aš ją kolkas tampau su belarasu (aisku galios labai trūksta belarusui, bet ką padarysi kai kitokio traktoriaus neturiu)bet tikiuosi greitu laiku tampyti su vakariečių... Dėl sėjimo, pasėja labai gražiai, kai moki gerai sureguliuot.ir beje jei kas nesuprato kas tas Culti pack -tai yra diskinis skutikas kuri lengvai gali atsikabit nuo sėjamosios ir naudoti atskirai ko negali Vaderstad'as...

as taip pat apziurejau sia sejamaja su culti pack'u ir pasigedau lygintuvo. kaip be jo apseinama sejant i arima? taip pat uzkliuvo daug ratu ratuku kaip su ju prieziura? dar vienas dalykas diskai. jei seji be trasu jie visviena sukasi ir dyla. iseina kad jiems padilus trasos bus iterptos tame paciame gylyje kaip ir sekla ar as klystu?. reziume: culti pack'o atkabinimas bei dirvos kopijavimas man patiko visa kita kelia dideliu abejoniu. tiesa 3 metru kaina apie 150+pvm

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš tikrujų joje nėra taip kad sėklos ir trašos eitų visiš kai atskirai. Sakykim apie 70 proc kur reikia ir 30 proc į grudų griovelį. Panašiai ir sėklos.Kuo diskai labiau nudils tuo tas procentas artės prie 50ir50. Ir suvienodės įterpimo gylis.Bet N-P trąšos beveik kartu su grudais nera blogai.Tik kad nepadauginti N kad nedegintu seklos.O šiaip tas jų atradimas su diskais nevienodais abejotinas. Bet kitose sėjamosiose pvz VM tai diskai iškart vienodi o trašos ir sėklos taip pat beriasi.(į tą patį diską).Taigi čia pmastymui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš esu nusipirkęs šią sėjamają (Tume Nova combi su Culti pack'u). Aš ją kolkas tampau su belarasu (aisku galios labai trūksta belarusui, bet ką padarysi kai kitokio traktoriaus neturiu)bet tikiuosi greitu laiku tampyti su vakariečių... Dėl sėjimo, pasėja labai gražiai, kai moki gerai sureguliuot.ir beje jei kas nesuprato kas tas Culti pack -tai yra diskinis skutikas kuri lengvai gali atsikabit nuo sėjamosios ir naudoti atskirai ko negali Vaderstad'as...

O koks belarusas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš esu nusipirkęs šią sėjamają (Tume Nova combi su Culti pack'u). Aš ją kolkas tampau su belarasu (aisku galios labai trūksta belarusui, bet ką padarysi kai kitokio traktoriaus neturiu)bet tikiuosi greitu laiku tampyti su vakariečių... Dėl sėjimo, pasėja labai gražiai, kai moki gerai sureguliuot.ir beje jei kas nesuprato kas tas Culti pack -tai yra diskinis skutikas kuri lengvai gali atsikabit nuo sėjamosios ir naudoti atskirai ko negali Vaderstad'as...

jei tokia kainike ar nebutu geriau koki tai horscha ar vaderstad papirkti?

Aš kai pirkau mokėjau 130+pvm(čia bus pilnas komplektas). O tuo metu Vaderstad'as kainavo virš 150+pvm(ir pilnas komplektas).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš esu nusipirkęs šią sėjamają (Tume Nova combi su Culti pack'u). Aš ją kolkas tampau su belarasu (aisku galios labai trūksta belarusui, bet ką padarysi kai kitokio traktoriaus neturiu)bet tikiuosi greitu laiku tampyti su vakariečių... Dėl sėjimo, pasėja labai gražiai, kai moki gerai sureguliuot.ir beje jei kas nesuprato kas tas Culti pack -tai yra diskinis skutikas kuri lengvai gali atsikabit nuo sėjamosios ir naudoti atskirai ko negali Vaderstad'as...

as taip pat apziurejau sia sejamaja su culti pack'u ir pasigedau lygintuvo. kaip be jo apseinama sejant i arima? taip pat uzkliuvo daug ratu ratuku kaip su ju prieziura? dar vienas dalykas diskai. jei seji be trasu jie visviena sukasi ir dyla. iseina kad jiems padilus trasos bus iterptos tame paciame gylyje kaip ir sekla ar as klystu?. reziume: culti pack'o atkabinimas bei dirvos kopijavimas man patiko visa kita kelia dideliu abejoniu. tiesa 3 metru kaina apie 150+pvm

Dėl lygintuvo, kai aš sėjau va prieš savaitę į arimą ž.kviečius man pilnai pakako 8 cm gylio,kad išlygintu arimą, bet kam mažą gali net iki 12cm(max gylis) gylio varyt... Nu man kažkaip ratukai neužkliuna, nes pvz pas horsch'a ne ką, mažiau ratukų. Beja diskai kolkas dyla vienodai, kai pradęs dylt nevienodai pranešiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš esu nusipirkęs šią sėjamają (Tume Nova combi su Culti pack'u). Aš ją kolkas tampau su belarasu (aisku galios labai trūksta belarusui, bet ką padarysi kai kitokio traktoriaus neturiu)bet tikiuosi greitu laiku tampyti su vakariečių... Dėl sėjimo, pasėja labai gražiai, kai moki gerai sureguliuot.ir beje jei kas nesuprato kas tas Culti pack -tai yra diskinis skutikas kuri lengvai gali atsikabit nuo sėjamosios ir naudoti atskirai ko negali Vaderstad'as...

O koks belarusas?

1025.3

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

Laba diena :) Su 4m tume pasejus apie 2500ha wisi cilindrai apsitepalavo, nusibodo mandzetus keist, elektroje gedimu taip pat netruksta, guoliu keitimas kasdienybe, sejant dregnoje dirvoje daznai pratrinami ratukai, tas kaistis ant cultipacko kur kabinasi sejamoji virintas ne karta, ns ten viskas nuplysta, zodziu kuo toliau nuo tokios sejamosios,kas turesit dar kazkokiu klausimu rasykit i pm :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vaderstad paprastute kaip 2 kapeikos, 1 pagrindinis cilindras ir dar 1 ant lyginimo lentu, o tume ju zymiai daugiau, vaderstad elektra patikima, sejos norma reguliuojasi paprastai, guoliai laiko gerai, diskai dyla daug leciau ir pati sejamoji daug kulturingesne, tume kaip lektuvas atrodo nors is to jokios naudos :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As pats asmeniskai seju su vaderstad 3m, pirkom deveta 2004m gamybos, buwo pasejusi apie 1500ha, db jau apie 3000ha paseta pagal kompiuteri, disku dar nekeiciau, siemet reikes pasikeisti lyginimo lentos plienelius pries pavasario seja, pora kartu keiciau priekyje einancio tankintuvo (4 ratuku) guolius, ns jau eme lb klibeti, taip pat keiciau zymekliu yvores su varztais ir technologiniu veziu elektrinius varikliukus, daugiau rimtesniu bedu nebuvo. Kas liecia uzklimpima, tj per 4 metus buvau paskendes kokius 6 kartus, bet buvo labai slapia ir skendo visos sejamosios, seju su jd 7530 ir 6930 gal jei traktoriai butu silpnesni tu uzklimpimu butu daugiau,o be to musu sejamojoj ratukai stovi vienoj linijoj, db ismetyti i 2 eiles kas garantuoja dar mazesni uzklimpima. Kas liecia manevringuma, tai manau jis panasus, su 4m tume sejant kaimynas darydavo skersine per 5 sejamasias, o as su 3m vaderstad per 6 arba 7 sejamasias.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As pats asmeniskai seju su vaderstad 3m, pirkom deveta 2004m gamybos, buwo pasejusi apie 1500ha, db jau apie 3000ha paseta pagal kompiuteri, disku dar nekeiciau, siemet reikes pasikeisti lyginimo lentos plienelius pries pavasario seja, pora kartu keiciau priekyje einancio tankintuvo (4 ratuku) guolius, ns jau eme lb klibeti, taip pat keiciau zymekliu yvores su varztais ir technologiniu veziu elektrinius varikliukus, daugiau rimtesniu bedu nebuvo. Kas liecia uzklimpima, tj per 4 metus buvau paskendes kokius 6 kartus, bet buvo labai slapia ir skendo visos sejamosios, seju su jd 7530 ir 6930 gal jei traktoriai butu silpnesni tu uzklimpimu butu daugiau,o be to musu sejamojoj ratukai stovi vienoj linijoj, db ismetyti i 2 eiles kas garantuoja dar mazesni uzklimpima. Kas liecia manevringuma, tai manau jis panasus, su 4m tume sejant kaimynas darydavo skersine per 5 sejamasias, o as su 3m vaderstad per 6 arba 7 sejamasias.

zenklintuvus paversk kiekviena diena kad neklebetu, taip jie ilgiau laikys, tech veziu rites keisk su seklu ritineleis, del ritineliu sugenda rites

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...