Jump to content

TIK EKOLOGISTAM !!


Remis

Recommended Posts

Siūlo pvz pasinaudoti Agrarinės aplinkosaugos priemonėmis, būtų patrauklu, jei nebūtų reikalavimo 100 proc ekologinio ūkio, nes dabar tuos laukus reikia papildomai sertifikuoti ir kaip ekologinius, o tai papildomos išlaidos, arba galėtų leisti atsisakyti ekologinio ūkininkavimo tuose plotuose kuriuose prisiimi agrarinės aplinkosaugos priemonių įsipareigojimus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, bet kadangi eko ganyklų jau neberėmė 2016 metais, tai visi nauji plotai nukeliavo į ekstensyvų pievų tvarkymą ganant gyvulius ir ekstensyvų šlapynių tvarkyma (pas mane jų nemažai yra). Bet sretifikuoti ir juos turiu, šlapynes galima deklaruoti ir plotuose už kuriuos nemokamos tiesioginės išmokos, bet ir juos privalu sertifikuoti kaip ekologinius!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na gal ir tiesa, bet kažkodėl labai abejoju, kad tu naujų plotų buvo yra ir bus labai daug,  bet jei tinka ekstensyvios ganyklos kodėl gi ne juk geriau kažką gauti negu nieko negauti,  bet mokėti už sertifikavima,  aišku man tai ekstensyvios ganyklos, taspats kas nieko jei produkcijos prasme...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

3 lentelę siųsti reikia tik tuo atveju, jeigu gauni išmokas, jei negauni, tai ir siųsti nereikia. Negaunant išmokų svarbiausia būtų laikytis reglamente nurodytų taisyklių, o į LT biurokratų sugalvotas taisykles nelabai ir kreipti dėmesio. Dar viena nemaža problema iškyla tai, kad negaunant eko išmokų reikės atitikti žalinimą, t.y. žalinimas užskaitomas tik gaunant eko išmokas, o jeigu programoje nebedalyvausi, o pasėlius sertifikuosi, tai turėsi atitikti žalinimo reikalavimus.  Labai gerai pagalvočiau ar toliau sertifikuoti ūkį be eko išmokų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-03-21 at 13:56, Lambyland said:

Nesuprantu aš to ŽUM'o lygtai rimti vyrai susirinko,o atrodo,kad smėlio dėžei eilinį kartą savo smegenėles pametė...

 

http://www.pienoukis.lt/ekologiskai-ukininkaujantiesiems-permainu-metas/

ko čia nesuprast,sukišo šimtus milijonų,sustiprėjot ir užteks,nenorėkit,kad visą gyvenimą kištų milijardus,kuriuos reikia iš kažkur paimt,jie iš dangaus nekrinta.Už parduotą produkciją gaunat didesnę kainą,nes eko produkcija yra brangesnė,žmonės ją vertina ir be to jūs dirbat iš idėjos,norit,kad žmonės būtų sveikesni,būtų mažiau vėžinių ligų ir tt.Tad tos išmokos jums ne taip ir svarbios.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

10 valandas ago , kestoxs said:

Valai karvės užpakalį iš idėjos, valyk ir toliau, su šypsena... 

pyktis ima,kad baigsis nachaliavi pinigai,ar ne?bet nieko tokio,velnias neims,išgyvensi.Aš pradėjau tręšt mineralinėm trašom prieš 3m,nes kai padidinau bandą pradėjo neužtekt žemės,o prieš tai galima sakyt irgi buvau ekologinis,tik nesertifikuotas.Niekada nenaudojau jokios chemijos,neturiu net purkštuvo ir ką? velnias neėmė,sėkmingai ūkininkauju toliau.Sėkmės ir jums ekologiniai,gavot šimtus milijonų galima sakyt už nieką,nes kadangi kaip sakiau ir aš buvau ekologinis,tik be išmokų,tad dabar būsim visi vienodi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu kvailas tu per visą pilvą, aš finansavimą užsitikrines, ir man tos šnekos tik tokiu kaip tu kailinimas, o kas bus po 2020, tai šita reikalą planuoja perimti Europa, ir finansavimas nesibaigs. Aš lygiai taip pat tau galiu pasakyti pagyvenai ant išmokų atstojai ant kojų, o dabar čiuožk sau laimingas...

Tu būk žmogus nekalbėjas nesąmonių geriau papasakok apie savo fermytes statybas, man labai įdomu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...