Jump to content

Javų supirkėjai


rimsnk

Recommended Posts

prieš 40 minutes , Paulelis1990 pranešimas:

Kokie atsiliepimai apie agrochema(plunges elevatoriu)? Kaip su atsiskaitymais?

Kosmonautai tas elevatorius. Iš didelės bėdos šiemet ten vežiau žirnių vieną auto, tai sugebėjo sukirmijusių rasti 4,3 proc. Neėmė, nuvežiau į uostą, suradau kas paims ir jokio sukirmijimo. Na, kaip nori, taip pasisuka sau tinkama linkme.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, ukdavidas pranešimas:

Agrobosas, tragedija su atsiskaitymų pernai, tėvą mulkino kelis mėnesius, dabar mane skambina atsiprašo sako rytoj, bet kita dieną arba neatsiliepia arba taspats kartojasi, 

Galvojau jiem parduoti rapsą, ir kainą padorią davė, bet paskutinę minutę Agrosfera tiek pat pasiūlė ir atidaviau jiems. Būčiau ir aš papuoles. Bet atsiskaito vis tiek per laiką?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 31 minutes , tadasg pranešimas:

Galvojau jiem parduoti rapsą, ir kainą padorią davė, bet paskutinę minutę Agrosfera tiek pat pasiūlė ir atidaviau jiems. Būčiau ir aš papuoles. Bet atsiskaito vis tiek per laiką?

Man rapsa sulygom kad paima ir per savaitę pinigai, tai ėmė kokį 10dienu kol paėmė vis skambindami ar vakare galiu pakrauti poros jau mašina ryte bus poros jau kitą dieną, dabar su pinigais trečią savaitę tapati gieda, tėvui su miežiais pavasarį kelis mėnesius mulkina

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 58 minutes , ukdavidas pranešimas:

Man rapsa sulygom kad paima ir per savaitę pinigai, tai ėmė kokį 10dienu kol paėmė vis skambindami ar vakare galiu pakrauti poros jau mašina ryte bus poros jau kitą dieną, dabar su pinigais trečią savaitę tapati gieda, tėvui su miežiais pavasarį kelis mėnesius mulkina

Jei jau turėjote patirties ne kokios, kodėl vėl prasidėjote su jais?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
Prieš 1 valandą, Remse pranešimas:

Skambinam kiekviena pirmadieni, pazada vadybininkas ir tiek. Jau pusantro menesio kaip nei euro nepraveda. Ka dar galima padaryti??

pernai man taip buvo velavo tai vadybininkui neskambinau ,o buhalteriam liktais i kauna ,kita diena pinigai buvo  ,jie galvojo kad esu skoloi gal tokia pat pavarde kas buvo skoloi o siemet pirma pinigai paskui saskaita atejo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...