Jump to content

Dronningborg kombainų reguliavimas


salamfeko

Recommended Posts

  • po 11 mėnesių...

Dėkui labai Viliau :D

Nenoriu įžeist, bet ne viską įskaitau ir suprantu..

antram lape pats pirmas ir pats paskutinis stulpelis rodo kažkokią kratiklių sklendę? Čia ta kur gale bunkerio, prie variklio tokia grandinė brezentą nuo kratiklių kiloja?

Ir kur drėgnumas pažymėtas, eina normalūs, vid. sausi ir drėgni grūdai? nes per vidurį mažiau apsukų reikia, gal kad neskaldytų?

kad pareguliuotum tarpeli nebutina viso dangcio lupt uztenka tuos sone dangciuku atkalti

Aš nuėmiau, kad pamatyčiau kaip ten viskas išdilę, ir pamačiau, kad per langelius matosi ne pirma ir paskutinė, o antra ir priešpaskutinė juosta, turbūt lape pradžia ir pabaiga ties jom ir pažymėta. Paskutinių dviejų juostų kraštai gal 1mm aukščiau nei vidurys, gal nieko tokio?

Jei gali paaiškink, nes kaip sakoma, aš dar pusžalis :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kad tas salninkiukas toksai nedidelis ir metaliniu korpusu... Kaune lytagroj tai tokio sakė nematę... Specialios parduotuvės pasirodo šeštadienį nedirba..., teks šiokią dieną į kauną lėkt...

Dėl salnikų ar kokių kitų retų detalių tai galiu patart internetu užsisakyt. Tėvas guolių ir riebokšlių niekur rast negalėjo, tai atsisiuntė net iš Klaipėdos, beje, ne kaži kiek brangiau ir kainuoja ir iš ten detales kokybiškesnes atsiunčia. Vieną kart atvežė per 2 dienas, o dabar per savaitę. Kokybė tikrai skiriasi nuo Rusiškų.

O gal galit pasufleruot kaip būgno apsukas reguliuot? nes pernai kai pjovėm tai daugokai smulkių šiukšlių į bunkerį keliavo..., sakau gal apsukos per didelės...

Apsukos reguliuojamos suspaudžiant arba atleidžiant vieną būgno diržo škyvą, nuo vieno iš dviejų turėtų būt iškišta rankenėlė, kurią sukant ir reguliuojama. Naujesniuose reguliuojama ne rankena, o hidrauliu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas hidraulio paskirstytoja ardet, pradeda tepalai pro svirtis varvet :eusa-think: gal kas zino kas ir kaip keiciasi

ardosi labai lengvai. Pas mane buvo tokia problema pas D1200 :eusa-whistle:

O priezastis tai rieboksliu nusidevejimas (guminiai ziedai stovi) o dar blogiau gali buti kai svirties stokai hidraulo paskirstytojo pradeda rudyt, ir per ta vieta pradeda leist alyva :) Tai cia pades tik stoku restauravimas arba keitimas

Cia dazniausia problema jei kombainas be kabinos, vanduo pastoviai papuola :)

P.S. jei tas paskirstytojas tik slapias ar krenta tik du lasai per diena tai tikrai neverta ten list :eusa-snooty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas hidraulio paskirstytoja ardet, pradeda tepalai pro svirtis varvet :eusa-think: gal kas zino kas ir kaip keiciasi

ardosi labai lengvai. Pas mane buvo tokia problema pas D1200 :eusa-whistle:

O priezastis tai rieboksliu nusidevejimas (guminiai ziedai stovi) o dar blogiau gali buti kai svirties stokai hidraulo paskirstytojo pradeda rudyt, ir per ta vieta pradeda leist alyva :) Tai cia pades tik stoku restauravimas arba keitimas

Cia dazniausia problema jei kombainas be kabinos, vanduo pastoviai papuola :)

P.S. jei tas paskirstytojas tik slapias ar krenta tik du lasai per diena tai tikrai neverta ten list :eusa-snooty:

Pas mane per sezoną apauga, tai jei nesunkiai ardosi, reiks po šito sezono gal pakeist salnikus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas hidraulio paskirstytoja ardet, pradeda tepalai pro svirtis varvet :eusa-think: gal kas zino kas ir kaip keiciasi

ardosi labai lengvai. Pas mane buvo tokia problema pas D1200 :eusa-whistle:

O priezastis tai rieboksliu nusidevejimas (guminiai ziedai stovi) o dar blogiau gali buti kai svirties stokai hidraulo paskirstytojo pradeda rudyt, ir per ta vieta pradeda leist alyva :) Tai cia pades tik stoku restauravimas arba keitimas

Cia dazniausia problema jei kombainas be kabinos, vanduo pastoviai papuola :)

P.S. jei tas paskirstytojas tik slapias ar krenta tik du lasai per diena tai tikrai neverta ten list :eusa-snooty:

jei nesunku trumpai aprasyk tu rieboksliu keitimo procesa

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas hidraulio paskirstytoja ardet, pradeda tepalai pro svirtis varvet :eusa-think: gal kas zino kas ir kaip keiciasi

ardosi labai lengvai. Pas mane buvo tokia problema pas D1200 :eusa-whistle:

O priezastis tai rieboksliu nusidevejimas (guminiai ziedai stovi) o dar blogiau gali buti kai svirties stokai hidraulo paskirstytojo pradeda rudyt, ir per ta vieta pradeda leist alyva :) Tai cia pades tik stoku restauravimas arba keitimas

Cia dazniausia problema jei kombainas be kabinos, vanduo pastoviai papuola :)

P.S. jei tas paskirstytojas tik slapias ar krenta tik du lasai per diena tai tikrai neverta ten list :eusa-snooty:

jei nesunku trumpai aprasyk tu rieboksliu keitimo procesa

nuemi ta paskirstytoja, is galo stovi fiksavimo ziedai, po viena kiekvienam stokui. Juos reikia su spec replem nuimti, paskui istrauki "zagluske" ir isstumt stoka. Tie rieboksliai stovi paskirstytojo viduje. Apziurek stoka aar jis nepadroztas. Berods ardosi taip, nes tai buvo jau pries 2 metus :eusa-think: ir pas D1200

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...