Jump to content

Vienkiemio saugumas


ricardaas

Recommended Posts

17 minutes ago, phonetix said:

3MP IP kameros, internetu is betkur galima pasiziuret

Taip, tik kas vesites su tokiu noru kad eitu paziuret per interneta ir turesit valdoma kamera turekit omeni kad tellia internetas praktiskai valdomom kamerom visai netinka nes uploud tik 0.5mb, mano galva normalesnis ziurejimas bent su 3mb uploud. Labai didelis velavimas su tellia placiajuoscio interneto prastu uploud greiciu, bet velgi vienkiemi bus kogero mobilus internetas geresne iseitis, mano atveju mobilus netraukia mano vietove uztai tenka su tellia naudotis. Paprastom puse velnio ta tellia bet ir tai kadrai sokineja. Naudojam  hikvision kameras viskas ten gerai aisku siustis is kokio aliexpresso tikrai nerizikuociau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...
Prieš 1 valandų, Matazzz pranešimas:

Sveiki, atgaivinsiu tema, kokias esat įsivedė apsaugos signalizacijas technikos pastatuose? Domintu apie 5 daviklius, ar dejotes kas tuos su jautrumu nuo gyvūnų mažų?, kokia firma montavo? 

Esam įsivedę, dėjomės su jautrumu nuo mažų gyvūnų, montavo firma DIY.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 29 minutes , JCB pranešimas:

Paradox belaidziai davikliai. Nereaguoja i gyvunus. Kameros ip hikvision.

 Čia vidaus patalpai stebėt , taip spėju ? O ką duoda tie belaidžiai davikliai kai šalia dar ir IP kameros ? ___  Kiemo stebėjimui , pas mane IP kamera su audio ir judesio aliarmu , sakyč kaip ir susitvarko su apsauga . Pareina signalas į mobiliaką jei kas patenka į stebėjimo jos lauką .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet grynai iš praktinės pusės jei žiūrėt , sakykim , kad vagelios sušoko tą kankaną prieš daviklį ir jisai suveikė, nu ir ką ? Šokt , vadinas , į kelnias ir  bėgte  į lauką žvalgytis ? tai vagelios ir pėdos bus seniai ataušę :D. Kamera man rodos geriau , vagies mažai šansų naktį pavyt :eusa-think: , a pavykus nufilmuot daug tikimybės įšsiaiškyt kas do "ąsmenybė" , lankosi .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O ką kamera... jei iki suveikusio daviklio ne pontas lėkt (su kelnėm ar be jų), tai koks pontas sedėt ir žiūrėt kaip kažkas su kapišonais ar kibirais ant galvų darbuojasi tavo teritorijoje. Vistiek teks lėkt, nes vagys neprieis prie kameros ir nedarys nuotraukos pasui. Apsauga turi būt visokia, bent trys lygiai, toliau jau tik sargas su bardanke. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , jevgenijus pranešimas:

O ką kamera... jei iki suveikusio daviklio ne pontas lėkt (su kelnėm ar be jų), tai koks pontas sedėt ir žiūrėt..............

Aš ta prasme , kad kamera gerai dėl to , kad iš kart(lovoj begulėdams) gali pasižiūrėt , ar verta lėkt a nie . O jie verta tai žinoma ir lėksi :D , plius jei nedalėksi bent įrašą tūrėsi .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ta tema nenoriu daug kalbet ,kad nelaimiu nebutu .

prieš 35 minutes , wydas63 pranešimas:

Viskas puikiai matosi , ir veido bruožai iki kokių šešių metrų tai atpažinsi , tik tiek kad juodai-baltas vaizdas naktį .

o tai kokia kamera kad nakti gerai matos,gal apsvietimas isijungia . pas mane sms ateina su foto suregavus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , Augunstas pranešimas:

Ta tema nenoriu daug kalbet ,kad nelaimiu nebutu .

o tai kokia kamera kad nakti gerai matos,gal apsvietimas isijungia . pas mane sms ateina su foto suregavus

Tai iš tų pigesnių kitaicų , kažkur pusantro šimto kainuoj . Yra IR pašvietimas pačioj kameroj , mikrofonas , 2mp , 5x zumas , wifi , pasukimas . Pasidariau atskirą WIFI tinkliuką iš nenaudojamo maršrutizatoriaus plius senas android telefas pastoviai pajungtas , vot tokia apsaugos sistem - pigiai į patogiai .:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , wydas63 pranešimas:

Tai iš tų pigesnių kitaicų , kažkur pusantro šimto kainuoj . Yra IR pašvietimas pačioj kameroj , mikrofonas , 2mp , 5x zumas , wifi , pasukimas . Pasidariau atskirą WIFI tinkliuką iš nenaudojamo maršrutizatoriaus plius senas android telefas pastoviai pajungtas , vot tokia apsaugos sistem - pigiai į patogiai .:D

Citat vse ;

https://trendru.info/est-takaya-professiya-trouble-shooter-chelovek-reshayushhij-problemy/?fbclid=IwAR3hwcqk5KE5dmCwybV8QwAE5bhzhRHZv1tMCvkWSeejvL_y0hFOOCBnNlY

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...