Jump to content

Vienkiemio saugumas


ricardaas

Recommended Posts

galima kolegos apsaugai pritaikyti ir mobilias komunikacijas ar telemetrinius sprendimus. kol kas tai nera pupluliaru nes nezinoma ir brangu bet atietyje manau bus ispletota gana stipriai.

O kas čia per daiktas,ar tai perimetro apsaugai naudojamį įrenginiai(radiobanginiai,seisminiai kabeliai ir pan.) :icon-question: Gal paaiškintum plačiau :icon-question:

cia gsm tinkle viskas vyksta. gal pries koki pusmeti pasileido tokia paprasta apsaugos paslaugele kuria labai susidomejo vienisi diedukai kaime. ten viskas labai paprasta: yra siustuvas kuriame dedasi gsm sim kortele. ant pacio siustuvo ar ant pultelio pakabinto prie raktu pakabuko yra 3 mygtukai: 01, 02, 03 paspausus mygtuka atitinkamai is kart automatiskai skambinama i atitinkama tarnyba.

labiau sudetingos sistemos gali siusti signala automatiskai sioms tarnyboms priklausomai nuo ivykio. isilauzimas, gaisras.

dar labiau sudetingesnes gali siusti parodymus tau i kompa mobilu ar kur tik nori duomenis is pvz sejalkos kuria seja tavo samdinys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

galima kolegos apsaugai pritaikyti ir mobilias komunikacijas ar telemetrinius sprendimus. kol kas tai nera pupluliaru nes nezinoma ir brangu bet atietyje manau bus ispletota gana stipriai.

O kas čia per daiktas,ar tai perimetro apsaugai naudojamį įrenginiai(radiobanginiai,seisminiai kabeliai ir pan.) :icon-question: Gal paaiškintum plačiau :icon-question:

cia gsm tinkle viskas vyksta. gal pries koki pusmeti pasileido tokia paprasta apsaugos paslaugele kuria labai susidomejo vienisi diedukai kaime. ten viskas labai paprasta: yra siustuvas kuriame dedasi gsm sim kortele. ant pacio siustuvo ar ant pultelio pakabinto prie raktu pakabuko yra 3 mygtukai: 01, 02, 03 paspausus mygtuka atitinkamai is kart automatiskai skambinama i atitinkama tarnyba.

labiau sudetingos sistemos gali siusti signala automatiskai sioms tarnyboms priklausomai nuo ivykio. isilauzimas, gaisras.

dar labiau sudetingesnes gali siusti parodymus tau i kompa mobilu ar kur tik nori duomenis is pvz sejalkos kuria seja tavo samdinys.

yra viena didele beda. kol 01 atvaziuos praeis bent 10min. + kai kol suveisk gaisro signalizacija gaisras jau bus GAISRAS. kol atvaziuos 02 gali praeit ir valanda. 03 chia daugiau pensininkam bet tai jau..... ne i tema.

yra sociai GSM alarmu visokiu bet kol atvyksi i vieta tai jau nieko nerasi (gaisro atveju namu, vagiu atveju turto). + leksi galvotrukciai kai suveiks klaidingai... tokios apsaugos sistemo tik apsaugo nuo vietiniu ilgapirsciu kuriem VARIS ALIUMINIS IR ALUS KOBRA yra pirmoje vietoje. o tokie seip ir nelenda...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

domejausi per kiek laiko atvaziuotu apsauga jei sutarti sudares - duoda neilgiau kaip per 15 minuciu, kai gyvenu 10 km nuo normalaus miesto ... 50 lt i menesi ir tikrai ramiau butu ...

kai del apsauginiu sunu tai atleiskit us sia sventvagyste, bet gan kvailas sutverimas - jei bega - reik vytis kad ir koks jis dresiruotas butu... jei seiminkas nepasauks (o seimininkas paprastai uzsiiemes). Kiek teko per kaimus su dviraciu vaziuoti tai retas kuris nepuola ...

O jei suo uzpultu kad ir pas tave kieme - teisme kaltas busi tu, nes suo turi buti priristas.

Parduosi viska ka turi kad tik nesestum ... kai del kiemo tai dar galima butu gincytis, bet jei laukuose (kad ir tavo) tai kaltas busi 100%. Sunkus kuno suzalojimas - min. 5 metai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei suo akandzios kieme ir dar nakti tai tu tikrai nebusi kaltas. Ir dar manau toki varianta: jei jau kas "susigundo" pas tave uzsukt ko nors "pasiskolint" tai 99% kad eis vietinis, ir pries eidamas jis diena apsizvalgys pamatys kad yra rimtas suo tikrai neis nakti, nerizikuos. Na o jei jau viena kart susigundys ir suo apkandzios ar siaip isgazdins tai suzinos visa seniunija kad ten geriau neit. Nes pijokeliai vistiek pasigiria prie butelio apie savo "zygdarbius". Tai kad mano nuomone apie apsauga nuo vagiu geriausia priemone rimtas suo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad mano nuomone apie apsauga nuo vagiu geriausia priemone rimtas suo.

Sutinku :D Apie tai aš irgi rašiau,bet šunį gali nunuodyti(dažniausias atvejis)-nuo to apsaugotų dresūra,gali nušauti-šis atvejis mažai tikėtinas,nes abejoju ar vagis turės šautuvą,o be to garsas :icon-eek: ,gali paveikti ultragarsu,ar pipirinėmis dujomis,jei šuo nespės įkasti,tai nors iki to triukšmą sukels,tai kaip ir perimetro signalizacija,kuri tik signalą duoda jei pažeidėjas kirto teritoriją...o toliau jau reikia kad šeimininkas ar sargas "ne pesčias būtų",o be to jei šunys dideli ir los garsiau,o jei 2-3 tai triukšmo pakankamai.

Dėl signalizacijos-jei pastatas kieme-labai gerai :icon-exclaim: Bet jei už kelių kilometrų-gali ir nebespėti,nes paplito žaibiškos vagystės kaime-pro langą įsilaužia kol apsauga atvažiuoja iš miesto per 15 min.,speja pabėgti.Taip kad reiktų dar kažką "nestandartinio' įsirengti,nes manau yra "specų" kurie signalizacijas gali atjungti...o jei turėsi kažką neįprasto-gali labai nustebinti :icon-twisted: Teko girdėti istoriją kaip tarybiniais laikais žmogus Volgą apsaugojo po sėdynės užvalkalu padėjęs lentelę ant kurios trišakių žvejybos kabliukų pritaisyta...taip ir rado vagį sėdintį :icon-exclaim::icon-twisted:

Aišku reikia pačiam nepamiršti kad padėjai :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad mano nuomone apie apsauga nuo vagiu geriausia priemone rimtas suo.

Sutinku :D Apie tai aš irgi rašiau,bet šunį gali nunuodyti(dažniausias atvejis)-nuo to apsaugotų dresūra,gali nušauti-šis atvejis mažai tikėtinas,nes abejoju ar vagis turės šautuvą,o be to garsas :icon-eek: ,gali paveikti ultragarsu,ar pipirinėmis dujomis,jei šuo nespės įkasti,tai nors iki to triukšmą sukels,tai kaip ir perimetro signalizacija,kuri tik signalą duoda jei pažeidėjas kirto teritoriją...o toliau jau reikia kad šeimininkas ar sargas "ne pesčias būtų",o be to jei šunys dideli ir los garsiau,o jei 2-3 tai triukšmo pakankamai.

Dėl signalizacijos-jei pastatas kieme-labai gerai :icon-exclaim: Bet jei už kelių kilometrų-gali ir nebespėti,nes paplito žaibiškos vagystės kaime-pro langą įsilaužia kol apsauga atvažiuoja iš miesto per 15 min.,speja pabėgti.Taip kad reiktų dar kažką "nestandartinio' įsirengti,nes manau yra "specų" kurie signalizacijas gali atjungti...o jei turėsi kažką neįprasto-gali labai nustebinti :icon-twisted: Teko girdėti istoriją kaip tarybiniais laikais žmogus Volgą apsaugojo po sėdynės užvalkalu padėjęs lentelę ant kurios trišakių žvejybos kabliukų pritaisyta...taip ir rado vagį sėdintį :icon-exclaim::icon-twisted:

Aišku reikia pačiam nepamiršti kad padėjai :D

Žaibiškai nelabai ką paimsi iš ūkininko,čia labiau tinka butų vagims,nebent įrankius kokius.Šiaip nemanau kad eitu vogti ūkininkų specai, nors visko pasitaiko.O tą bajerį su kabliukais ir aš girdėjau. :D .Turėjo taip atrodyti kai rado :icon-eek:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal vagiui subine ir ilgai skaudejo nuo kabliuku bet uz kuno suzalojima irgi ira bausme, geras advokatas gali sugebet irodit kad netycia atsisedo i svetima masina o tada ir gydimas ir t.t. taip kad su betkokiu poveikiu sveikatai reikia labai atsargiai, nes labai greit gali pats kaltas likt :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar graziau, bandydamas vogti susidraskys subine ir as kaltas busiu. Ne cia tai jau virsune, tik Lietuvoj tokie samprotavimai gali but.

Tai tarkim buvo labai paplyte vagistes is transformatoriu kai alyva isleidinejo. Ne viena ir uzmuse elektra. Tai dabar artimieji tegu samdo gera advokata ir paduoda elektros tinklus i teisma, nes jie tuo momentu kai darbavosi vagis buvo ijunge elektra, o galejo isjunkt o dar geriau prie tranformatoriaus galejo padet tos alyvos statine.

Tarkim dabar mano technika stovi garaze ir as nakti pamatau kad kaskas viduj yra, as paiimu ir ileidziu suni. Jei vagis protingas bus, uzsoks kur ant kokio traktoriaus tai subine liks sveika. O jei apkandzios as busiu kaltas? Tai tada reikia paklaust to teisejo ar advokato o kokio velnio vagis ejo i mano garaza nakti, gal kelio paklaust ar beda kokia ji istiko?

Pabaigai pasakysiu tik tiek: jei mano suo laikomas pagal taisykles, ta prasme nevejoja zmoniu ant gatves, yra priristas, paskiepitas, man jo niekas neuzdraus jo laikyt. O jei as matysiu kad kaskas kesinasi i mano turta, as turiu pilna teise ji ir paleist. Juk policija jei rajone gyveni ar toliau nuo miesto, ansciau kaip per pusvalandi nepasirodis.

Cia yra grinai mano tokia nuomone ir as jos niekam nei persu nei liepiu vadovautis, tik zinau tiek jei kazkada uzklupsiu vagi, tai suo tures su kuo "pazaisti". Nes efektingesnes priemones (isskirus sautuva) siai dienai nematau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pries penketa metu teko nukenteti nuo ilgapirsciu gan skaudziai. Tiesa tuo metu turejau viena jauna suni gal ne metu nebuvo. Po to ivykio sargu skaiciu pasididinau iki 3 taigi dabar ramiau nakti pora sunu laikau palaidus vietiniai visi tai zino ir kazkaip sveciu naktimis retai sulaukiu.Siaip manau jei apvoge nereikia toli ieskoti dazniausiai buna vietiniu gudragalviu darbai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kas svarbiausia,juk vagys nevogs tada kai tu dar nemiegosi.Is mano sodo pavoge rudeni 4 tokius svieciancius stulpelius nuo saules bateriju,atejo,istrauke ir nusinese svieciancius,dar is sugebejo aplink nama apeit ir is kaimyno du tokius pat nupzdint.O sunys draskes(manasis irgi beje toks zverelis) ir atrodo nu kaip cia galejo but,o patys tai miegojom ir negirdejom.Manau geriausia apsauga yra Tvora galinga.Ir viduje palaidas suo,gal dar stebejimo kamera :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal vagiui subine ir ilgai skaudejo nuo kabliuku bet uz kuno suzalojima irgi ira bausme, geras advokatas gali sugebet irodit kad netycia atsisedo i svetima masina o tada ir gydimas ir t.t. taip kad su betkokiu poveikiu sveikatai reikia labai atsargiai, nes labai greit gali pats kaltas likt :(

Jei mašina garaže stovėjo ir išplėštos garažo durys,prasukta mašinos spynelė ir rasi vagį sėdintį...nežinau kad ir koks auksaburnis advokatas bebūtų :icon-twisted: vis tiek neįrodys kad ėjo pro šalį,pavargo,sugalvojo pasėdėti-tai į mašiną įsilaužė :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tarkim dabar mano technika stovi garaze ir as nakti pamatau kad kaskas viduj yra, as paiimu ir ileidziu suni. Jei vagis protingas bus, uzsoks kur ant kokio traktoriaus tai subine liks sveika. O jei apkandzios as busiu kaltas?

O kas tau liepia sakyti kad šunį įleidai kai vagį ten pamatei :icon-question: Sakyk kad visą laiką ten buvo :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pries penketa metu teko nukenteti nuo ilgapirsciu gan skaudziai. Tiesa tuo metu turejau viena jauna suni gal ne metu nebuvo. Po to ivykio sargu skaiciu pasididinau iki 3 taigi dabar ramiau nakti pora sunu laikau palaidus vietiniai visi tai zino ir kazkaip sveciu naktimis retai sulaukiu.Siaip manau jei apvoge nereikia toli ieskoti dazniausiai buna vietiniu gudragalviu darbai.

O kokios veislės pas tave šunys :icon-question: Sodyba tvora aptverta :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasd mane viskas paprasčiau, pamatau kažką įtartiną ir šaunu į tą pusę po to klausiu kas ten. Visi aplinkiniai žino kad yra šautuvas ir kad šaudau nesikuklindamas, jei kas sugalvoja patamsį artintis tai tik keliu ir iš mašinos nelipa, šunys palaidi visą parą po kiemą bėgioja. Labai gerai veikia kai pamato straforšyro terjerą, sėdi mašinoj ir kvėpuoti bijo, po to kai vienam padangą perkando net į kiemą bijo įvažiuoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasd mane viskas paprasčiau, pamatau kažką įtartiną ir šaunu į tą pusę po to klausiu kas ten. Visi aplinkiniai žino kad yra šautuvas ir kad šaudau nesikuklindamas, jei kas sugalvoja patamsį artintis tai tik keliu ir iš mašinos nelipa, šunys palaidi visą parą po kiemą bėgioja. Labai gerai veikia kai pamato straforšyro terjerą, sėdi mašinoj ir kvėpuoti bijo, po to kai vienam padangą perkando net į kiemą bijo įvažiuoti.

Tai pas tave tvoros kad šunys nepabėgtų nėra :icon-question: Kokių veislių kiti šunys :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasd mane viskas paprasčiau, pamatau kažką įtartiną ir šaunu į tą pusę po to klausiu kas ten. Visi aplinkiniai žino kad yra šautuvas ir kad šaudau nesikuklindamas, jei kas sugalvoja patamsį artintis tai tik keliu ir iš mašinos nelipa, šunys palaidi visą parą po kiemą bėgioja. Labai gerai veikia kai pamato straforšyro terjerą, sėdi mašinoj ir kvėpuoti bijo, po to kai vienam padangą perkando net į kiemą bijo įvažiuoti.

taip nesnekek, nes jei as atvaziuociau, gautai sunu lavonus nuo kiemo rinktis.

jei kiemas neaptvertas, sunys turi but priristi ir niekam negroja, kad savo turta saugai, pasiskaityk istatymus.

jei kiemas aptvertas, turi but ispejamieji uzrasai. kokius det "piktas suo" ar "isprotejus uosviene", sprest paciam :D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...