Jump to content

niva bedos


Juodas

Recommended Posts

  • po 4 savaičių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 2 savaičių...
  • po 9 mėnesių...

Sveiki, su niva kulant avižas pastoviai kemsasi prie dalgio, pastumus atgal viską suryja ir vėl pora metrų į priekį ir vėl nebekerta. Dalgį užstates esu gerai, esu ydejas metalini dalkoti, visi norageliai prigludę prie peiliuku. Pernais metais pjoviau javus su varpuciu ir jokių bėdų, šiais metais neina ir geruose Javuose

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, su niva kulant avižas pastoviai kemsasi prie dalgio, pastumus atgal viską suryja ir vėl pora metrų į priekį ir vėl nebekerta. Dalgį užstates esu gerai, esu ydejas metalini dalkoti, visi norageliai prigludę prie peiliuku. Pernais metais pjoviau javus su varpuciu ir jokių bėdų, šiais metais neina ir geruose Javuose

Gal jau dalgis atsipes,as karklus ir krumus papjoviau ir nelebai iskerta..foto ikelk...degimas geras?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

cia del dregmes taip, i pjaunama nelenda. susireguliok lenttuvus taip, kad zemiausioj padety tik tik virs dalgio praeitu ir sraiges nekabintu, nes sraige tuos virbus nulauzo ir paskui jie buna kokian elevatoriun istringa.

beje, gal kas nori nebrangiai e514 lentuvus metalinius nivai pritaikyt? nebrangiai parduociau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

cia del dregmes taip, i pjaunama nelenda. susireguliok lenttuvus taip, kad zemiausioj padety tik tik virs dalgio praeitu ir sraiges nekabintu, nes sraige tuos virbus nulauzo ir paskui jie buna kokian elevatoriun istringa.

beje, gal kas nori nebrangiai e514 lentuvus metalinius nivai pritaikyt? nebrangiai parduociau.

as droninborgo pritaikiau, tai visai kitas kombainas pasidare :)
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...