Jump to content

triušių miksomatozė


DariusG

Recommended Posts

  • Atsakymai 70
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

nusipirko namams valytuva su garais, nu gal aiskiai pavadinau :) kaip manot ar jis gerai bus narvams dezinfekuot?

kodėl gi ne?dar gali sodos dadėti,-tada bus jėga :lol:

tas juokas man kelia nerima :) kas bus idejus sodos?

kaip kas bus?soda neutralizuoja visus brudus[juk prieš konservavimą stiklainius su soda plauname?],-viena soda neputos,o be to, bus minkštas vanduo[aparatą pataupysi],bet jei nori šipuškės[juokauju]-tai trūksta acto[tik nedaryk taip],o juokas,tamstai nuotaikai pakelti :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

kauno.raj ramučiai[nuo kauno važiuojant link oro uosto-karmėlavos link.vet vaistinė gydykla uab.vetvila-kompe yra duomenų bazė.savininkė Kristina[liuks moteris]-paskambink,užsisakyk[pasakyk,kad kauno raj.triušininkai-rekomendavo].50dozių dar pigiau,Vienu žodžiu,aš užsisakius gavau ir trisulfono -1kg-55lt...geras,ar ne?kai po 100gr.-15-20lt kainuoja...gyveni ir mokaisi,ir vistiek durnas miršti :lol:

Paskambinus telefonu pasakė, kad 100 gr. kainuoja 12 Lt. :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
Sveiki, ar esat naudoję šią vakciną. Kokie atsiliepimai?

Kokia kaina ? Kaip suprantu ji vienoi ampolei ir tik milteliai ? Skiedikli reikia pirkti atskirai ?

as mokejau po lita,po 10 doziu,dezutei 100doziu,siedikli reiks atskirai pirkti,seip naudosiu pima karta

o skiediklis kokia kaina kur yra pirkt tokios vakcinos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 3 savaičių...

Dabar nelabai sezonas. O aš buvau pasilikusi patiną prasirgusį, vėliau vakcinavau į ausį, laikiau kartu su visais, bet po to persirgimo liko kažkoks paliegęs, tai vis akys papūliuodavo, tai oda papleiskanodavo. Rudenį pradėjo liesėt ir nugaišo. Buvo numylėtinis, pirmasis mūsų triušis, užtai ir palikau, bet va, visvien nieko gero iš jo nebebuvo. Tiesa, dar po ligos ir nevaisingas liko, nes kiek kergiau su juo, taip nieko ir nebeišėjo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar nelabai sezonas. O aš buvau pasilikusi patiną prasirgusį, vėliau vakcinavau į ausį, laikiau kartu su visais, bet po to persirgimo liko kažkoks paliegęs, tai vis akys papūliuodavo, tai oda papleiskanodavo. Rudenį pradėjo liesėt ir nugaišo. Buvo numylėtinis, pirmasis mūsų triušis, užtai ir palikau, bet va, visvien nieko gero iš jo nebebuvo. Tiesa, dar po ligos ir nevaisingas liko, nes kiek kergiau su juo, taip nieko ir nebeišėjo.

Na patinams labai dažnai miksomatozė kerta per lyties organus. Žinoma būna išimčių, bet dažniausiai lieka nevaisingas, dar blogiau persirgusiam kiaušai iškrenta ir nugangrenuoja. Ar patelių vaisingumui daro įtaka miksas negaliu pasakyt....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip galima persirgusi triusi pasilikt ir dar laikyt su kitais ir dar suleist su patele :icon-eek::icon-eek::icon-eek:

Tai buvo mūsų numylėtinis, triušis, kuris buvo paliktas gyventi iki jo natūralios mirties, kaip šuo ar katinas, todėl ir palikau, nesunki forma buvo. Na, kas žiūri į triušį tik kaip į mėsą - to niekada nesupras. O dėl laikymo su kitais...na koks skirtumas, va kaimynas už pusės km laiko triušius, neskiepytus, maniškiai irgi visi pusiau lauke, tai, kad būčiau jį kažkur atskyrus...nebuvo prasmės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 metų...

Sveiki.Vakar pastebėjau pas vieną ausys raudonais plėmais,o šiandien ir aplink akis paburke,raudona.Itariu miksomatozę,atskyriau,dar laikysiu kažkiek žiūrėsiu,nors jau dabar aišku kad jis yra ligos platintojas,nes kai prieš Vėlykas parsivežiau po kokių 4 dienų susirgo mano 2 ,teko juos naikint :( kiti visi sveiki,sukerkiau tada nežinidama,ir prieš 3 d.patelė atsivede 7.noriu paklausti ar triušiukai jau irgi bus ligos nešiotojai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 10 mėnesių...

Sveiki, artėja pavasaris. Planuoji skiepyti savo turimą triušių fermą. Skiepyti planuoju nuo miksomaktozės ir maro (dvivalente). Noriu išgirsti jūsų paratimą. Pas mane yra įvairaus amžiaus triušių, kad skiepyti galima nuo 2,5 mėn tai žinau, tačiau ar galima skiepyti besilaukiančias ir žindančias pateles???? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...