Jump to content

Arbūzai


Balalaika

Recommended Posts

Aš norėjau pasiteirauti, ar kasnors iš jūsų auginate arbūzus. Jai taip tai pasakykite kaip juos reik prižiūrėt, kad jie užaugtų sveiki.

šiemet ir aš pasisodinau arbuzu.Daigus pati šilkmamyje užauginau,o pavasarį pasodinau į dirvą,pridengiau agro plevele.Dabar gal panašiai kaip geri du kulokai. O jai nori stambesniu reikia ant vieno kelmo palikti kokius 4-5 užmegztus vaisius.Sekmės tau ,kai imsim derliu galesim paliginti. :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Patikslinimas plevele netik kad neaugtu, ir jus tinginukai, bet kad palaikytu saknim tinkama didele tmp. Siemet ir as auginu arbuzus, 4 rusis. nuo ankstyvu iki vid velyvumo, augo iki lietu puikiai, po lietu jau 4 teko skinti sprogusius, bet skonis geras :) geriau nei pirktinis, kadangi didziaja dali pasodinau per tankiai, tai dauguma arbuzeliu mazi 1-2 kg. nors tame tankumyne yra ir trys >5 kg. siulau auginti visiems megejams, greiciausiai sunoksta musu salygom su geltona luobele, o didziausias produktyvumas pasiekiamas su Crimson Sweet, bent pas mane :) sodinti reikia kuo anksciau po agro ar siaip pleve, nes nezinia kokia bus vasara ir as spes sunokti. siulau ant zemes silumos palaikymui tiesti juoda agro pleve, jei tokios nera, polietenine juodai balta pleve braskems, tikrai padeda augaliukam greiciau isisaknyti ir geriau augti. :) Nzn ka dar patarti :) isskyrus gera rupia zeme, kur nesikaupia vanduo :) atsiprasau uz sveplavima :) tyngiu lt klaviatura kalti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš norėjau pasiteirauti, ar kasnors iš jūsų auginate arbūzus. Jai taip tai pasakykite kaip juos reik prižiūrėt, kad jie užaugtų sveiki.

šiemet ir aš pasisodinau arbuzu.Daigus pati šilkmamyje užauginau,o pavasarį pasodinau į dirvą,pridengiau agro plevele.Dabar gal panašiai kaip geri du kulokai. O jai nori stambesniu reikia ant vieno kelmo palikti kokius 4-5 užmegztus vaisius.Sekmės tau ,kai imsim derliu galesim paliginti. :eusa-dance:

as praeitais metais nusipirkau daigu pasdinau sitnamy biski velokai bet uzaugo 2.5 kg buvo labai skanu o lauke supuvo na nepridengeu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 6 mėnesių...
pritariu Lolitai :eusa-clap: VYRAI pavaiksciokit i parduotuves (zalia stotele, senukai, maxima, pasidaryk pats....) ten pilni stendai arbuzu seklu, sekmes auginant :)

Šiandien pirkau ankstyvuosius[pas mus sunokstančius]ROSARIO H arbūzus "Sėkluvos" parduotuvėje vėlyvesnius SUGAR BABY -Maximoj,Senukuose-sėklos išvogtos likę tik pakuotės buvo kitos veislės dryžuoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
  • po 2 savaičių...

Pora metų aksperimentavau su tais arbūzais, tai birželį pralaikant po plėvele, o kitus mėnėsius grynai lauke užaugo iš daigo maždaug po du kompaktinio disko dydžio arbūzus, vidus tai būdavo raudonas ir saldus, tik kad pačio arbūzo neperdaugiausia. Bet manau užaugtų ir normalūs, nes persodinau iš vazonų, kai jau žydėjo, negavo jokių trąšų, be to labai "pavargusi" žemė buvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 2 savaičių...

Na arbūzas gražiai atrodo, bet man šiais metais nepasisekė. Sėklos buvo iš pirktinio arbūzo (norėjau pažiūrėti ar užaugs koks nors ar ne.) Taigi iš pradžių pasėjau į 5 vazonus po sėkla. Tik iš 2 vazonų išdygo daigai, vėliau jau daigai buvo neblogai paaugia (maždaug 15 cm) ir jie pradėjo po truputį vysti, ir kitą diena juos persodinau į šiltnamį. Daigai išsilaikė maždaug 2 savaites, o vėliau sunyko. Taigi ateinančiais metais reikės nukeliauti į kokia nors parduotuve, ir nusipirkti sėklų, ir bandyti sodyti lauke po agro plėvele. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...