Jump to content
gedmins

Kokias triušių veisles auginam ?

Recommended Posts

Sveiki,

Kartais reikia atnaujinti bandą ar norisi naują kokią veislę įsiveisti pabandyti, o visiškai neaišku iš kur ir kas ką augina :icon-rolleyes:

Veislinių triušynų Lietuvoje tikrai nedaug ir iš jų veislių pasirinkimas tikrai nėra didelis :)

Pamaniau, kad šaunu būtų tureti atskita temą, kur prisistatytume ir surašytume kokias veisles laikom, iš kur esam ;)

Sveiki.Pas mane zelandai(balti),kalifornai,flandrai, japonai ir mišrūnai :D.

As jau kuris laikas ieskau info is japonu augiontoju - kokie ispudziai - koks svoris, kaip auga, vislumas ir pan. Buciau labai dekingas. Ir gal pavasari butu imanoma isigyti pabandymui?

pradėjom nuo zelandų-kadangi tuo metu LT nebuvo su dokumenatis patelių, teko vežtis iš Lenkijos. Tikslas su laiku, jei seksis, užergisruoti bandą.

Pirmas prieaugis :D

dbbc0e65496e.jpg

dar turim vokiečių aviganių veislyną :icon-mrgreen: -užsiimu vokiečiais daugiau kaip 20 metų, todėl iš principo veisimas nėra naujas dalykas :)

cb26e16b1350.jpg

na ir as tik pradejau triusininkyste , sendien nusipirkau 3 pateles ir patinuka , balti juodnosiai broileriniai , zadu dar ryt dvi pateles pirkti , is tu zmoniu kur pirkau tai maciau sidabrinius ,sako tokiu tik keli is vados buna , paziuresiu ka man atves kokios spalvos :eusa-think:

na ir as tik pradejau triusininkyste , sendien nusipirkau 3 pateles ir patinuka , balti juodnosiai broileriniai , zadu dar ryt dvi pateles pirkti , is tu zmoniu kur pirkau tai maciau sidabrinius ,sako tokiu tik keli is vados buna , paziuresiu ka man atves kokios spalvos :eusa-think:

blogai sako tau vienos didieji sidabriniai gimsta juodi o paskui augant nusidabreja kailis :)

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti