Jump to content

frontaliniai krautuvai


Pofke

Recommended Posts

Na vat dar pasidomejau padagus FL-360 krautuvu prie bielkio. Tai 2900+PVM. Komplektacija parase tokia: profesionalus skirstytuvas, hidroakumuliatorius, dzioistikas, visa hidrauline sistema. Tik uzdejimas atskira kaina butu. Bet pats krautuvas ner toks brangus pagal lenka. Tikejaus, kad kur kas daugiau kainuos. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 17 valandų, Juodas pranešimas:

Gal dabar atpigęs, bet kaina buvo prieš metus tikrai didesnė, matyt lenkų gaminiai visai nukonkuravo :)

Kad siaip pazvelgus ar i lenku krautuva, ar i lietuviska padagus, vos ne viens prie vieno. Tai ir perka kur pigiau. Be to, as apie FL 360 modeli klausiau. Yra kur auksciau kelia, tie brangesni bus..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 39 minutes , gbandinis pranešimas:

Kad siaip pazvelgus ar i lenku krautuva, ar i lietuviska padagus, vos ne viens prie vieno. Tai ir perka kur pigiau. Be to, as apie FL 360 modeli klausiau. Yra kur auksciau kelia, tie brangesni bus..

FL 400 su tvirtinimu prie 6xxx john deere kazkas apie 4600 be pvm

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Zilvis55 pranešimas:

FL 400 su tvirtinimu prie 6xxx john deere kazkas apie 4600 be pvm

Tai gali but. Dar juk ir FL 380 yra. Bet as prie mtzoko dairaus. Tai ir FL 360 per akis butu. Kazkaip sunku issirinkt koki pirkt itraukiant lenkiskus visus. Vienas viena giria, kitas jau ta peikia ir suprask, kad gudrus, kuris geresnis. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-11-08 at 23:09, gbandinis pranešimas:

Vat butent ta dalis ir domina, kur prie traktorias pritvirtintas, tas remas ar kokybiskas. Ta dalis, kuri lieka atkabinus frontalini. 2400 jau su pvm ar  be? Inter tech man nesunku butu gaut, nes is Romudavos daug ka pirkes, niekad nepaveda. Bet reiks dar tada rimciau metal fach pasidomet. As ir saugodamas technika dirbu, tai man ir lenku gaminys neturetu kelt problemu. Nes siaip gan tvirtai atrodo. 

Keistas čia klausymas. Ta dalis kur lieka prie traktoriaus, tikrai negrūdinta, nei pas vieną lenką, kiek teko matyt. Pirkom vienu metu su draugu. Jis metal fasch aš metal tecnik. Rėmas kur lieka prie trakoriaus tvirtesnis pas metal technik. Kažkokių esminių skirtumų aš nematau tarp tų gamintojų, gal kiek metal tech stambesnis. Metal technik ėmiau todėl, kad atsikabina lengviau nuo traktoriaus. Jei reiktų rinktis dabar, dabar imčiau inter tech, nes jis lengviausias iš visų 3. Teko krauti žvyra man, tai galiu konstatuot, kad metal techas mtz perdidelis ir per sunkus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 14 valandų, urbonas10 pranešimas:

Keistas čia klausymas. Ta dalis kur lieka prie traktoriaus, tikrai negrūdinta, nei pas vieną lenką, kiek teko matyt. Pirkom vienu metu su draugu. Jis metal fasch aš metal tecnik. Rėmas kur lieka prie trakoriaus tvirtesnis pas metal technik. Kažkokių esminių skirtumų aš nematau tarp tų gamintojų, gal kiek metal tech stambesnis. Metal technik ėmiau todėl, kad atsikabina lengviau nuo traktoriaus. Jei reiktų rinktis dabar, dabar imčiau inter tech, nes jis lengviausias iš visų 3. Teko krauti žvyra man, tai galiu konstatuot, kad metal techas mtz perdidelis ir per sunkus.

Reik svori ant subines butinai det, kitu atveju parodija, o ne darbas. Nezinau del ko sakot, kad inter tech lengvesnis, aprasyme skaiciai priesingai rodo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandų, gbandinis pranešimas:

Reik svori ant subines butinai det, kitu atveju parodija, o ne darbas. Nezinau del ko sakot, kad inter tech lengvesnis, aprasyme skaiciai priesingai rodo. 

O vat kas rašoma aprašyme tai neskaičiau, tik esu lyginęs naturoje, tai atrodo mažesnis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , jevgenijus pranešimas:

Maniškis jau "net" 200t trąšų ir nesulužo :D Beje npk buvo po 800kg, tai po 2 kabinom.

Na maniškis Faucheux Prestige 120 irgi perkrovė tvarkingai pora šimtų tonų trąšų į sandėlį rudeniop, bet kad jų jau pasirodo nebegamina :) o reikia dar vieno krautuvo. Papasakok plačiau, iš kur pirkai ir t.t., gal neprasidėt su lenku...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, Andriusfeat pranešimas:

Na maniškis Faucheux Prestige 120 irgi perkrovė tvarkingai pora šimtų tonų trąšų į sandėlį rudeniop, bet kad jų jau pasirodo nebegamina :) o reikia dar vieno krautuvo. Papasakok plačiau, iš kur pirkai ir t.t.

Pigiausiai pasiūlė Margučiai, susimontavau pats. Kokiam traktieriui dėsi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 2 savaičių...

Naujas as frontaliniuose reikaluose , tik siandien uzkelem ant pensininko mtz lenka mt 02 , uzkelt tai kaimynas su NH uzkele, bet kaip is   to  gelezo paprasciau  issinert  nesugalvoju , nes sunkus ,padla ,nesinori be reikalo jo veziotis ,o traktorelis vienas ,darbus dirba visus ,ir zeme dirba ,ir sienauja .But gerai kad kas smulkiai papasakotu nuemimo ir uzdejimo procedura , nes atfiksavus krautuva ji reikia pakankamai stipriai kilstelt ,kaip ten su tom kojom ,kudos jos ten kazkokios .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...