Jump to content

frontaliniai krautuvai


Pofke

Recommended Posts

Abieju turkumai kad kauso nesuvercia iki galo ir negali pakabint pilno kauso grudu, reik perdirbt

Suvertimas priklauso dar ir nuo kaušo,kol savo neturejau skolindavaus iš pažystamo,kieno gamybos nežinau,bet jo nesuversdavo kaip ir sakai,įsigijus savo dabar suverčia idialiai tiesiai,teko kartą vendens pripilt,tai tuo isitikinau.Kuo jie skiriasi nežinau,nebuvau sudėjas viena šalia kito,kad palygint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu taip, jungi paprastai, svarbu slangu storis kad tiktu jei tarkime galingesnis siurblys, o jungi taip:

is siurblio eina i galini paskirstytoja (82.1 kur rankena valdoma) ir i traktoriaus paskirstytoja. Tad mums reikia nuimti ta vamzdi raityta nuo siurblio i traktoriaus paskirstytoja. tada is siurblio laisvo isvado paduodame tepala slangu i frontalinio paskirstytoja (iejima), frontalinio paskirstytojo isejima nuvedame i traktoriaus paskirstytojo padavima (i ten is kur imetem metalini vamzdi) ir vuolia viskas veikia, kai frontaliniu nesinaudoji, per ji kiaurai begs ir keliaus i traktoriaus paskirstytoja ir jisai veiks. nieko jungineti rankenu nereiks ir visx veiks tik aisku vienas daiktas tuo metu iskart abu veiks lb letai. taip jungiama teisingai, bent taip dauguma jungia ir visx ok, o nuo rankenos prasides paskirstytojo tepalu begimas nes kaitinsim per prievarta ji visad.

Firma montavusi man krautuvą tikino, kad lenkišku taip jungti negalima (nors labai norėjau) mat ju paskirstytojai neturi antro išėjimo (nupylimo) kaip kitų rimtesniu firmu krautuvai, bet tikriausiai sakė norėdami pasilengvinti darbą,kadangi tuo nebuvau pasidomėjas teko nusileist dėl pajungimo iš šoniniu hidroporu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Firma montavusi man krautuvą tikino, kad lenkišku taip jungti negalima (nors labai norėjau) mat ju paskirstytojai neturi antro išėjimo (nupylimo) kaip kitų rimtesniu firmu krautuvai, bet tikriausiai sakė norėdami pasilengvinti darbą,kadangi tuo nebuvau pasidomėjas teko nusileist dėl pajungimo iš šoniniu hidroporu.

situo reikalu daug darbo buna, man irgi siule nuo poru pajungt sakiau aciu nereikia, jiems paprasta stucerius issuka ir prijungia slangas. ir nieko nekainuoja tas jiems, o jei nuo siurblio reikia jau antgaliu mandru arba slangas presuotis nes vienos ilgio uztenka o antros ne, tai reikia viena dar gamintis. tai jiems nera navaroto, o kad tu vargsi paskui jiems neidomu. bet pasijungsi ateity teisingai, nekainuos daugiau negu 50 euru

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

situo reikalu daug darbo buna, man irgi siule nuo poru pajungt sakiau aciu nereikia, jiems paprasta stucerius issuka ir prijungia slangas. ir nieko nekainuoja tas jiems, o jei nuo siurblio reikia jau antgaliu mandru arba slangas presuotis nes vienos ilgio uztenka o antros ne, tai reikia viena dar gamintis. tai jiems nera navaroto, o kad tu vargsi paskui jiems neidomu. bet pasijungsi ateity teisingai, nekainuos daugiau negu 50 euru

o yra pirkti koks pajungimo komplektas ar pats viska konstravai?Gali papasakot, o gal foto imest kaip ten pajungt reiktu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nufotkinti negaliu, nes koja nuluzes namuose sedziu :D :D  bet jei rankena salia sedynes pas tave yra tai dvi slangos eina nuo siurblio isejimo (abi metalines) jei gerai atsimenu virsutine eina i traktoriaus paskirstytoja (ja reikia visai issimt), tada nuo siurblio kur atliko isejimas paduosi pasigaminta slanga i frontalinio paskirstytoja, o is frontalinio i kaireje puseje esanti iejima (traktoriaus paskirstytoja), komplektuku nera (bent nezinau) visus slangus susipresavau vietineje hidraulikos parduotuveje kurie ir patare man kaip ka jungt, tik reikejo atsivesti nuo siurblio einanti vamzdi i traktoriaus paskirstytoja (del diametro) ir frontalinio slangas, ilgius pats su rulete primeciau ir fsio. ta vamzdi pasikabink ateity kur garaze nes pasirodo brangus jisai.

post-7734-0-32880200-1483089970_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nufotkinti negaliu, nes koja nuluzes namuose sedziu :D :D  bet jei rankena salia sedynes pas tave yra tai dvi slangos eina nuo siurblio isejimo (abi metalines) jei gerai atsimenu virsutine eina i traktoriaus paskirstytoja (ja reikia visai issimt), tada nuo siurblio kur atliko isejimas paduosi pasigaminta slanga i frontalinio paskirstytoja, o is frontalinio i kaireje puseje esanti iejima (traktoriaus paskirstytoja), komplektuku nera (bent nezinau) visus slangus susipresavau vietineje hidraulikos parduotuveje kurie ir patare man kaip ka jungt, tik reikejo atsivesti nuo siurblio einanti vamzdi i traktoriaus paskirstytoja (del diametro) ir frontalinio slangas, ilgius pats su rulete primeciau ir fsio. ta vamzdi pasikabink ateity kur garaze nes pasirodo brangus jisai.

Dėkui,aišku viskas,reikes tik paziuret kaip antgalius sukonstruot,nes kiek pamenu prie siurblio tas vamzdis sukas su 4 varžtais,o sriegio siurblyj kad įsukt štucerį nėra.Jo, nepigus rupūžė, 2 kartus pakeičiau,dar prieš frontalinio montavima,vis pratrukdavo per sulenkima,tai ir noris išmest jį visai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
  • po 2 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 2 mėnesių...

Man taipogi reikia krautuvo ant mtzoko. Perskaiciau visus 30 puslapiu forumo. Dauguma vienodai giria Quicke ir Stoll krautuvus. Bet del kainos jie man atkrenta. Tai ziuriu arba metal technik arba inter tech krautuva lenkiska pirktis. Klausimas butu is kur geriau pirkt? Draugas pirkes metal technik is auksarankiu, krautuvu patenkintas, bet nepatenkintas paciu jo tvirtinimu prie traktoriaus. Pati konstrukcija gera, tvirtinas iki galinio tilto. Bet sake metalas lietas, neapdirbtas, tai yra negrudintas. Tai gal kuri firma parduoda su normaliu tvirtinimu, kur metalas grudintas? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 47 minutes , gbandinis pranešimas:

Man taipogi reikia krautuvo ant mtzoko. Perskaiciau visus 30 puslapiu forumo. Dauguma vienodai giria Quicke ir Stoll krautuvus. Bet del kainos jie man atkrenta. Tai ziuriu arba metal technik arba inter tech krautuva lenkiska pirktis. Klausimas butu is kur geriau pirkt? Draugas pirkes metal technik is auksarankiu, krautuvu patenkintas, bet nepatenkintas paciu jo tvirtinimu prie traktoriaus. Pati konstrukcija gera, tvirtinas iki galinio tilto. Bet sake metalas lietas, neapdirbtas, tai yra negrudintas. Tai gal kuri firma parduoda su normaliu tvirtinimu, kur metalas grudintas? 

Irgi rinkausi iš šių lenkiškų krautuvų. Pasirinkau metal fach ir manau nesuklydau. Pirk iš ten, kas siūlo geriausią kainą.  Metal technik pilnai nesuverčia kaušo o ir pats kažkaip kirviu suvirintas iš lakštų. 

IMG_20170603_155412.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 56 minutes , Metraštininkas pranešimas:

Irgi rinkausi iš šių lenkiškų krautuvų. Pasirinkau metal fach ir manau nesuklydau. Pirk iš ten, kas siūlo geriausią kainą.  Metal technik pilnai nesuverčia kaušo o ir pats kažkaip kirviu suvirintas iš lakštų. 

IMG_20170603_155412.jpg

Forume perskaiciau, kad metal fach seniau buvo geri, kokybiski, o dabar atseit fuflo, metalas kudesnis ir panasiai. Pilna visokiu nuomoniu..  Jo, maciau forume rasanciu, kad kauso pilnai nesuvercia. O kaip metal fach pats tvirtinimo remas? Matosi, kad grudintas, apdirbtas, ar liejinys ir tiek? Nes kaip minejau pas drauga, tai akivaizdziai matos, kad neapdirbtas, kaip slako liekanos, nelygumai ir t.t. grynai apie pati tvirtinima kalbu. Is kur jus pirkot ir kiek atsiejo? Arba zinute parasykit, jei cia rasyt nenorit. Buciau dekingas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Galėtum tiksliau nupasakoti kuri vieta domina (kalbant apie liejimą)? Galėčiau nufotkinti. Rėmas ant traktoriaus suvirintas iš pjaustytų metalo lakštų. Visos skylės atitiko tiksliai. Tiksliai nepamenu, bet mokėjau apie 2400e + kaušas dovanų akcija vyko. Pirkau iš Grąžulo. Iki to dar su kitais kalbėjau dėl intertecho, bet nustebino pardavėjų užsispyrimas neparduoti. Ką pažada - to nedaro. Dėl tvirtumo - man neatrodo silpnas. Dirbu kaip ir su likusia savo technika - saugodamas, tad dėl fuflo faktoriaus nepakomentuosiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Metraštininkas pranešimas:

Galėtum tiksliau nupasakoti kuri vieta domina (kalbant apie liejimą)? Galėčiau nufotkinti. Rėmas ant traktoriaus suvirintas iš pjaustytų metalo lakštų. Visos skylės atitiko tiksliai. Tiksliai nepamenu, bet mokėjau apie 2400e + kaušas dovanų akcija vyko. Pirkau iš Grąžulo. Iki to dar su kitais kalbėjau dėl intertecho, bet nustebino pardavėjų užsispyrimas neparduoti. Ką pažada - to nedaro. Dėl tvirtumo - man neatrodo silpnas. Dirbu kaip ir su likusia savo technika - saugodamas, tad dėl fuflo faktoriaus nepakomentuosiu.

Vat butent ta dalis ir domina, kur prie traktorias pritvirtintas, tas remas ar kokybiskas. Ta dalis, kuri lieka atkabinus frontalini. 2400 jau su pvm ar  be? Inter tech man nesunku butu gaut, nes is Romudavos daug ka pirkes, niekad nepaveda. Bet reiks dar tada rimciau metal fach pasidomet. As ir saugodamas technika dirbu, tai man ir lenku gaminys neturetu kelt problemu. Nes siaip gan tvirtai atrodo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , gbandinis pranešimas:

Vat butent ta dalis ir domina, kur prie traktorias pritvirtintas, tas remas ar kokybiskas. Ta dalis, kuri lieka atkabinus frontalini. 2400 jau su pvm ar  be? Inter tech man nesunku butu gaut, nes is Romudavos daug ka pirkes, niekad nepaveda. Bet reiks dar tada rimciau metal fach pasidomet. As ir saugodamas technika dirbu, tai man ir lenku gaminys neturetu kelt problemu. Nes siaip gan tvirtai atrodo. 

Be pvm. Radau foto. Dėl rėmo tvirtumo net nebuvo kilusi abejonė. https://photos.app.goo.gl/wU1QFl0PXqMUibSl2

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 49 minutes , Metraštininkas pranešimas:

Be pvm. Radau foto. Dėl rėmo tvirtumo net nebuvo kilusi abejonė. https://photos.app.goo.gl/wU1QFl0PXqMUibSl2

A, cia viskas gerai. Dekui labai. Dar pasidairysiu, ir reiks apie sventes pirkt :D gal nuolaida padarys ar ir kokiu dovanu duos. Nes priedai nera pigus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...